Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir?

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Bunları Biliyor muydunuz ?
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 12 Mart 2011, Cumartesi 20:30:32    Mesaj Konusu: Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir? Alıntıyla Cevap Ver

Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir?

‎1 - Daha küçükken çocuğa istediği her şeyi vermeye başla! Bu şekilde o herkesin onun geçimini sağlamak zorunda olduğuna inanacaktır.

2- Kötü sözler söylediği zaman, gül. Böylece o kendisinin akıllı olduğuna inanacaktır.

3-Ona düşünmeyi ve beynini kullanmayı hiç öğretme, 21 yaşına gelince kendisi karar versin, diye bekle.

4 - Yerde bıraktığı her şeyi kaldır! Kitaplarını, ayakkabılarını, elbiselerini, onun için her şeyi sen yap ki o bütün sorumluluklarını başkalarına yüklemeye alışsın.

5- Onun önünde sık sık kavga et ki, bu sayede aile bir gün parçalanırsa o da o kadar şaşırmasın.

6- Ona istediği kadar harçlık ver ki, hiçbir zaman kendi parasını kazanmanın ne olduğunu öğrenmesin.

7- Yiyecek, içecek ve konforla ilgili bütün arzularını yerine getir ki istediklerini her zaman elde etmeye alışsın.

8 -Komşulara, öğretmenlere, polislere karşı daima onun tarafını tut ki onların hepsine karşı peşin hükümleri oluşsun.

Bütün bunları ve buna benzerleri yaparak yetiştirdiğin ONUN, günün birinde başına gerçekten bir bela gelirse, kendinden özür dile ama onu felaket dolu bir hayata hazırladığın için kendine teşekkür etmeyi de ihmal etme.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 14 Mart 2011, Pazartesi 16:08:50    Mesaj Konusu: Re: Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir? Alıntıyla Cevap Ver

hiii

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

vural61

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: TRABZON-istanbul

MesajTarih: 15 Mart 2011, Salı 17:28:55    Mesaj Konusu: Re: Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir? Alıntıyla Cevap Ver

hesinlikle her kelimesi dogru ellerine saglık halil abi

.....DİL SUSSA DA KALBİN YÜZ DİLİ VARDIR.....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 17 Mart 2011, Perşembe 08:32:47    Mesaj Konusu: Re: Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir? Alıntıyla Cevap Ver

Tesekkur ediyorum okudugunuz ve yorumda bulundugunuz icin. kırmızı gül

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 18 Mart 2011, Cuma 23:18:06    Mesaj Konusu: Re: Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir? Alıntıyla Cevap Ver

suç bilimi diye bir dal vardır taa habil ve kabilden beri suç işleyenlerin ruhsal sosyolojik ve genetik yapısı incelenmiş.ancak halen insan doğasının neden suç işlemek zorunda kaldığı tam olarak açıklığa kavuşamamıştır.Ancak suç işleyen kişinin karar anı diye tabir edilen kendi vicdanı ile başbaşa kaldığı küçük bir zaman dilimi tespit edilmiş.tam olarak 0.8 salise ...yani insan ne kadar uysal olursa olsun o bahsedilen zaman dilimi içinde kendine hakim olabiliyor ise suça iştirak etmiyormuş...
tabiki halil abi senin buraya taşıdığın konu suçluların genel tespiti..liste güzel ama dahada uzatılabilinir..
emeğine sağlık alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 19 Mart 2011, Cumartesi 07:06:54    Mesaj Konusu: Re: Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir? Alıntıyla Cevap Ver

Katılıyorum zafer. işte o 0,8 salısede olmasa ne güzel olacaktı ama onunda bir sebebbi vardır kesin.
Bu arada zafer avator degışılıyor mesajla yazmıştım umarım okudunç teşekkürler.

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 20 Mart 2011, Pazar 00:21:04    Mesaj Konusu: Re: Geleceğin Suçlusu Nasıl Yetiştirilir? Alıntıyla Cevap Ver

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^