Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - KARARI SİZ VERİN..!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

KARARI SİZ VERİN..!!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bilmeceler - Zekâ Soruları Bilmeceler - Zekâ Soruları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 19:18:46    Mesaj Konusu: KARARI SİZ VERİN..!! Alıntıyla Cevap Ver

Tokmağın inişi, kurnaz avukatların yorulmak bilmeyen çeneleri, karar okunurken çöken sessizlik … Bir mahkeme salonundan daha fazla dramatik olmayı başaran çok az film sahnesi vardır.. Zekaların çarpıştığı gerilim dolu savaş alanında kimi zaman doğru ile yanlış arasındaki çizgi bulanıklaşır ve bu karışıklıkta kanun ve adalet kaybolur...Mahkeme salonunda geçen bir filmde aktörsünüz, aşağıdakilerden hangisini oynardınız....?

1. Avukat

2. Dedektif

3. Suçlu

4. Şahit.

Kendinizi bir aktör olarak hayal etmek size istediğiniz rolü oynama özgürlüğünü sunar. Mahkeme salonu dekoru ise sahneye gergin ve heyecanlı duygular katar. Oynadığınızı söylediğiniz rol bir kriz durumunda ne tepki verdiğinizi anlatır....Olaylara bakış açınız nasıl..? nasıl birisiniz..?

Saygıdeğer Arkadaşlar mümkün olduğunca katılım ve cevap bekliyorum...Yarın SAAT 18-30 ' da sonuçları açıklayacağım..

SAYGILARIMLA........

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 21:33:19    Mesaj Konusu: Re: KARARI SİZ VERİN..!! Alıntıyla Cevap Ver

Bilemiyorum neden ama ben dedektif olmak istiyorum. Boyle bir merakimda vardi cocukken.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 21:35:43    Mesaj Konusu: Re: KARARI SİZ VERİN..!! Alıntıyla Cevap Ver

Seçeneklerde Hakim amca yok ben hakim amca olmak isterdim Neyse Ben Avukat Olayimda oyunu bozmayalim

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 22:32:32    Mesaj Konusu: Re: KARARI SİZ VERİN..!! Alıntıyla Cevap Ver

şeytanın avukatı fimindeki gibi avukat,yeşil yoldaki masum olan mahkum,sessiz tanıktaki gibi görgü şahidi olmak istemem..en iyisi hakimiyet,haakimlik..vur tokmağı kır kalemi

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 01:35:53    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

" Dedektif " rolünü tercih ederdim, gerçekleri açıga çıkarma ve buna bizzat sahit olma durumu, bana daha uygun.

sonuçlari bekliyorum =FLOWERS=

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: almanya-ludwigshafen

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 02:12:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Basrollerde ki aktor ben olmaliydim ama hakim ve savci oyuna alinmamislar.

Banada suclu´yu secmek kaliyor.

Iyi bir dedektif ve avukat benim sucsuzlugumu ispatlayacagina guveniyorum

sadece   CILGIN
Başa dön

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 04:20:14    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

1. Avukat

2. Dedektif

3. Suçlu

4. Şahit.

Hic biri olmazdim sanirim... Avukat olmak istemezdim Hengameli bol bir kosusturma ve arastirma,dedektife gelince Arastirip bulmak guzel belki sucluyu haklisini,haksizini birbirinden ayirmak cozmek, ya sonrasi?

Suclu peki acaba soruldumu ona neden suclu?

Ve sahit sanirim kimse hic bir seye sahitlik ederken sahit olmayi istememisdir ama hersey isteklerimiz dogrultusunda gelismiyor...

Sordugunuz seyler aslinda bakis acisi farkli bir konuma tasindiginda gercekdende cok mantikli... Insan ne olsa tamamlanirdi haklisiniz

Illa bir rol secmekse yapmamiz gereken o halde Hic biri sadece Insan olmak derdim... hayatin kendisi zaten bir oyun deyilmi?

