Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Bir Geziye Cikalim mi ne dersiniz
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Bir Geziye Cikalim mi ne dersiniz
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 09:47:52    Mesaj Konusu: Bir Geziye Cikalim mi ne dersiniz Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar isterseniz guzel bir geziye cikalim. Alin sevdiklerinizi yaniniza yada sevgilinizi guzel bir gezi yapalim.

ilk olarak dubaiye gidelim ve bir tenis oynayalim butun dubaii seyrederek

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Iyi tatiller arkadaslar Umarim begendiniz

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 10:14:51    Mesaj Konusu: Re: Bir Geziye Cikalim mi ne dersiniz Alıntıyla Cevap Ver

abi mükemmel bir görüntüsü var.aşşağıya düşen topları kim getiriyor merak ettim

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 10:14:56    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Simdide istersenin Las Wegasa Tema parkina gidelim

isterseniz birde ucurumlar arasinda teleferige binelim ne dersiniz

iyi eglenceler

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 10:17:14    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zafer elimde param olsa ilk gidecegim yer dubai olur. Oyle muhendislik eserleri varki gorulmeye deger. tabiki parada olunca her sey oluyor. yeni bir Dubai projesi var gorsen sasarsin. Mukemmel otesi bisey.

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 10:24:24    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

JAPONYADA YENI PILAJDA YUZMEYE NE DERSiNiZ

En son ZaKDaRiZa tarafından 24 Kasım 2008, Pazartesi 13:27:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 10:57:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ne kadar uğraşılarsa uğraşsınlar allahın verdiği güzelliklerin yanından bile geçemiyorlar.ama yinede helal olsun harika görüntüler..benimde favorim avusturalya..ilk ora gidecem inşallah

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 11:19:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Evet katiliyorum Zafer Rabbimin verdigi guzellikleri gozumuzu diktigimiz her yerde goruruz. Eger bakmasini bilirsek tabiki. Bizler icin bulunmaz nimetler hepsi. Seninde bu gezi hayalinin gerceklesmesi dilegim olsun. gezmek gormek cok guzel bir sey. Ne demisler "cok gezen cok bilir "
Hayallerin gercek olur insaallah.

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 24 Kasım 2008, Pazartesi 15:39:23    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

abim yaa ne öyle hepsi yükseklerde korktum burdan bakarken bile ama güzel yerler allah için benimde çok merak edip görmek istediğim yerler arasında dubaii var bide bide gaziantep i merka ediyorum ama onun bir nedeni yok param olsun yada imkanım ilk antep i gezecem (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 04:02:05    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dubai gerçekten de yaratıcılığın ve paranın birleşiminin örnekleriyle dolu
yukarıdakilere bir örnek de "Palmiye Adası" Süper bir görüntü, değil mi? !

o tenis kortu da fena değilmiş, Orada tenis oynamak ( hele bir de karşımda Federer ya da Nadal olursa) gerçekten harika olurdu, ( bütün toplar aşağıya düşerdi o ayrı.. )

Teleferiğe bir kez bindim, o kadar da ürkütücü değilmiş, yukarıdaki teleferiğe de binmek isterdim, ama Las Vegas taki Theme Park bana göre değil, o kadar adranalin fazla

O plaj fuzuli masraf, az ötede deniz var

teşekkürler ZaKDaRiZa kırmızı gül güzel ve eğlenceli bir gezintiydi

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 04:09:56    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben de sizi uzaklara, Güney pasifik okyanusuna doğru bir gezintiye çıkarmak istiyorum, hadi gelin bir de TAHİTİ 'ye uğrayalım

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 06:59:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tam anlamiyla super gezdim yine sabah sabah. tesekkurler nesliiii. Daha cok gezecegiz sayenizde.

Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 09:17:40    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Harika resimler Tam benlik gidip yerinde görmek lazım.
ben hemen yola çıkayım anca giderim.

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 09:48:20    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

botan çayı şelale SİİRT

sümbül dağı HAKKARİ

şenoba vadisi ŞIRNAK

hasankeyf tarihi köprü HASANKEYF/BATMAN

önce bi türkiyedeki güzellikleri dolaşın sona dünyayı dolaşırsınız

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 11:25:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hak veriyorum zafer. Ama resimdede olsa Dunyaya acilmamizi cok gorme sende

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 11:31:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çok güzel yerler arkadaşlar bol bol gezeceğiz öle görünüyor bende sizi antep'e götüreyim ben çok istiyorum orayı görmeyi (:

kale burası tepeden bakış

meydanda bir park

burasıda üniversite

duluk antik kenti

turistik yerlerden kesitler

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^