Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 06 Aralık 2008, Cumartesi 19:43:28    Mesaj Konusu: BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Alıntıyla Cevap Ver

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Bayramn günlerinde bayramlaşılır
Bütüm dost komşuyla helallaşılır
Şımdi uzaktayız ne anlaşılır
Canlar bayramınız mubarek olsun

Anam babam yokki Öpseydim elin]
Her ikisininde kıymetın bilin
Bütün eşın dostun hatırın sorum
Dostlar bayramınız mubarek olsun

sevdikleri gurbet elde olanlar
hasret ile özlem ile yananlar
Gurbet elden hepinize selamlar
Sizin bayramınız mubarek olsun

Vatan için uykusunu bölenler
Karda kışta nöbetlerde olanlar
Ölenler şehittir Gazı kalanlar

Hastanede evde hasta olanlar
Bir duai ya dosta muhtac kalanlar
Yüreği yananlar benzi solanlar

Aile sevgisi bulamayanlar
Bir sıcak ortama hasret kalanlar
Evsız barksız sokaklarda olanlar

Anasız babasız yetim olanlar
Evinden dışlanıp naçar kalanlar
Huzur evlerinde hayat bulanlar

Bayramda bayramlık bulamayanlar
bir lökma ekmeği bulamayanlar
Böyle muhtaçlara yardım edenler

Yavrusuna uykusunu bozanlar
Aydınlar, yazarlar, büyük ozanlar
Allah için dogruları yazanlar

Okulda yurtlarda kalem tutanlar
Ögretim üyesi ve ögretmenler
Atanamayanlar ve atananlar

Vatan savunmada önde olanlar
Erden marasala hazır olanlar
Emniyetimizde görev alanlar

Evreni paylaşan bütün insanlar
Akıla gelmeyip unutulanlar
Bu şiiri okuyanlar duyanlar

Halıl aktas (Dj*ZaKDaRıZa) 6 aralık 2008[/img]

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 07 Aralık 2008, Pazar 11:03:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 06 Aralık 2008, Cumartesi 20:20:42    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu sitede olan olmayanların
Gurbette uzakta bulunanların
Kısacası bütün müslümanların
Bu güzel bayramı mübarek olsun

Abim senin ve burada bulunan bütün arkadaşların bayramı şimdiden kutlu olsun hep birlikte nice güzel bayramlara
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 06 Aralık 2008, Cumartesi 22:05:17    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Cok Cok tesekkur ediyorum Asli bizlerde senin ve butun muslumanlarin bayramini candan kutlariz. allah cumlenizden razi olsun kırmızı gül

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 06 Aralık 2008, Cumartesi 22:13:07    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eksik bırakmamışsın, herkesi saymışsın Halil abim, diğerleri gibi bu da çok güzel bir şiir, tebrikler... alkış

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 06 Aralık 2008, Cumartesi 23:09:27    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tüm islam aleminin kurban bayramı mübarek olsun.

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 07 Aralık 2008, Pazar 11:21:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bir hüzünlü bayram var bugün İstanbulda
Sanki kulaklarım sağır gözlerim kararmış
Ne bilirdim ayrılık bu kadar zor bu kadar çekilmez
insan hep doğduğu yeri ararmış.

MUSTİ_SHow

Bütün islam aleminin ve oymalıtepe.net ailesinin kurban bayramını tebrik eder sağlık ve mutluluk dolu güzel günler dilerim kırmızı gül

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 07 Aralık 2008, Pazar 12:48:30    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Evet musti gardasum istanbulda bir huzunlu bayramvar buna katiliyorum. Dogdugumuz mekanlar hep icimizde kalan bir ozlem bir hasret oldu bizim ve olmayada devam ediyor. Istanbulda bir huzunlu bayram yine cok guzel Bizde ise huzun var ama bayrami goremiyoruz iste keske bayramin oldugunu anlayabilsekte yine huzunlu olsa. Huzun tam anlamiyla var ama Bayram yok. Her taraf kapali sokaklarda ucusan coplerden baska ortaligi dolduran filipinliler var . Herkes burda bayrami uyku biliyor iste. Bayram olduguna dair tek belirti ise hacilarin arafatta ve mekkede olusu. Birde sabah kilinan bayram namazi. Namaz biter herkes dagilir ve kaybolur. Bizlere issiz sokaklar kalir gunduzleri. istanbulda huzunlude olsa bir bayram var mustim. ))))

Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 07 Aralık 2008, Pazar 18:28:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

siteye üye bütün dindar dostların bende mubarek kurban bayramlarını kutlar mutlu huzur dolu nice bayramlar diliyorum kırmızı gül

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 08 Aralık 2008, Pazartesi 10:22:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği
günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları,
barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini
duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda
millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınızı kutlar nice bayramlar dilerim.. (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 08 Aralık 2008, Pazartesi 10:26:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bütün islam aleminin bayramı mübarek olsun.güzellikleri ve iyiliği temsil eden bu günlerin kardeşlik havasında geçmesini temenni ederim.

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 26 Kasım 2009, Perşembe 09:57:45    Mesaj Konusu: Kurban Bayramı Alıntıyla Cevap Ver

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Tüm Oymalıtepe Radyo/Forum ailesinin mübarek Kurban Bayramı'nı candan kutluyorum. Sevdiklerinizle birlikte, sağlık ve refah içinde, mutlu, uzun bir ömürle birlikte, nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

selamtugba0854

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: istanbul artvinşavşat memleketim

MesajTarih: 26 Kasım 2009, Perşembe 23:38:26    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep biKurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun... r arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 27 Kasım 2009, Cuma 11:18:42    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Yüregine saglik Halil abi Nice bayramlara ...
Başa dön

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 30 Kasım 2009, Pazartesi 01:30:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Oymalıtepe.net ailesinin kurban bayramı mübarek olsun...

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^