Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Beldeniz
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Beldeniz

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Beldemizden Uzak Kalanlar... Ayrı Yaşayanlar Beldemizden Uzak Kalanlar... Ayrı Yaşayanlar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 24 Nisan 2008, Perşembe 22:22:50    Mesaj Konusu: Beldeniz Alıntıyla Cevap Ver

Ne beldenizde dogdum nede yasadim nede beldenizin nufusundayim ama beldenizi cok merak ediyorum nasip olursa görmeye gidecem bu yazzz cok guzel bir yere benzior resimlerden :$

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 24 Nisan 2008, Perşembe 22:28:50    Mesaj Konusu: Re: Beldeniz Alıntıyla Cevap Ver

herkese yeri yurdu, doğduğu topraklar cennet gibi gelir ama beldemiz coğrafi yapısı itibariyle bir çok turistik yerden çok daha etkili doğal güzelliklere sahip bekliyoruz... ilginiz içinde teşekkürler

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 24 Nisan 2008, Perşembe 22:29:37    Mesaj Konusu: Re: Beldeniz Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyinoglu demiş ki:
herkese yeri yurdu, doğduğu topraklar cennet gibi gelir ama beldemiz coğrafi yapısı itibariyle bir çok turistik yerden çok daha etkili doğal güzelliklere sahip bekliyoruz... ilginiz içinde teşekkürler

rica edrimmm

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 27 Nisan 2008, Pazar 13:11:28    Mesaj Konusu: Re: Beldeniz Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyinoglu demiş ki:

Cok ama cok haklisiniz kuzeyinoglu... Bende sozlerinizin ardina sunlari eklemek istiyorum beldenizi yakindan tanima sansina sahip olan bir uye olarak....

Okyanusda iken hersey ulasilmazdi bakildiginda mesafeler buyuyordu sozcukler ardinda,,

oysaki ulasilmaz hic bir sey yokmus her ne kadar yari trabzon yari rizelide olsam henuz kendi ata topragima yuz surme sansim diyemiyecegim sartlar ve bir turlu zaman o ani gostermeyisi diyelim... Yaklasik 1 aydir trabzon sinirlari icindeyim....

Ve beldeniz bam baska bir dunya demicem dunya zaten tek ama huzur bakimindan gormek yetmiyecek diye dusunuyorum... bazi seyleri gormek yetmez... Yasamak lazim...

Benki bir aydir goruyorum ama sorarsaniz hic doydummu...? sanirim her yeni gunle insanin doyumsuzlugu artiyor....

Her gun biraz daha ac bir hasret ve biraz daha farkli bir sevgi ile seyrediyorum gordugum, yasadigim guzellikleri...

Tesekkur ederim ^^KaRaYeL^^'um adimlarimi okyanustan diyarina tasiyip gormek icin adimlarimi hizlandirdigin icin....

Ve tesekkur ederim sevgili "kuzeyinoglu" bir cok guzelligi gormek,yasamak,hisetmek icin mesafeleri kat etmemizi ve ince sicak sohbetinizle zamani guzellestirdiginiz icin ailenize sonsuz tesekkurler.... kırmızı gül

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

huzuncicegi

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 11:07:34    Mesaj Konusu: Re: Beldeniz Alıntıyla Cevap Ver

1986 Oymalı tepe doğumlu olmama ragmen orada büyümedim

ama her fırsatta gelip görüyorum memlektimi dogdugum cennet gibi yeri

Gerek cografi durumu olsun Gerek ınsanları olsun bence muhakkak görulmesı gereken bir yer diye düşünüyorum

İnsan kendini cennet bahcesinde gibi hissediyor

Her ne kadar cenne bahcelerinin görmemiş olsakta bu tabir cok uygun gibime geliyor benim köyüm için

o yeşilin tonları o derenin akısı o temiz havası yaylaları o fındık dallarının yaz mevsimindeki göz alıcılığı görülmeye değer
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

pamuk-61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ADANA

MesajTarih: 31 Ağustos 2008, Pazar 22:40:09    Mesaj Konusu: Re: Beldeniz Alıntıyla Cevap Ver

Pembe patikli, merhabalar...bende oymalıtepe de doğmadım,yaşamıyorum,ama ben oymalıtepe nüfusuna kayıtlıyım ve cennet karadenizi gördüm dostlarıma hep söylüyorum gidin karadenizi adım adım gezin diye.Karadenizi özellikle trabzonu,oymalıtepe beldemizi görmemek çok büyük bir kayıp,size bir an önce bu güzellikleri görmenizi tavsiye ediyorum...çok şey kazanacaksınız sevgilerimle...
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 01 Eylül 2008, Pazartesi 09:11:35    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

OYMALİTEPE

Trabzon Yomranın şirin beldesi,
Bir görünce büyülüyor herkesi.
Fındık bahçeleri,Mısırı,süsü.
Görülmeye deger Oymalitepe.

