Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - TRABZONSPOR ENGELLENEMEZ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

TRABZONSPOR ENGELLENEMEZ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Trabzonspor Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 18 Aralık 2008, Perşembe 21:23:30    Mesaj Konusu: TRABZONSPOR ENGELLENEMEZ Alıntıyla Cevap Ver

TRABZONSPOR ENGELLENEMEZ

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Bordo-Mavili taraftarlar İstanbul’da TFF binasına siyah çelenk bıraktı, TFF ve MHK’yi istifaya çağırdı.

Trabzonsporlu taraftarlar hakem kararlarından dolayı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Merkez Hakem Kurulu`nu protesto ederek, TFF binasına siyah çelenk bıraktı.

Trabzonsporlu taraftarlar protesto sırasında "Şampiyon olmamız engellenemez", "Oğuz Sarvan istifa", "Ermeni Oğuz`a Trabzon`da soykırım" şeklinde sloganlar attılar.

Levent`teki metro girişinde toplanan 150`den fazla bordo-mavili taraftar,buradan federasyonun binasına doğru sloganlarla yürüyüşe geçti. Çevrede güvenlik önlemi alan polis kordonunun içinde siyah çelenkle birlikte yürüyen taraftarlar,ellerindeki siyah balonları, kırmızı kartları sallayıp, düdük çalarak federasyonu protesto etti.

Taraftarlar ayrıca, "Şampiyonluk önemli değil, senin bu adaletin arenada vermiş olduğun asil ve onurlu mücadelen yeter", "Susmuyoruz temiz bir lig istiyoruz", "Federasyon haksızlık karşısında susma, susup da dilsiz şeytan olma" diye pankartlar taşıdı.

Bir grup taraftarın Leventteki metro istasyonunda açtığı "Türkiye Futbol Fiyaskosu, destek beklemiyoruz köstek olmayın, Mahvetti Hakem Kararları, bana hakemini söyle sana sonucunu söyleyeyim" pankartının altındaki, "Yasinlerle çıktık yola, Ogünler çok yakında" yazısı nedeniyle, organizasyon komitesi uyarı yaparak bu pankartı kaldırttı.

Alıntı:

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

stratejik

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 19 Aralık 2008, Cuma 12:27:47    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dostum ermeni olduğunu kendin söylüyosun,bende sana ermeniden nekadar adalet beklenirse okadar beklemeni tavsiye ederim.yoksa gerisi beyhude cırpınıştan başka bir şey değildir.ben yıllarca stat ların kapılarında yattım ama anladımki bu işler iki zavallının dudakları arasında bitiyor oyüzden fazla yorma kendini.saygılar

<div>eğride tok,doğruda aç görmedim...<br>                                AREL ŞAHİN<br>
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 19 Aralık 2008, Cuma 13:58:54    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

stratejik demişki:
Alıntı:
dostum ermeni olduğunu kendin söylüyosun,bende sana ermeniden nekadar adalet beklenirse okadar beklemeni tavsiye ederim.yoksa gerisi beyhude cırpınıştan başka bir şey değildir.ben yıllarca stat ların kapılarında yattım ama anladımki bu işler iki zavallının dudakları arasında bitiyor oyüzden fazla yorma kendini.saygılar

Sevgili stratejik,ben forum'da işlediğim konulara yorum yazmıyorum.yinede yorum yapmıyacam.sadece şunu belirtmek istiyorum.konu ulusal medyamızda yer almış bir haberdir.ben sadece foruma taşıdım.ancak senin yorumunda "dostum ermeni olduğunu kendin söylüyorsun" ifadesi sanki bana aitmiş gibi yanlış algılanmalara yol açabilecek olmasından dolayı düzeltmeni rica ediyorum.(Ben çok şükür TÜRK oğlu TÜRK'üm) ayrıca bütün ermenileri aynı kefeye koyamayız.senin iyi niyetinden şüphe duymuyorum.düzelteceğini umuyor teşekkürlerimi sunuyorum...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

stratejik

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 19 Aralık 2008, Cuma 15:08:36    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

galiba bende yanlış anlaşıldım,ermeni kelimesi tabiki sana ait değil,ben teferruatlı detaya gerek duymadığım için geniş acıklama yapmadım ama yinede yanlış anlaşılmaya sebep olduğum için özür diler saygılar sunarım

