Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Bir Sevgi abidesinin ardindan
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Bir Sevgi abidesinin ardindan

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Beldemizden Uzak Kalanlar... Ayrı Yaşayanlar Beldemizden Uzak Kalanlar... Ayrı Yaşayanlar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 09:51:56    Mesaj Konusu: Bir Sevgi abidesinin ardindan Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Onun anisina dj-sincangaya'nin hazirladigi bir video'yu alttaki likten izleyebilirsiniz

VIDEOYU iZLE

Değerli arkadaşlar;

Bu gün benim için, çok ama çok özel bir gün; Nasıl ifade edeceğimi bende bilmiyorum.

Çocukluğumuzun beraber geçtiği, bir kardeş gibi büyüdüğümüz, çocukluk arkadaşım vardı.
Sonra yılların bizleri ayırdı, uzun süre buluşamadık, görüşemedik.

Onunla birbirimizden uzak kalmıştık ama her zaman can dostumdu.

Hani bir laf vardır; ‘’Gözden ırak olan gönüldende ırak olur.’’ diye. Nerdeyse öyle oluyordu ki, tam o sıralarda Oymalıtepe fm açtım. İlk aradığım 3 arkadaştan biri O idi. Yeniden buluşmuştuk. Oymalıtepe fm de hep birlikte çok güzel günlerimiz geçmişti.
Öyle ki, o ekranda herkese ‘’Güzel kardeşim’’ demesi hala gözlerimin önündedir.
Sanırım hepiniz hatırladınız.
Kimden bahsettiğimi.(Ahmet ÖZAKYÜZ ) O bir dostu. O bir gönül adamıydı. Haset değildi, hasretti. Sevdiklerine, köyüne, halkına hasretti. Yöresine hasretti. Sevgi abidesiydi. Yardımseverliği güler yüzü, insanlara verdiği değerle… Hafızalarımız da hep kalacak. Onu örnek alabilsek, O’nun gibi olabilsek, çok güzel olacak.
Hasret kaldığı dostlarıyla, Oymalıtepe fm de buluşmanın mutluluğunu yasıyordu. Her zaman herkese moral veriyor. Yüzü devamlı gülüyordu. Cin’de, Rusya’da nerede olursa olsun, her zaman arayıp benden dostlarına selamlarını iletmemi isterdi. O bir gönül adamıydı nedene bilir.

İste bu günün özelliği, doğum günüydü olmasıdır. Onun deyimiyle ‘’üzüm ayinin 13 ü’’yani 26 Kasım. Bu günü gecen yıl beraber kutlamıştık. Sincangaya ile hazırladığımız bir sürprizle çok güzel bir program hazırlamış, kutlamıştık.
Ömründe kutladığı ilk ve son doğum günü olarak içimizde kalacak. Gecen yıl bu günkü mutluluğunu hatırlamak bizlere bir nebze olsun tebessüm ettirirken, şuan aramızda olmaması da hüzünlendirdi. Anılar, bir damla gözyaşı olmaktan kendini alamadı.
Artık aramızda olmamasının hüznü gün geçtikçe azalır derler ya. Bizimki gün geçtikçe artıyor fark etmeden büyüyor yüreklerde...
Mekânın cennet olsun. Değerli kardeşim, Arkadaşım, Gönüldeşim. Seni unutmadık his bir zamanda unutmayacağız…

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Ahmet Ozakyuzun ardindan.Kimler neler dedi

ZaKDaRiZa

Degerli arkadaşım
Doğum gününde degerli sıncangaya (Sevim aydın) tarfından size doğum günü hediyesi olarak hazırlanan bu Videoyu büyük bir gururle ve neşeyle izlemıştım. Okul yıllarımızdan sonra yıllarca ayrı kaldık. Oymalıtepe fm sayesınde yeniden bir yumruk olduk gönüllerimiz bırleşti. kalblerimiz yeniden birbirimize bağlandı. Çok güzel günlerimişz oldu. Yüregi sevgi dolu, Merhamet dolu, yardım seven herkese aynı sevgi ile yaklaşan güzel insan seni kaybettiğımız bu günde bu videoyu izleme beni göz yaşlarına bogdu. bizleri çok erken bıraktın. hepimiz çok üzgünüz. Nur içinde yat. Mekanın cennet olsun.