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Daglar arasinda cenent misali,
Yeşile bürünmüş Oymalitepa.
Güzellikte yoktur eşi emsali,
Dogasi harika Oymalitepe.

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Daglar arasında şirin bir yöre,
Minareler direk olmuş göklere.
İlavesiz söylüyorum sizlere,
Görülmeye deger Oymalitepe,

Her mevsimde manzarası bir başka,
Aşık olmayanı düşürür aşka.
Bütün omrum orda geçseydi keşke,
Seni anlatamam Oymalitepe.

Sevecendir halkı,misafirperver,
Trabzona yolun düşerse eger.
Bir cennet misali görmeye deger,
Sizleri bekliyor Oymalitepe.

Siir in Orijinali icin TIKLA

Guzel yazilariniz icin tesekkurler.

Yurdumuzun vatanimizin her yani cok guzel. Her insana dogup buyudugu yerde bir baska guzel gelir. Bu gayet normal olan bir seydir. Yine cennet vatanimizda gezip gorulmeye deger yerler vardir. Bunlarin bir kismini insanlar kesfetmisler ve gezi planlarina almislar. Bazilarini devletimiz ve il yonetimleri tanitmis ve gezilmeye deger bulmus , bu yoreler cok fazla ziyaretci bulmaktadirlar. Ama karadenizde kesfedilmeyen o kadar yerler varki anlatmakla saymakla bitmez. Bunlardan bitaneside suphesizki OYMALiTEPE dir.

Oymalitepe bu gun ilcemizin en gezilmeye ve gorulmeye deger yerlerinden bir tanesidir. Ne yazik ki ne il ne ilce yetkilileri ne devlet yoneticileri nede beldemizin kendi yoneticileri beldemizin ulke ve ulke disi tanitimina hic onem vermemislerdir. Beldemiz sincankayasiyle, simana dagiyla, uc pinariyla, dogasiytla mahallelerinin yerlesimiyle gorulmeye deger bir yer. Bir sincankaya ya ciktiginizda Hopadan giresuna kadar karadenizi seyredebileceginiz bir manzaraya sahip olursunuz. O gordugunuz muhtesem manzaradan sizleri kimse ayiramaz. adeta buyulenisiniz. Oradan gorebileceginiz manzarayi belkide karadenizde hic bir yerden goremezsiniz. Bu siteyi izleyenler bilir. Burasi icin benim hayal ettigim vede resimledigim bir hayalim vardir. ilk bakista zor gelsede uzerinde gercek dusunmeye baslayinca hicde zor olmayan Oymalitepe yi uludagdan ve avusturyadaki, isvicredeki projelerden daha one cikaracak bu proje yetkililer tarafindan ciddi dusunulup hayat gecse Oymalitepenin kaderi degisir.

Tabiki bunlari yapmadan once Oymalitepe ye konaklama tesisleri sart bu su an icin en onemli sorunlardan birisi. Oymalitepe su an Deyilki Turkiyemizde Dunyada Oymalitepeyi Oymalitepe.net ten izleyenler gormek icin can atiyorlar. Biz yurt disinda olanlara soruldugunda kalinacak tesislerimiz var diyemiyoruz ne yazik ki. Umut ediyorum ki en kisa zamanda yetkililer bu acigi kapatirlar.
Biz Oymalitepe.net ve oymalitepe fm uye ve yoneticileri olarak bu cennet beldeyi yurdumuzda ve Dunyada tanitmaya devam edecegiz. Guzel yazilariniz icin hepinize tesekkurler.

Bu benim hayalimdeki projedir. Bunu oymalitepe icin gerceklestirmek hayal deyildir. yeterki bunun oymalitepeye neler getirecegini ne katkilar sagliyacagini bilebilmek. Bu proje oymalitepeyi Oymalitepe Yomrayida yomra yapar.Projenin devami sincangaya ucpinar olarak devam edebilir. Yomra ve oymalitepe icin hicte zor deyil. Yeterki istensin. Yorum ve elestirileri bekliyorum.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 01 Eylül 2008, Pazartesi 17:48:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben trabzonlu değilim bırakın trabzonu karadenizli bile değilim...ama karadenize hep bi hayranlık duymuşumdur..sizleri tanıdıktan sonrada hayranlığım aşka dönüştü..beldenizi resimlerden gördüm ve sizlerden dinledim çok güzel bi yer olduğuna inanıyorum ilk fırsatta görmeye gelcem

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

abdulkadir

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 22 Kasım 2009, Pazar 02:07:23    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

evet dediğin gibi BİR HAYAL
Başa dön

abdulkadir

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 22 Kasım 2009, Pazar 02:08:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Başa dön

abdulkadir

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 22 Kasım 2009, Pazar 02:11:36    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

likapa arkadaşım trabzonlu değilsen bu adı nerden esinlenerek koydun acaba kahkaha kahkaha kahkaha
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Beldemizden Uzak Kalanlar... Ayrı Yaşayanlar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^