Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Benim Puanım 45
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Benim Puanım 45

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

MaviNick

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 13:19:23    Mesaj Konusu: Benim Puanım 45 Alıntıyla Cevap Ver

Arşive koyduğum eski maillerime bakarken Dr.Phil'e ait bir test gördüm.Üzerinden uzun zaman geçtiği için testi yeniden yapmak ilginç geldi ve sizinle paylaşmak istedim. Belki daha önce paylaşılmıştır.Ama öyle olsa bile güncel durumu gösteren bir test olduğu için herzaman yeniden kullanılabilir.

Benim Puanım 45 ..Berlki siz de puanlarınızı bizlerle paylaşırsınız.

Dr. Phil‘in Testi

Bazı inanlar bu dökümanı bulabilmek için önemli paralar harcıyorlar.Okumaya devam edin,çok ilginç bulacaksınız!
Üzerinde çok fazla düşünmeden cevaplamaya çalışın!

Test çok doğru sonuçlar veriyor ve sadece 2 dakika dolayında vaktinizi alıyor!

Cevaplar eskiden kim olduğunuzla değil,şu anda kim olduğunuzla igilidir.

Bir kağıt ve kalemi yanınızda hazır bulundurun.

Bu test şu anda birçok büyük işletmenin İnsan Kaynakları departmaları tarafından kullanılan gerçek bir testtir ve kendilerine çalışanları ve gelecekteki çalışan adayları hakkında daha derin bilgi edinme imaknı tanımaktadır.

Testte 10 adet soru bulunmaktasır.Kaleminizi ve kağıdınızı hazır bulundurup,cevaplarınızı not alın.

Kağıdınızı 1’den 10’a kadar numaralandırın.

Test’e başlayın

1. Kendinizi en iyi hissettiğiniz zamanlar hangisidir?

a) Sabahları
b) Öğleden sonra ve akşamüstü
c) Geceyarısı

2. Genelde nasıl yürürsünüz

a) Uzun adımlarla , hızlıca
b) Kısa adımlarla, hızlıca
c)Kafa yukarıda,yavaşça
d) Kafa aşağıda, yavaşça
e) Çok yavaş

3.İnsanlarla konusurken,

a) Kollarınızı bağlarsınız
b ) Ellerinizi yumru haline getirirsiniz
c) Bir veya iki eliniz baldırınızda veya cebinizde olur
d) Konustuğunuz insana dokunursunuz
e) Kulağınızla oynar,çenenize dokunur,saçlarınızı okşarsınız

4. Dinlenirken..

a)Ayaklarınız dizlerinizden kırılmış yanyana halde oturursunuz
b) Bacak bacak üstüne atıp oturursunuz
c) Bacaklarınızı uzatıp oturusunuz
d) Bir ayağınızla bağdaş kurarak oturursunuz

5. Birşey sizi gerçekten eğlendirdiğinde reaksiyorunuz...

a) Büyük bir kahkaha olur

b) Daha sessiz bir kahkaha olur
c) Kibar bir kahkaha olur
d) Naif bir gülümseme olur

6. Bir partiye veya sosyal ortama girdiğinizde..

a) Herkezin sizi farkedeceği şekilde sesli bir giriş yaparsınız
b) Sessiz bir giriş yapıp,etrafta bir tanıdık ararsınız
c)Çok sessiz bir giriş yapıp,farkedilmemeye çalışırsınız.

7. Çok yoğun olarak çalıştığınız veya bir şeye konsantre olduğunuz bir anda bir dış etken tarafından dikkatiniz dağıtılırsa..

a) Anlayışla karşılarsınız
b) Çok rahatsız hissedersiniz
c) İki uç arasında gidip gelirsiniz

8. Aşağıdaki renlerden hangisini en çok seversiniz.

a) Kırmızı veya Portakal rengi
b) Siyah
c) sarı veya açık mavi
d) yeşil
e) koyu mavi veya mor
f) beyaz
g) kahverengi veya gri

9. Akşam yataktayken ve uykuya dalacağınız o son anlarda...

a) Sırtüstü gerilip yatarsınız
b) Yüzüstü yatarsınız
c) Bir yanınıza dönüp yatarsınız
d) Bir kolunuzun üzerine yatarsınız
e) Kafanız yastık/Yorganın altında yatarsınız

10. Genellikle rüyanızda..

a) düştüğünüzü görürsünüz
b) kavga ettiğinizi görürsünüz
c) birini veya birşeyi ararsınız
d) uçarsınız veya yüzersiniz
e) genellikle rüya görmezsiniz
f) rüyalarınız hep iyi rüyalardır