Boğazım düğüm düğüm allahım rahmet eylesın. senin için yazılacak o kadar şey varki. Nur içinde yat.

Hamit Ozcan

soylenecek ne varki........................yok .mekanin cennet olsun.nur icinde yat.amca hamit ozcan

BY AKINCI

Yalan dünya....Ebedi hayatta buluşmak dileğiyle,Allah mekanını cennet eylesin..

ZaKDaRiZa

Soylenecek soz bulamiyorum. Sevim Aydinin ona yazdigi ve ben radyoda okudugumda okudugumda cok duygulandigi Şiiri buraya aliyorum.

BEN

Ben Küçüktüm, Daha oyun çağıydı yaşım.
Önce misketlerimi çaldırdım,Oynarken çamurlu sokakta,
Sonra…Eve döndüğüm de Okuldan…
Annemi çaldı,Hayat
Kendi çorabımı yıkamayı
Söküğümü dikmeyi
Öğrendim.
Sabahları aç,
koştum sınıfıma
Hayatın, inadına
İnadına savaştım, Alın yazımla…
Benim ellerim yara,Ayaklarım çıplaktı
Kazandım... Diye haykırdım, avazım çiktiğinca
Kaybettin dedi kader, Pes ettim ....
Alin tüm misketlerim kalsın sizinle ben Annemi özledim...

Sevim Aydın

BRNCE....

SEVGİLİ KARDEŞİM...............
YAZAMAYACAĞIM......
ÇÜNKÜ NE YAZSAM YETERLİ OLMAYACAK............

MEKANIN CENNET OLSUN.

SINCANGAYA

Yokluğum

Bir gün olur da
Bakarsan eğilip de kapımdan
Artık bulamayacaksın masamda çalışırken.
masam da yarım kalmış bir yazılar
Perdem yarı kapalı
Odam bomboş
Kitaplarım dağınık
Masada ters çevrilmiş
Fincanım
Henüz içmediğim su
Her şey yerli yerinde
Defterim açık
Henüz ayrılmış gibi
Kokum sinmiş
Her yana
Yokluğuma tek şahit…
Kitaplarımda tozlar
Az önce buradaydım

Neden tozlanmış bunlar…

SAADET OZAKYUZ (Esi)

Gene aynı yerden yazıyorum sana.
Sevdiğim gidişinin arkasından günler geçti.
Gelecekmisin....
Yoksa ben mi geleyim.
Giden unutulur derler sevdiğim.Ben unutmadım.Gidişinden sonra çok ağladım.Sensizliğe dayanamadım,sensizlikle yandım.Sonra elime kalemimi alıp hep sana yazdım.Sevgimi,hasretimi,özlemimi anlatan yazılar hep sana....
Unutmaya çalışırken hatırlanan o güzel anlar.Sonra bunları hatırlıyorum.
Ağlamıyorum artık,çünkü sen öğrettn bana gülmeyi,sen öğrettin bana hayatla alay etmeyi,sen öğrettin bana güçlü olmayı,sen öğrettin bana yıkılmadan ayakta durmayı...
Bana o kadar şey öğrettin ki...Beni baştan yaratan sen oldun.Şimdi nasıl unutayım,kendime baktıkça hatırlıyorum seni.
Şimdi seni çok özlüyorum çoooook.....
Ama biliyorum gittiğin yerden beni gözlüyorsun.Gözün arkada kalmasın sevdiğim.Beni bıraktığın yerde yaşıyorum seni.....
Sensizlikte zor çekilmiyor ama bunu bile öğrettin bana.
Tek başıma yaşayabileceğim bir aşk bıraktın bana.
Senden sonra ayakta durmakta zorluk çektim.Farkındasın biliyorum yıkıldım.Şimdi ayakta durabiliyorum sevginle..
Hayalinle konuşuyorum,resimlerine bakıyorum rahatlıyorum.Biliyorum yanımdasın.
Şimdi sensiz yollardayım,gelemeyeceğini bilsemde.Beni bulunmayan bir dostlukla ve sevgiyle sevdiğini ve hep seveceğini biliyorum.
Kalbimi seninle birlikte toprağa gömdüm.
MEKANIN CENNET OLSUN SEVDİCEĞİM...

