Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - forum arkadaslarima birer cay ismarladim :)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

forum arkadaslarima birer cay ismarladim :)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 02 Ekim 2008, Perşembe 23:11:57    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bayram geldi ama haal göremedim çayları kahkaha kahkaha

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 06 Kasım 2008, Perşembe 20:38:33    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çaylar benden

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 00:02:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Heyyyyyyyyy gidi babaannem allah rahmet eylesun onunda çay demluği aha habundandı çok da nefis de çayı olurdu toprağı bol olsun.Haaaaa bu arada çay için teşekkürler nesli eline sağlık

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 00:23:15    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çayın yanında kurabiyeler benden arkadaşlar
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 00:27:22    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kız aslı sende ne marifetler varmıss kurabiyelerde cok guzel olmus.çayında hala buharı çıkıyor anlasılan sogumamıs daha,bir bardak doldurada gelem bare alkış

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 00:28:15    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

afiyet olsun musti
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 00:29:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

şımarma şımarma hemen sopa kahkaha kahkaha

Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 00:34:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hep senmi şımaracan birazda ben şımarayım dedim kahkaha kahkaha
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 00:35:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

alkış

Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 02:59:23    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Belli ki çaylar içilmiş, keyif yerine gelmiş ve yine bir muhabbet kurulmuş. Afiyet olsun, keyfiniz bol olsun...

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 10:11:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bitmez dostluğun bitmez çayı için teşekkürler alkış kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 19 Kasım 2008, Çarşamba 18:47:51    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

haklısın musti konumuzu taştık ben size birer çay ısmarlasam olmaz mı ankaranın suyunda çay içilmez ama siz ordan temiz kaynak suyu yollayın bana (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 Kasım 2008, Salı 18:39:11    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bu çay servislerinde aksama var sanki kahkaha

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 10:28:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çaycı herkese benden çay çek (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 26 Kasım 2008, Çarşamba 17:53:14    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tam saati çayın elif teşekkürler

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
5. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^