Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - ÇOOOKKK ÖZEL..!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

ÇOOOKKK ÖZEL..!!!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Bunları Biliyor muydunuz ?
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 21 Aralık 2008, Pazar 11:43:58    Mesaj Konusu: ÇOOOKKK ÖZEL..!!! Alıntıyla Cevap Ver

İşte bakın arkadaşlar biz ne kadar özelleştirilmişiz..

1- Türk telekom... Arap'ların..
2- Telsim...İngiliz'in..
3- Kuş Adası Limanı...[/b]İsrail'linin..
4- İzmir Liman'ı...Hong kong'lunun...
5- Araç Muayene işi...Alman'ının...
6- Başak Sigorta...Fransız'ın...
7- Ada Bank...Kuveyt'linin...
8- İ.E.T.T. Garaj'ı...Dubai'linin...
9- Avea...Lübnan'lının...
10-Petkim..Emeni'nin... (Kazk'lara satttık dediler..ama kazak çıkınca altından ermeni çıktı..)
11-Rakı...Amerika'lının...
12-Finans Bank...Yunan'lının...
13-Oyak Bank...Hollanda'lının...
14-Deniz Bank...Belçika'lının...
15-Şeker Bank...Kazak'ların...
16-Enerji sa nın yarısı...Avusturya'lının...
17-Garanti Bank'ın yarısı...Amerika'lının...
18-Demir Döküm...Alman'ın...
19-İzocam...Fransız'ın...
20-Eczaşıbaşı ilaç...Çek'lerin...
21-T.G.R.T...Amerika'lının...
SADECE 4.5 YIL ÖNCE HEPSİ TÜRK'TÜ....YAZIKLAR OLSUN..KAPTIRANA..PEŞKEŞ ÇEKENE..VE BUNU SEYREDENE....
SAYGILARIMLA...

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 21 Aralık 2008, Pazar 12:59:31    Mesaj Konusu: Re: ÇOOOKKK ÖZEL..!!! Alıntıyla Cevap Ver

adı üstünde çok özel:)) kahkaha

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 21 Aralık 2008, Pazar 17:51:57    Mesaj Konusu: Re: ÇOOOKKK ÖZEL..!!! Alıntıyla Cevap Ver

Ne kadarda özelmişiz; Heralde dünyada bizim kadar özel bir ülke yoktur, Bu gidiş pekte hayıra alamet bir durum deyil .Allah (c.c) sonumuzu hayır etsin inşallah Filistinin bu günkü durumuna düşmeyiz Bunların hepsi birer tuzaktır nitekim Şu anda yeryüzü, Müslümanların düşmanları olan kafirlerin devletleri tarafından istila edilmiştir. Kafirler devletlerinin imkanları ile sürekli Müslümanlara kin beslemekte, kötülük düşünmekte ve düşmanlık yapmaktadırlar. Müslümanların mallarını çalmak, ülkelerini sömürmek, onları İslâm'dan uzaklaştırmak ve İslâm'ı tamamen ortadan kaldırmak için hileler, tuzaklar kurmakla meşguller. Planlar ve planlarını uygulamak için çeşitli faaliyetler yapmaktalar. Bu ortamda, Müslümanlar o düşmanlara karşı nasıl gafil olur? Düşmanına karşı gafil olmayı telkin eden bir zihniyet asla İslâmî zihniyet olamaz. Şu anda yeryüzündeki devletler madem ki hep küfür devletleridir, o halde Müslümanların bu devletleri özellikle de ABD, İngiltere, Fransa, Rusya gibi devletlerarası siyasî durumu belirleyen büyük devletlerin vakıalarını tanımaları, onların planlarından haberdar olmaları onların aleyhimizde hazırladıkları tuzaklarına düşmemek için farzdır. Çünkü bir farzı yerine getirmek için gerekli şeyler de farzdır. Nitekim son dönemlerde Müslümanlar bu farzı eda etmedikleri için sürekli düşmanları olan kafirlerin tuzaklarına düşmektedirler.

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 22 Aralık 2008, Pazartesi 10:29:00    Mesaj Konusu: Re: ÇOOOKKK ÖZEL..!!! Alıntıyla Cevap Ver

özelliz özel olmaya ama kendimize değil başka milletlere

yazmayı unuttun yada yazacak yok nere türklerin ...........

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

stratejik

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 23 Aralık 2008, Salı 11:27:06    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

nasıl yönetilmek istiyorsanız,öyle yönetilirsiniz.diye bir yazı okumuştum çok anlamlı gelmişti bana,durum bu olduğuna göre verdiğimiz oylarla böyle olmasını istemişiz,kurban aramaya gerek varmı ?ha bişey daha..almandan, ermeniden,yahudiden ,korkmaya gerek yok illede korkacaksak allah'tan korkmalıyız çünkü,bu duyarsızlığımızın bedelini ergec bir imtahanla ödeyeceğiz diye düşünüyorum. saygılar

<div>eğride tok,doğruda aç görmedim...<br>                                AREL ŞAHİN<br>
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 25 Haziran 2009, Perşembe 09:17:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

nesli 'nin linkiyle ulaştım, ne kadar da isabetli bir yazı Flowers hocam. kırmızı gül Kesinlikle katılıyorum. Son cümleyi ben de aynen tekrarlıyorum:

"YAZIKLAR OLSUN..KAPTIRANA..PEŞKEŞ ÇEKENE..VE BUNU SEYREDENE.... "

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 25 Haziran 2009, Perşembe 12:58:26    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

"YAZIKLAR OLSUN..KAPTIRANA..PEŞKEŞ ÇEKENE..VE BUNU SEYREDENE.... "
aynen katiliyorum hic bir seyimiz yokmus olanida almislar,eminimki kalanlarida almaya calisiyorlardir.
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^