Sana yazdığım mektupları postacılar almıyor.Gidişsiz dönüş var bu zarflarda..

Sen olsaydın yanımda kim yıkardı bizi,kim yıkardı ha, sen olsaydın yanımda...
Konuşmanı özledim,gülmeni özledim,sohbetini özledime,evde dolaşmanı özledim,özledim ,özledim........
Burda her şey bildiğin gibi.İnan kimse değişmedi.Bir ben kaldım sensiz,bir ben kimsesiz.

Canım derdin,sen severdin ya.Ben de severdim.Biz anlardık sevgimizi .Biz yaşardık beraberce tüm güzellikleri...
Postacılara küstüm selam vermiyorum artık.Şarkılarınıda mühürledim dilime,bitecek küslüğüm mektubunu verince.
Kızımıza söyledim babanın yanındaki yer benim.'Delimisin' dedi.Bencil olma',babasız kaldık,annesiz demi kalalım ' diye. İyide sıra kimde belli mi.!...
Evin her yerinde görülür yerin. Bilmem,bilmem bu ölüm nedir? Hayat var iken.Nefesin hala evdedir,kendin toprak altında....
Bugün iki ay oldu. Benimle ağlar odalar.Sana ,yalnız sana

Sana ; demek için gönlümde bilsen ne kadar sözüm var..
Bu ölüm sineme çekti dağ benim. Sen benim arkamda benzerdin dağa, sanki arkamdan uçtu dağ benim
Vakit geçer sen benden uzaklaşırsın .Ben sana günbegün yaklaşırım....Mektubumu kendim getirmek için.....

MEKANIN CENNET ,KABRİN NUR OLSUN...

Yoruluyorum, düşüyorum, tekrar kalkıyorum ama sensizliği yenmeyi başaramıyorum.

Hüzün işgalinde yüreğim, çünkü sen yoksun, seni düşünmek var. Yokluğun canımı öyle acıtıyor ki, parça parça oluyor yüreğim. Kalbimin parçalarını toplamaya çalışıyorum yerden. İçimde kopan fırtınaları söyleyemiyorum. Sessizleşiyorum. Saatlerce bakıyorum seni götüren yollara... Kimseye belli etmiyorum savaşımı. Yokluğunla savaşmak görünmeyen bir düşmana kılıç sallamak gibi... Yoruluyorum, düşüyorum, tekrar kalkıyorum ama sensizliği yenmeyi başaramıyorum.

En büyük korkum bu sensizlik, korkularıyla yüzleşen insanlardan olamıyorum. Çünkü sensiz olmayı yediremiyorum kendime. Bir kez kabullensem sanki o an çıkıp gidecekmişsin gibi gelir yüreğimden. Oysa yanımda, hep yüreğimde taşıyorum seni. Orada olduğunu bilmek yaşama, hayata tutunma gücü veriyor. Korkularımla yüzleştiğim anda o gücü kaybetmekten çekiniyorum.

Gece uykularım kaçıyor. Yalnızlığa isyan ederek dört duvar odayı sabaha kadar adımlıyorum. Bakamadığım aynalar kırılıyor. Binlerce parçası bedenime saplanıyor. Bir sigara, bir sigara daha... Dudaklarımda küfür lezzeti... Dumanı savuştururken tavana sensizlik üzerime çığ gibi yıkılıyor. Sonra hayaller gelip çörekleniyor üzerime. Sen, sen ve yine sen.
. Nefes alamıyorum sanki. Sonra şiddetli bir yağmur başlıyor. Sanki gökyüzü her damlasıyla sana olan sevgimi haykırıyor. Seni seviyorum seni seviyorum, seni çok seviyorum diye.