Tesekkurler FLowers

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 08:40:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Çilgin sigara reklamı yapmayalım Lütfen!Yeni Kanunlara Göre Suç Sayılıyor

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 11:14:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bende dedektif olmayı seçerdim gizem çözmeyi severim ve sezgilerimin güçlü olduğuna inanıyorum bişeyleri daha iyi bir gözle gördüğümü düşünüyorum (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 19:59:04    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle katılım sağlayan saygıdeğer arkadaşlara tskler..Katılım umduğumdan az oldu..sanırım çekindi arkadaşlar fikir beyan etmekten....buyrun işte sonuçlar..

1.Avukat:

Ateş altında daima soğukkanlısınız ve sizi terlerken görmek çok zor. Fakat çok gergin durumlarda ortaya çıkan bir başka yüzünüz daha vaR: Kısıtlamaları unutacak kadar ateşli ve gerekirse patlamaya hazır bir savaşçı. Bu soğukkanlı ve ateşlilik sizi en umutsuz durumlarda bile düzlüğe çıkarıyor.
2.Dedektif:

Karmaşa ve karışıklık sizi etkilemiyor ve başkaları kendilerini kaybettiklerinde bile siz sakin kafayla düşünebiliyorsunuz. Çevrenizdekiler sizdeki bu serinkanlılığa saygı duyuyorlar ve zorda kaldıkları zaman sizden yardım istiyorlar. Bunun anlamı başınızdan hiç dert eksik olmaması ama siz stresten fazla rahatsız olmuyorsunuz, hatta sizi daha da sakinleştiriyor.

3.Suçlu:

İlk bakışta güçlü ve umursamaz görünüyorsunuz ama aslında savaşları sonuna kadar götürmek için gerekli olan şey sizde yok. İşler zora binince, kaygılanmakla vakit kaybediyori, sorunları çözmek yerine kendinizi yargılamaya başlıyorsunuz. Sizin için yapılacak en iyi şey olayları daha pratik yoldan çözümleyebilen birisiyle ortaklık kurmaktır.
4.Şahit:

Her durumda uyumlu ve yardımsever olarak görüseniz de başkalarını memnun etmek için gösterdiğiniz fazla çaba sizi de bir dert kaynağı haline getiriyor. Herkesle her zaman geçinmek uğruna tutarsız ve hatta güvenilmeyecek birisi haline geliyorsunuz. Yaptıklaırınızın başkalarını mutlu ya da mutsuz edip etmediğinden sürekli endişe duymayı bırakmalısınız. Kendinizi ispatlamanız gereken tek kişi kendinizsiniz.

SAYGILAR...

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 10:05:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben oynamıyorum ağlamak hani hakimlik benim şıkkım yok Idea

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 11:07:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

2.Dedektif:

Karmaşa ve karışıklık sizi etkilemiyor ve başkaları kendilerini kaybettiklerinde bile siz sakin kafayla düşünebiliyorsunuz. Çevrenizdekiler sizdeki bu serinkanlılığa saygı duyuyorlar ve zorda kaldıkları zaman sizden yardım istiyorlar. Bunun anlamı başınızdan hiç dert eksik olmaması ama siz stresten fazla rahatsız olmuyorsunuz, hatta sizi daha da sakinleştiriyor.

gerçektende bana uyuyor herzaman sogukkanlı sabırlı ve sakinliği koruyabiliyorum (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 26 Aralık 2008, Cuma 15:08:27    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Konu "anket alanı" bölümünden "bilmeceler-zelka soruları" bölümüne taşınmıştır... Lütfen paylaşımlarımızı uygun bölümlerde uygun başlıklar altında paylaşıma sunalım.... Teşekkürler...

Ayrıca bu ku gibi konularda konuya ait cevabında farklı başlık altında değil aynı başlık altında sunulması ricamızdır...

Paylaşımlarınız için teşekkürler... kırmızı gül

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bilmeceler - Zekâ Soruları Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^