<div>eğride tok,doğruda aç görmedim...<br>                                AREL ŞAHİN<br>
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 19 Aralık 2008, Cuma 15:15:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

stratejik madem yanlış anlayıp özür dileyecen niye baştan yanlış anlıyorsun..konuyu iyi analiz edemediğin için seni eshefle kınıyorum.ben hep sölerim bölgesel ligler olsun karadeniz bölgesi mesela kendine bir lig kurup çıkaracağı şampiyonu diğer bölge şampiyonlarıyla tek maç eleme usülü türkiye şampiyonunu belirlensin..bu federasyonla ermenide olsa müslümanda biryerlere varılamayacağı aşikar.böyle çoook yürüyüşler yaparız federasyon binalarına..
saygılar..

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

stratejik

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 19 Aralık 2008, Cuma 17:02:56    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SENDEN OLUMLU TEK ÖĞRENDİĞİM ŞEY YANLIŞ ANLAŞILDIĞIN ZAMAN ÖZÜR DİLEMESİNİ BİLMEK,BENDE BUNU DENEDİM,SAYIN EMEKLİ

Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 21 Aralık 2008, Pazar 13:15:08    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

trabzonspor engellenemez.bu beraberlik sürdüğü sürece önünde kimse duramaz trabzonsporun...

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

__GANiTA__

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01 Ocak 2009, Perşembe 12:20:49    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

işimiz zor,özellıkle futbolun getırısı göz önüne alındıgında,herkes büyük payı almanın pesınde,zamanında bu pasta küçük bile olsa alnımızın akıyla 6 sampıyonluk çıkarmısız kupaları sayamıyorum zaten,o zamanları görmedım ama o dönemde top koşturan ınsanlarla bazen sohbet etme fırsatı buluyorum,ımkansızlıklara ragmen o sartlarda bı ıhtılal gerceklestırmısler.bizi 24 sene sampıyonluktan alıkoyan en buyuk neden kendı içimizdekı hesaplasmalar,her gelen egosunu tatmın ettı reklamını yaptı yedı yuttu ve gıttı..şu an bı nebze ınancım var koyu demıyorum uykusuz kalacak kadar çok önemlı bir trabzonspor taraftarıyım,o eskı havayı sankı bulduk öle hıssedıyorum,yönetim teknık heyet futbolcular ve en önemlısı taraftar herkes inanmış,şöyle bakınca muhalıf kanattan bile ses çıkmıyor,sanırım degısen bıseyler var,yerı geldımı sesımızı çok ıyı çıkartmasınıda bılırız evelallah..allahın ıznıyle bu sene şampıyon olacaz MHK TFF ragmen..
içimden geldı yazdım aslında konusulacak çok sey var..
TRABZONSPOR BİR SEVDADIR,ALAYINA ISYAN ÖLÜMÜNE BORDOMAVİ..

söylediklerimden çok sakladıklarımda saklıyım..gizlediklerimde gizliyim..beni anlamak için,konustuklarımdan çok sustuklarıma kulak verin.!!
Başa dön

Reffazum

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ÇERKEZKÖY

MesajTarih: 01 Ocak 2009, Perşembe 23:07:27    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Trabzonspor sadece bir spor klübünün adı mıdır ?

Hayır.Hem de kocaman bir HAYIR...

Trabzonspor bir başkaldırışın,,özgüvenin, kimsenin
boyunduruğuna girmeyişin adıdır.

Trabzonspor'un kurulduğu, bordomavi bayrakların sokakları süslediği
günlerde daha küçük bir çocukken ayrıldım Trabzon'dan.
1967 yılının sonbaharında Erzurum Yavuz Selim İlkögretmen Okulu'na giderken gördüğüm
bu bayrakların sonraki yıllarda gurbet ellerde gururum olacağını elbette düşünmemiştim.

Erzurum'da bulunduğumuz sürece bazen yüzümüze karşı, bazen ise gıyabımızda
Trabzon ve Trabzonlular için kurulan cümleler çoklukla hamsi ve temel
fıkralarından ibaret oluyordu.