Bir hayalden bir hayale geçerken sabahı karşılıyorum. Güneş penceremden içeri girerek gecenin kasvetini getiriyor. Hayaller bir sonraki geceye kadar çekiliyor odamdan, gözlerimden. Hayaller gözlerimden çekiliyor diye kızma sakın! ! ! Çünkü benim günüm hep seninle başlayıp seninle bitiyor...

CABBARNILAY

ALLAH MEKANINI CENNE T EYLESIN ALLAH SENI GANI GANI RAHMET EYLESIN SEVGILI SAYGI DEGE R BUYUGUM AHMET ABIM :üzgün(
kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Evet degerli arkadaslar sizlerinde duygi ve dusuncelerinizi burada bekliyoruz.

Yurt disinda olanlar icin dogum gununde sevim aydinin onun icin yaptigi dogum gunu hediyesi videosunun linkini asagiya aliyorum.

Buradan izleye bilirsiniz

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 26 Kasım 2008, Çarşamba 14:38:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 11:16:40    Mesaj Konusu: Re: Bir Sevgi abidesinin ardindan Alıntıyla Cevap Ver

O kadar çok anlatıldı ki sevgisi sanki yıllardır tanıyor gibiyim.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sozakyuz

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 13:29:46    Mesaj Konusu: Re: Bir Sevgi abidesinin ardindan Alıntıyla Cevap Ver

Değerli Halil Abim;
Güzel düşünce ve duygularınız için çok teşekkür ederim
Bir tek sevgi ve dostluk kalıyor,yaşam denen bunca telaştan.Sevgi ve dostluğu bırakmadan,yüceltmeliyiz.Çünkü bu hayatın sonu ölüm...
İnanın ben bunu sevdiğimle yaşadım.Sevgi ve dostluk vermekle tükenmiyor.Aksine hiç ummadığımız bir zamanda büyüyor,çoğalıyor vebize doğru akan bir ırmak oluyor.
Sevgi ve dostluklar bizi ayakta tutan.Sizler gibi değerli dostlar.
Kimsenin kimseye hükmettiği,kimsenin kimseyi mülkiyetine geçirmediği sevgi ve dostluklar olsun hayatımızda..
Benim sevdiğimde öyle sevdiki,bütün insanları kucakladı sevgisi.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 17:50:12    Mesaj Konusu: Re: Bir Sevgi abidesinin ardindan Alıntıyla Cevap Ver

ALLAH gani gani rahmet eylesin.kendisini tanımaya fırsatım olmadı ama yazdıklarıyla bile içten ve samimiydi....

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 28 Şubat 2011, Pazartesi 10:07:15    Mesaj Konusu: Re: Bir Sevgi abidesinin ardindan Alıntıyla Cevap Ver

Yillar ne cabuk geciyor. Bu gün 28 şubat 3 yıl önce bu gün bu saatlerde sevgili KaRaYeL aramıştı ve aglayarak bu acı haberı vermiştı şimdi ise ikişnişzde aramızda yoksunuz. Sizleri rahmetle anıyoruz ve sizleri asal unutmayacagız. Mekaniniz cennet bahcelerinden bir bahce oslun.
Sözün bittigi yer üzgün((

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 28 Şubat 2011, Pazartesi 11:39:52    Mesaj Konusu: Re: Bir Sevgi abidesinin ardindan Alıntıyla Cevap Ver

mekanları cennet olsun.. ağlamak

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 02 Mart 2011, Çarşamba 11:36:15    Mesaj Konusu: Re: Bir Sevgi abidesinin ardindan Alıntıyla Cevap Ver

Aminn Ne mutlu bir insanaki arkasında onu hatırlayacak bir topluluk bırakır..

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Beldemizden Uzak Kalanlar... Ayrı Yaşayanlar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^