UÇAK BİLETİ724
Tarih: 29.05.2016 Saat: 15:37
Konu:https://www.ucakbileti724.com/

Ucakbileti724.com, sizlere daha ucuz uçak bileti temininde yardımcı olmak maksadıyla 2016 yılının başlarında hizmete başlamıştır.


Uçakbileti724’ün en ayırt edici özelliği, IATA üyesi olması nedeniyle dünyadaki tüm havayolu şirketlerini tarayarak uçak bileti araması yapması ve en ucuz uçak bileti ilk sırada olacak şekilde karşınıza sıralayarak; tüm işlemlerinizi tek bir sayfada güvenli bir şekilde yapmanıza olanak sağlamasıdır.


Elektronik Ticaretin oldukça yaygınlaştığı günümüzde özellikle Kredi kartı kullanımlarında dikkat etmemiz gereken konulardan birisi de şüphesiz bilgilerimizin güvenliğidir.

Bu bağlamda uçak bileti ailesi olarak güvenli iletişim protokolü yani uluslararası güvenlik sertifikasına sahibiz. Dolayısıyla bilgileriniz sadece banka ve sizin tarafınızdan okunabilecek şekilde şifrelenir ve başka kişiler sizin aldığınız ve verdiğiniz bilgilere kesinlikle ulaşamaz. Böylece Kredi kartıyla yapılan tüm işlemler güvenlikli olarak yapılmakta; banka tarafından cep telefonunuza gönderilen şifreler girilmediği takdirde kesinlikle kredi kartınızdan çekim yapılmamaktadır. İşlem yaptığınız durumda ise, tercih ettiğiniz havayolu şirketi tarafından yeriniz anında ayrılmaktadır.

Ucakbileti724.com olarak bizleri diğer uçak bileti satış firmalarından farklı kılan temel özellik, tek ekranda, karmaşık olmayan, gereksiz bilgilerden bulunmadığı bir satış ekranına sahip olmamızdır. Diğer bir avantajımız ise cep telefonları, tabletler vb. mobil cihazlara uyumlu web tabanlı mobil sayfamızın bulunmasıdır. Bu sayede mobil cihazlarınızdan pratik ve hızlı bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.

Vizyonumuz müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir ve alternatif çözümler sunarak, kolaylıkla uçak bileti satın almalarını sağlamak ve müşterilerimizi memnun kılmaktır.

Bizim için önemli olan diğer bir konuda sizlerle olan iletişimimizdir. Dilediğiniz zaman uçak bileti ile ilgili konularda bizimle iletişime geçebilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz. En kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçerek gerekli desteği sağlayarak, ilgili bilgilendirmeleri yapacaktır. Bu bağlamda bize aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.

info@ucakbileti724.com

https://www.facebook.com/ucakbileti724

https://twitter.com/ucakbileti724

İptal, İade ve Değişiklik işlemleriniz için hafta içi 09:00-18:00 ve cumartesi günü 09:00-14:00 saatleri arası hizmet alabilirsiniz. Bilet satış ve rezervasyonunuz hakkındaki tüm istek ve taleplerinizi info@ucakbileti724.com adresine iletebilirsiniz.Bu haberin geldigi yer: || Oymalıtepenin Buluşma Noktası ||
http://www.oymalitepe.net

Bu haber icin adres:
http://www.oymalitepe.net/modules.php?name=News&file=article&sid=242