O yıllarda Erzurumspor 3.lig de oynuyordu.Sebatspor ile aynı grupta.
Sebatspor Erzurum’a maç için gelince Erzurum’lu arkadaşlarla maça gittik.
Kalede Şenol Güneş.Şenol Güneş’in birgün İstanbul saltanatını deviren armadada
yer alacağını hatta ülkemizi dünya üçüncüsü yapan takımın önderi olacağını aklıma dahi getirmemiştim o günlerde.

O maçta Erzurumspor, seyircisinin de desteğiyle yüklendikçe yüklendi Sebatspor’un kalesine
ama Şenol Güneş tek başına direndi bu saldırılara ve maç başladığı gibi golsüz bitti.

Maçtan çıkarken omuzlarımın ve başımın biraz daha dikleştiğini hissettim.

Sonra son sınıfı okumak ve üniversiteye hazırlanmak üzere,Yüksek Öğretmen Okulu Hazırlık Lisesi’ne Ankara’ya gittim.
O yıl şampiyonluğumuz Güneşspor’un Trabzon’a gelmemesi ve hükmen yenilmiş sayılmasıyla engellendi.
Eğer maç oynansa ve 5 farklı kazansa TS şampiyon olacaktı. Önceki yılda da Ankara’da son maçta PTT ye kaybedilerek
şampiyon olunamamıştı.

Üniversite tahsilime devam etmek için gittiğim İstanbul’daki ilk yılımda
Trabzonspor’umuzu daha lig bitmeden 2.lig şampiyonu olarak Ali Sami yen stadında izledim.

1.Ligdeki ilk yılımızda ortalarda yer aldık ama Türkiye Kupası maçlarında İstanbul büyüklerine ecel terleri döktürdük.
Sonraki yılın Sonbaharında Kıbrıs’ta Trabzonspor,Beşiktaş,Galatasaray ve Fenerbahçe’nin katıldığı “ Barış kupası” düzenlendi.
Bu kupayı trabzonspor kazandı.

Beyazit’a üniversiteye gitmek için Ortaköy’de bindiğim otobüste şahit olduğum bir konuşmayı eksiksiz hatırlıyorum.

“- Oğlum, Trabzonspor Kıbrıs’ta öyle güzel oynamış ki kıbrıslılar O’nu Türkiye şampiyonu zannetmişler.”

Evet kıbrıslıların zannettiği o yıl gerçekleşti ve Trabzonspor şampiyon oldu.Gurbet elde hem de
şampiyonluğu Ankara ve İzmir’e bile vermemiş İstanbul’da, bir Trabzonlu olarak yaşadığımız gururu tarif etmek mümkün değil.

Sonrası malüm..Tahsilimizi bitirene kadar hatta sonrasında bu gurur hep devam etti.

Peki aradan 24 sene geçmesine rağmen neden gerilere düştük ve şampiyon olamadık ?

Bunun için onlarca sebep sayabiliriz.

Rakiplerimiz (Üç büyük diye adlandırılanlar ) adil yarışmaktan vazgeçtiler de ondan.
Önce oyuncularımızı ayarttılar, birliğimizi bozdular bize deplasman olmayan İstanbul’u
rakip takım seyircisine sınırlama getirerek deplasman haline getirdiler.
Medyada ve statlarda yarattıkları bu atmosferle hakemleri hatta başbakanları etkilediler.
Sırf Trabzonspor’u yarış dışı bırakabilmek için koca bir şehri kötülediler.vs.vs.vs.

Peki nasıl şampiyon oluruz?

Birlik ve beraberlikle..
Hoşgörü ile…
Hakemin vermediği golün yerine bir tane daha atarak…
Tahriklere kapılmayarak..
İstikrarla..(her sene yeni bir takım yapmayarak)..

İnanın şimdi şampiyon olmamız ilk şampiyonluğumuzdan 100 kat daha kolay.

Dikkat etmemiz gereken tek farklı zorluk var şimdi.

İlk şampiyonluğumuzda rakiplerimiz şampiyon olabileceğimizi düşünmediklerinden saha dışı
oyunlara başvurmamışlar, sonraki yıllarda da groki durumda olduklarından 10 yıl önümüzü kesememişlerdi.

Aradan geçen 24 sene bize de önemli tecrübeler kazandımıştır diye düşünüyorum.
Yeni zorlukları da aşabiliriz.
Bu sebeple yeniden şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Bu sene…
Olmazsa gelecek sene..

Ama mutlaka yakında..

Muzaffer Aktaş
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^