Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Dünyamızın önündeki en büyük felaket nedir?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Dünyamızın önündeki en büyük felaket nedir?

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Anket Alanı Anket Alanı
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  

George Bush
0%
 0%  [ 0 ]
3. Dünya Savaşı
33%
 33%  [ 1 ]
Mehmet Ali Erbil :)
0%
 0%  [ 0 ]
Petrol Krizi
0%
 0%  [ 0 ]
Küresel Isınma
66%
 66%  [ 2 ]
Diğer (Belirtiniz...)
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

Yazar Mesaj

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: trabzon

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 10:23:11    Mesaj Konusu: Dünyamızın önündeki en büyük felaket nedir? Alıntıyla Cevap Ver

düzenleme: kuzeyinoglu

_GÜLEREK GÜNAH İŞLEYEN AĞLAYARAK CEHENNEME GİDER_
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 14:42:34    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

Murat 61 şevkini yazma arzunu kırmak istemiyorum ama deyinmeden de geçemiyeceğim..Konu seçerken daha dikkatli olsak,her gördüğümüz yazıyı foruma taşımasak ,çok güzel seçimlerinde var ama biraz dikkat ve kalite diyorum..bu yazına ne yorum yapmam gerektiğini bilemedim..ne bu şimdi..? bence çok saçma..KUSURA bakma..

Evet..ayrıca anket ..nerde şıklar,ne oylanacak..?

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>

En son =FLOWERS= tarafından 17 Ocak 2009, Cumartesi 14:50:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 14:48:33    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

flowerse katılıyorum anket olarak açmışsın ama şıkların nerde neyi oylayacağız bide onu düşünseydin (kırmak istemem belirteyimde )

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 14:58:25    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

alt alta sıraladım.şıkları. onlar şık işte.art flowers saçma olma kısmı senin düşüncen.bana saçma gelmediği için taşıdım.birgün olur senin taşıdığın açtığın konuda bana saçma gelir o zaman deme bunun neresi saçma diye.

Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 15:02:46    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

no comment..uzatmayacağım..ARİF olan anlar ne demek istediğimi..

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 15:04:53    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

sorun alt alta sıralamak değil anket oluşturmak istersen diğer anketleri bi incele daha iyi anlarsın söylemek istediğimi

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 15:16:03    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

ya ben anlatamıyorum size. saçma olabilir.ama bu sizin düşünceniz.bana saçma gelmediği için koydum.bilmem anlatabildmmi

Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 18:14:12    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

mizahi fakat mesaj içeren şıklara sahip bir paylaşım.. anket şeklinde açılmış olsaydı daha etkili olabilirdi... öyleya bu bölüm anket bölümü

Ayrıca eleştirerimizde daha dikkatli kelimeler seçebiliriz... herhangi bir paylaşıma "saçma" demek çok hoş durmuyor... bizim paylaşmış olduğumuz bir konuya saçma denilsin istemeyiz di mi... öyleyse bizde demeyelim.. saçma kelimesi yerine başka tabirler kullanabiliriz.. yani hakikaten saçma bir konu olsa dahi bizim tepkilerimizde doğru olalım..

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 18:18:04    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

herkes aynı düşünceyi düşünecek diye bi kural yok.ben hani oraya alt alta yazdım.dedim hani birazda komik olsun mehmet ali erbil falan yazayım muhabbet daha bi hoş yöne gider diye düşündüm.e sağolsunlar saçma denildi.olabilir.ama hani bana saçma gelmedi koydum.e şimdi floverse saçma geliyo diye ben konu koyarken acaba bu floverse saçmamı gelir.koymasammı diyemi düşüncem

Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 18:21:21    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

Yaz istediğini kardeşim..çok çok okumam..devam et sen..

Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 18:27:36    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

murat6108 demiş ki:
herkes aynı düşünceyi düşünecek diye bi kural yok.ben hani oraya alt alta yazdım.dedim hani birazda komik olsun mehmet ali erbil falan yazayım muhabbet daha bi hoş yöne gider diye düşündüm.e sağolsunlar saçma denildi.olabilir.ama hani bana saçma gelmedi koydum.e şimdi floverse saçma geliyo diye ben konu koyarken acaba bu floverse saçmamı gelir.koymasammı diyemi düşüncem

kişisel polemiklere girmeden yorumlarda bulunmanız hem bir yönetici hemde bir üye olarak talebimdir... zira bu tip durumlara tanık olmak bile sıkıyor...

konu ile ilgili gerekli açıklamaları ve düzenlemeyi yapmışım.. daha ileri götürmenin ne faydası var? kirlilikten başka.. saygılar...

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

murat6108

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 18:47:51    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

e flovers sen oku okuma.ben yazarım kolumda yorulmaz yani.hem ben içeriği çok çok açık bi konuda koymadım.e saçma olması senin düşüncen.benide rahatsız etmez.ben gene koyarım .bana saçma gelmediği dürece.sana saçma geliyo diye kusura bakma koymama gibi bi durum olamaz yani.

Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 10:13:52    Mesaj Konusu: Re: __dünya önündeki en büyük felaket nedir?__ Alıntıyla Cevap Ver

yani şimdi.. bu tartışmaları okudum ve... hakikaten oy kuıllansam mı diye düşün meye başladım... tartışmaya gerek yok bencee. aama.. neyse...

bence en büyük kriz...içimizdeki kriz...

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Anket Alanı Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^