PUANLAR

1. (a) 2 (b) 4 (c) 6

2. (a) 6 (b) 4 (c) 7 (d) 2 (e) 1

3. (a) 4 (b) 2 (c) 5 (d) 7 (e) 6

4. (a) 4 (b) 6 (c) 2 (d) 1

5. (a) 6 (b) 4 (c) 3 (d) 5 (e) 2
6. (a) 6 (b) 4 (c) 2

7. (a) 6 (b) 2 (c) 4

8. (a) 6 (b) 7 (c) 5 (d)4 (e) 3 (f) 2 (g) 1

9. (a) 7 (b) 6 (c) 4 (d) 2 (e) 1

10. (a) 4 (b) 2 (c) 3 (d) 5 (e) 6 (f) 1

Şimdi toplam puanınızı hesaplayın

60 PUAN USTU

İnsanlar sizi dikkatli yaklaşılacak biri olarak görüyor.Others see you as someone they should "handle with care." Kibirli,benmerkezli ve otoriter biri olarak biliniyorsunuz.İnsanlar size hayranlık duyabilir ve sizin gibi olmak isteyebilir fakat size her zaman güvenmezler ve sizinle içten bir ilişki kurma konusunda tereddüt ederler..

51 - 60 ARASI

İnsanlar sizi heyecan verici,havalı,etkin bir kişiliği olan,doğal bir lider,her zaman en doğrusu olmasa da çabuk karar alabilen biri olarak görüyor.Sizi herşeyi en az bir kez denemek isteyecek,risk alan,cesur ve maceraperest biri olarak görüyorlar.Yaydığınız bu elektrik yüzünden sizinle birlikte olmaktan hoşlanıyorlar...

41 - 50 ARASI

İnsanlar sizi canlı,güleryüzlü,eğlenceli,pratik,ilgiçekici,her zaman ilgi odağı olan ama her zaman dengeli biri olarak görüyor.Bunların yanında nazik,düşünceli,anlayışlı ve onları her zaman neşelendiren ve yardımcı olmaya çalışan biri olarak görüyorlar.

31 - 40 ARASI

İnsanlar sizi duyarlı,temkinli,dikkatli ve pratik biri olarak görüyor.Akıllı,yetenekli,ama mütevazi bir olduğunuzu düşünüyorlar.Çok çabuk arkadaş edinen bir değilsiniz fakat olan arkadaşlarınıza çok bağlı olan ve aynı bağlılığı karşıdan da bekleyen birisiniz.Sizi iyi tanıma şansına sahip olan biri,arkadaşalarınıza olan güveninizi kırmanın çok zor olduğunu ama bu güven kırıldığında da tamirinin eşit derecede zor olduğunu görür.

21 - 30 ARASI

Arkadaşlarınız sizi haddinden fazla titiz bir olarak görüyor.Çok temkinli,dikkatli ve ağır adımlarla yürüyen biri olduğunuzu düşünüyorlar.Tepkisel olarak bir ani reaksiyon vermeniz onları çok şaşırtır çünkü beklentikleri sizin herşeyi tüm açılardan dikkatlice değerlendirip sonra genelde karşıt bir karar vermenizdir. Bu reaksiyonun kısmen sizin temkinli doğanızdan kaynaklandığını düşünürler.

21 PUAN ALTI

İnsanlar sizi utangaç,sinirli,kararsız,arkasının tplanmasına ihtiyaç duyan,hiçbir sorumluluk almak istemeyen ve kararları hep başkalarına bırakan biri olarak görüyor.Kendi kendinize hiç yoktan üzüntüler yaratan birisiniz.Bazı insanlar sizi sıkıcı buluyor.Sadece sizi çok iyi tanıyan kişiler sıkıcı biri olmadığınızı biliyor.

MaviNick
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 13:34:51    Mesaj Konusu: Re: Benim Puanım 45 Alıntıyla Cevap Ver

Ben de bu testten 44 puan tutturabildim...

Paylaşım için teşekkürler MaViNick, güzeldi... alkış

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 14:17:49    Mesaj Konusu: Re: Benim Puanım 45 Alıntıyla Cevap Ver

tesekkurler mavi nick

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

selman_ayas

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 14:59:24    Mesaj Konusu: Re: Benim Puanım 45 Alıntıyla Cevap Ver

bende 43 puan aldım
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 15:34:12    Mesaj Konusu: Re: Benim Puanım 45 Alıntıyla Cevap Ver

46 da benim puanım. Hanım köylü olduğumun bir ispatı daha. kahkaha

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 28 Ağustos 2009, Cuma 01:57:27    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bazı sorularda şıklar arasında kararsız kaldım. Bu nedenle puanımın 36 olması ihtimali daha yüksek olsa da 45 de olması mümkündür

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 28 Ağustos 2009, Cuma 09:05:37    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bende iki soruda SIK bulamadim bana en yakin olani sectim puanim 45
tskler Mavinik cok güzel bir konuydu kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 28 Ağustos 2009, Cuma 20:47:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bende 45 puan almayı çok isterdim ama anca 36 puan alabildim çok güzeldi Mavinick teşekkürler kırmızı gül
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 28 Ağustos 2009, Cuma 21:54:05    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

50 puanda bana 51 olmasını isterdim ama azcük eksikler var:)

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 31 Ağustos 2009, Pazartesi 04:04:27    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bende yaptım bu testi bana çok uygun çıktı puanım 45

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^