Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - gizli kahramanlar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

gizli kahramanlar

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları... Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 21 Kasım 2008, Cuma 10:27:14    Mesaj Konusu: gizli kahramanlar Alıntıyla Cevap Ver

[img]fazla detaya girmeden karakuvvetleri ve polis özel harekattan bahsetmek istiyorum.
üç tarafı deniz,hertarafı düşman ülkelerle çevrili olan ülkemizde vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak için iyi yetişmiş,tehditlere karşı anında reaksiyon gösterebilen,dosta güven düşmana korku veren bir savunma gücü gereksinimi vardır.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

bu gereksinimi en iyi bir şekilde karşılayabilen tük ordusunun güzide bir birliği özel kuvvetler komutanlığı ve polis teşkiltının özel tim kuruluşu mevcuttur.özellikle iç isyanlara karşı terör örgütünün eylem ve propagandalarında polis özel harekat timleri,sınır güvenliği veya sınır ötesi harekatlarda etkin ve kesin çözüm olarak kullanılan özel kuvvetler komutanlığı etkin bir şekilde görevlerine devam etmektedirler.

eğitimleri öyle ağır şartlarda yapılırki insan iradesinin ve fiziki şartların en sonuna kadar zorlandığı bir eğitime tabi tutulurlar ve bu eğitim meslekleri boyunca kesintisiz devam eder.hiç bir şekilde taviz ve torpilin olmadığı bir teşkilattır.en kötü şartlarda eğitim yapıp görevlerini en iyi bir şekilde icra ederler.

birbirleriyle öyle koordineli ve güven içerisinde çalışırlarki içi terörist veya düşman dolu bir binaya girdiklerinde badilerinin onları hayatları pahasına koruduğunu bilirler.gözü kapalı bir şekilde en zor görevleri korkusuzca yaparlar.okadar birbirlerine güvenirlerki ilk eğitimlerinin sononda güven atışı denilen atış talimi eğitimi yapılır.normal askerlere atış talimi yaılırken hedef tahtaları dikilir herkes hedef alanını boşaltır komutanın komutuyla şarjör takılır ve yine komutla tetik çekilip hedefe ateş edilir..ancak özel kuvvetlerde biri küçük bir hedef kağıdını elinde tutar kolunu yana açarak ve arkasına bakmadan yürümeye başlar.arkadaşıda o hareket halindeyken badisi'nin elindeki hedef kağıdına ateş eder.

ZORU BAŞARIRIZ ANCAK İMKANSIZ BİRAZ ZAMAN ALIR...[/img]

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 21 Kasım 2008, Cuma 11:32:34    Mesaj Konusu: Re: gizli kahramanlar Alıntıyla Cevap Ver

Tesekkurler zafer bu bilgi dolu paylasimlarin icin. Allah her zaman onlara saglik sihhat ve kuvvet versin. Onlari her kazadan ve beladan korusunki onlarda bizi korusun. kırmızı gül kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 21 Kasım 2008, Cuma 11:58:03    Mesaj Konusu: Re: gizli kahramanlar Alıntıyla Cevap Ver

ZaKDaRiZa demiş ki:
Tesekkurler zafer bu bilgi dolu paylasimlarin icin. Allah her zaman onlara saglik sihhat ve kuvvet versin. Onlari her kazadan ve beladan korusunki onlarda bizi korusun. kırmızı gül kırmızı gül
zarersoy ve abim emeğinize sağlık

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 23 Kasım 2008, Pazar 05:02:45    Mesaj Konusu: Re: gizli kahramanlar Alıntıyla Cevap Ver

elif hanım maşallah askeri konulara ilginiz büyük yaşınız geçmediyse müracaat edin belki subay veya polis olursunuz

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 23 Kasım 2008, Pazar 12:49:17    Mesaj Konusu: Re: gizli kahramanlar Alıntıyla Cevap Ver

evet dikkat etmişsiniz askerliğe karşı aşırı bir ilgim var 3 erkek kardeş bir erkek evlat ve nişanlı yolu bekleyen bir kişi olunca askerliğe ilgi artıyor
birde ben askere gidenlerin ardından göz yaşı dökenlere bile kızıyorum ne mutluki hiç bir eksikliği noksanlığı yok askere gidebiliyor ne şeref yeri geliyor o peygamber ocağında şehit olup can veriyor cennetle müjdeleniyor

ama yaş oysada okul durumu ve boy tutmuyor yoksa başvuru yapmıştım beni başlarına bela olarak istemediler (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 Kasım 2008, Salı 12:17:40    Mesaj Konusu: Re: gizli kahramanlar Alıntıyla Cevap Ver

iyi yaw allah kavuştursun..yoksa hepsi geldimi
orduda çok belalı var zaten..sizin gitmeniz farketmez

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Sizin Kaleminizden... Köşe Yazıları... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^