Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - BRONZ ELDİVENLER
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

BRONZ ELDİVENLER

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Diğer Spor Dalları Diğer Spor Dalları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 22 Kasım 2008, Cumartesi 15:38:41    Mesaj Konusu: BRONZ ELDİVENLER Alıntıyla Cevap Ver

Başkanımız Sadri Şener, İngiltere'de yapılan Büyükler Avrupa Şampiyonası'nda üçüncü olan boksörler Abdulkadir Köroğlu ve Ferhat Pehlivan ile antrenörlerini makamında kabul etti.
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Bende her iki arkadaşımızı sevgili hocamızla birlikte yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum.Yolunuz açık olsun: alkış alkış

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 22 Kasım 2008, Cumartesi 16:15:44    Mesaj Konusu: Re: BRONZ ELDİVENLER Alıntıyla Cevap Ver

yolları açık başarıları daim olsun milletçe böyle gençlere ihtiyacımız var ismimizi duyurmak adına

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 22 Kasım 2008, Cumartesi 16:54:40    Mesaj Konusu: Re: BRONZ ELDİVENLER Alıntıyla Cevap Ver

YTurekten kutluyorum iki genc arkadasimizide. Inanin o kadar gurur duyuyorumki boyle genclerimizle anlatmasi cok guc. Allah yollarini acik eylesin .

Ayrica spor dalinda buraya renk verdigin icinde ali osman kardesim sana sonsuz tesekkurler. Her sey birlikte guzel. Gercekten birlikten kuvvet doguyor. Sonsuz tesekkurler.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 22 Kasım 2008, Cumartesi 19:49:34    Mesaj Konusu: Re: BRONZ ELDİVENLER Alıntıyla Cevap Ver

Çok teşekkürler Halil abicim çorbada benim de tuzum olmuşsa ne mutlu bana...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 22 Kasım 2008, Cumartesi 23:44:32    Mesaj Konusu: Re: BRONZ ELDİVENLER Alıntıyla Cevap Ver

bu mendile benimde kanım kaynadı..sportmen birine benziyor.ama sanki biraz göbek var gibi..hadii bırak yazmayıda spora başla.
boksör meslektaşlarımı kutluyorum..başarılarının devamını bekliyorum emeğine sağlık ali osman

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 25 Kasım 2008, Salı 18:33:54    Mesaj Konusu: Re: BRONZ ELDİVENLER Alıntıyla Cevap Ver

başarılarının devamını diliyorum

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Diğer Spor Dalları Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^