Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - vadi bumeranga karşı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

vadi bumeranga karşı
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları... Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 12 Kasım 2008, Çarşamba 23:32:14    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben mecazi anlamda söyledim sitem ile beraber ..bizede gelebilirsiniz..ama tv izlemek yok..muhabbete sadece..misafirde umduğunu değil önceden sipariş verdiği şeyleri yer
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 13 Kasım 2008, Perşembe 08:48:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bi yerde bakılırsak haklıda zafer dosttane iki sohbet edelim birer çay yudumlayalım diye düşünüyorsun araya tv muhabbeti yok dizi hikayeleri alıyor en mantıklısı bencede kapatmak (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 00:30:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler elif desteğin için alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 19 Aralık 2008, Cuma 10:03:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bende televizyon eleştirmeni gibi birşey oldum ama bir konuya daha değinmeden yapamayacağım
son zamanlarda dikkat ettiğim bir takım dizi filmler özellikle çocuklara yönelik bez bebek-selena-sihirli annem gibi çocukların çabuk etkileneceği ve kendini sihirbaz,büyücü,periymiş gibi göreceği diziler..yakın zamanda bir gazetede okudum.. çocuğun biri kendini sihirli sanıp balkondan atlamış ve ölmüş.bir diğeride büyü ile ışınlanabileceğini sanıp herkese inandırmaya çalışıyor ve psikolojik tedavi görüyormuş..ben evdekilere artık o dizileri izlettirmiyorum.tavsiyem sizinde küçük çocuğunuz varsa izlettirmeyin..saygılar..

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 19 Aralık 2008, Cuma 22:16:48    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bahsettiginiz konuda size hak veriyorum zafersoy yanliz katilmadiğim konu tamamen izlettirilmemesi... Söylediginiz açıdan düsünürsek hiç birşey izlettirmememiz gerekir. Oysa ki; çocuklarin da tv. izlemeye haklari var. Sonuçta herhangi bir çizgi filmde dahi olaganüstü durumlar mevcut zaten onlarin ilgisini çeken de bu.
Kabul etmeliyiz ki çocuklar bir sihirbazli ,büyücülü ,perili filmeleri ilgiyle ve çok severek izliyorlar ve bence cogunda da bu olaganüstü durumlarin haricinde özellikle iyi- kötü ayrımını öğretmeleri gibi faydali şeyler de öğretiliyor. Önemli olan anne - babaların çocuklarin ne izlediginin farkında olmasi, ve bu dizileri onlarin tek başina izlememesi, eğer büyükler çocuklarla bu dizileri izleyip onlara bu sihirlerin, büyülerin vs... gerçek olmadiğini, bunlarin sadece ilgilerini çekmek için araç oldugunu onlarin anlayacaği dilde ifade edebilirlerse izlemelerinde ben sorun görmüyorum.
Yok eğer oyalansin diye çocuklara böyle filmler açılıyorsa ve çocuklar filmle basbasa birakiliyorsa işte o zaman izlemesinler daha iyi...Her çocuk ayni degildir bazilari bunlara inanıp uygulamaya kalkabilir ve kendine ya da çevresine zarar verebilirler.
Hassasiyetinizden ötürü tebrikler ve tesekkürler zafersoy alkış

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 20 Aralık 2008, Cumartesi 14:41:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bende yorumunuzdan dolayı size teşekkür ediyorum alkış
tabi çocukla her an birlikte olabilmemiz imkansız.olabildiğim kadar böyle şeylerin aldatmaca olduğunu söylüyorum.ama ben kesin çözümleri severim hiç izlettirmemek daha mantıklı geliyor

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^