Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - SEVGİ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

SEVGİ
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 19 Nisan 2009, Pazar 20:15:55    Mesaj Konusu: GüZELMİ GÜZEL Alıntıyla Cevap Ver

SENİN SEVGİN

Senin sevgin bende güzelmi güzel
Çünkü benin için özelsin özel
Ömür sona erse döksede gazel
Seninle bir dakka on yıldan güzel

sen benim ruhumun diplerindesin
sen benim kalbımın yücesindesin
sen benin günümle gecesindesin
senı beklemekte güzelmi güzel

Sevgim sevgilerin en yücesidir
İsmın bu kalbımın tek hecesidir
Hayata bakmamın penceresidir
Seni düşünmekte güzelmi güzel

ZaKDaRiZa

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 02 May 2009, Cumartesi 10:59:42    Mesaj Konusu: Re: GüZELMİ GÜZEL Alıntıyla Cevap Ver

Harika bir şiirdi yine Halil Bey, yüreğinize sağlık. kırmızı gül Sevgi konusunda bir kıssa da benden:

Çölde yolculuk eden iki arkadaş hakkında bir hikaye anlatılır. Yolculuğun bir aşamasında iki arkadaş tartışırlar biri ötekine bir tokat atar. Tokadı yiyenin canı çok yanar ama tek kelime etmez ve kum üzerine şu sözleri yazar:

'Bugün en iyi arkadaşım bana bir tokat attı.'

Yıkanabilecekleri bir vahaya rastlayana dek yürümeyi sürdürürler.Tokadı yiyen yıkanırken bir batağa saplanır, boğulmak üzereyken arkadaşı tarafından kurtarılır. Boğulmak üzere olan arkadaş tam kurtulduktan sonra bir kaya parçası üzerine şu sözleri kazır:

'Bugün en iyi arkadaşım benim hayatımı kurtardı.'

Tokadı vuran ve sonra arkadaşının hayatını kurtaran kişi ona şöyle der;
'Senin canını yaktığımda bunu kum üzerine yazdın ama şimdi kayaya kazıyorsun. Neden?'
Öbür arkadaş ona şöyle cevap verir:
'Biri bizi incittiğinde bunu kum üzerine yazmalıyız ki bağışlama rüzgarı estiğinde onu silebilsin. Ama biri bize iyi bir şey yaparsa onu kayaya kazımalı ki onu hiçbir rüzgar yok etmesin.'

Denilir ki özel birini bulmak bir dakikanızı alır,onu değerlendirmeniz bir saat içinde olur,onu sevmek için bir gün yeter ama sonra onu unutabilmek için bir ömrün geçmesi gerekir.

Unutulmayacak dostluklara.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 02 May 2009, Cumartesi 12:00:52    Mesaj Konusu: Re: GüZELMİ GÜZEL Alıntıyla Cevap Ver

Tesekkürler tugrul bey bu kadar güzel anlatılırdı sevgi. O kadar güzel bir hikayeki alınacak öyle güzel ders varki bu hikayeden. Hep buna dıkkat ederim ama Yine cok daha fazla etmeliyim. Dost olmak sevmek başka bisey.Başka bır haz .Allah herkese nasıp etsin. kırmızı gül

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 03 May 2009, Pazar 01:30:19    Mesaj Konusu: Re: GüZELMİ GÜZEL Alıntıyla Cevap Ver

alkış alkış alkış alkış

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 03 May 2009, Pazar 09:43:39    Mesaj Konusu: SEVGi Alıntıyla Cevap Ver

SEVGi

Toprak yeşerirse susuz,
Insanda yaşar sevgisiz,
Sevgiler sayısız sonsuz,
Sevgisiz her şey umutsuz.

Kalpler o kadar genişki,
Her çeşit sevgiye yer var,
Sevgiler hep başka başka,
Her çeşite ihtiyac var.

Sever isen sevilirsin,
Sevince mutlu olursun,
Sevgi parasız servettir,
Diledigince verirsin.

iyilik et bilinesin,
Çok sevki çok sevilesin,
Her varlıga ver sevginden,
Sevgi deryalarin artsın.

Sevgiler Allah vergisi,
Kalblerimizin incisi,
Mutluluklarin öncüsü,
içimizden siler pası.

Sevgi yeşersin her yerde,
Sevenler sevilenlerde,
Gündüzlerde gecelerde,
Dolaşsin hep gönüllerde.

Halil Aktas (ZaKDaRiZa)

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^