Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Hapishaneden firar..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Hapishaneden firar..
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

By_AKINCI

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 Ağustos 2008, Çarşamba 15:50:07    Mesaj Konusu: Hapishaneden firar.. Alıntıyla Cevap Ver

Ufak bir suçtan hapse düşen Temel`in koğuş arkadaşı sık sık hastalanmakta haftada bir doktora gitmektedir.

Adamın doktordan her gelişinde bir uzvu kesilmektedir.
Bir gün bacağı, sonra kolu, eli... Son gelişinde Temel koğuş arkadaşının
kulağına eğilir manalı bir gülüşle:

“Hemşerum sanmaki anlamayirum, bağa öyle geluyiki galiba sen parça parça firar edeyisun...”

"Yazılan gelir başa..."
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 27 Ağustos 2008, Çarşamba 16:10:16    Mesaj Konusu: Re: Hapishaneden firar.. Alıntıyla Cevap Ver

alkış güzeldi by akinci
Başa dön

^^KaRaYeL^^

Miss Admin
<b>Miss Admin</b>

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 27 Ağustos 2008, Çarşamba 16:33:45    Mesaj Konusu: Re: Hapishaneden firar.. Alıntıyla Cevap Ver

By_AKINCI demiş ki:

.............

“Hemşerum sanmaki anlamayirum, bağa öyle geluyiki galiba sen parça parça firar edeyisun...”

İşte gerçek temel fıkralarından bir tanesi... Temel bir üst kimliktir aslında içinden çıktığı toplumun aynası niteliğinde... Ve o TEMEL, her zor durumda bile , yaşama bir gülümseme katacak zekaya hep sahiptir.

Teşekkürler By_AKINCI bu Temel bizim TEMEL
alkış

^^KaRaYeL^^
"Kişinin Rütbe-i Aklı Görünür Eserinde"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 27 Ağustos 2008, Çarşamba 16:34:22    Mesaj Konusu: Re: Hapishaneden firar.. Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha kahkaha

boşuna hayran değilim ben bu temele

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 27 Ağustos 2008, Çarşamba 20:47:17    Mesaj Konusu: Re: Hapishaneden firar.. Alıntıyla Cevap Ver

hahaa parça parça gidiyor adam yakala onu akıncı kahkaha

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 Ağustos 2008, Çarşamba 23:27:59    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence bu hikaye şöyle olmaliydi:

Temel hapishanede görevlidir. Mahkümun biri vizite alip doktora her gidişinde bir uzvu kesilerek geriye dönmektedir.
Kolu ,bacaği,öteki kolu....
Derken tekrar doktora gitmek istediğinde temel'den izin alamaz. Konu müdüre akseder.
Müdür sorar: Oğlum, neden izin vermiyorsun?

Temel müdürün kulagina eğilip " Anlamiyor musunuz efendim bu mahküm parça parça kaçiyor. Ben buna müsade eder miyim"

<<<<<>>>>>>
Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 08:46:43    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

HARIKA alkış kahkaha kahkaha

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 08:50:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bence ))))))))) alkış

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

By_AKINCI

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 09:34:31    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yorumlarınıza teşekkurler arkadaşlar, KArayele katılıyorum, Bu Temel bizim temel:) Adamın zor durumunda moral için olaya çok güzel yaklaşmış, "Bence" seninde yaklaşımın güzel ama 2.planda . Şair senin yorumların sana benziyor, seni ben tanıdımda millete belli etme, az akıllı ol. bitike..

"Yazılan gelir başa..."
Başa dön

^^KaRaYeL^^

Miss Admin
<b>Miss Admin</b>

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 12:30:04    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence demiş ki:
Bence bu hikaye şöyle olmaliydi:

Temel hapishanede görevlidir. Mahkümun biri vizite alip doktora her gidişinde bir uzvu kesilerek geriye dönmektedir.
Kolu ,bacaği,öteki kolu....
Derken tekrar doktora gitmek istediğinde temel'den izin alamaz. Konu müdüre akseder.
Müdür sorar: Oğlum, neden izin vermiyorsun?

Temel müdürün kulagina eğilip " Anlamiyor musunuz efendim bu mahküm parça parça kaçiyor. Ben buna müsade eder miyim"

<<<<<>>>>>>

Teşekkürler Bence, muhteşemsin "Bir Temel var o Temel'den içeri..." dedirttin alkış

^^KaRaYeL^^
"Kişinin Rütbe-i Aklı Görünür Eserinde"
Başa dön

pamuk-61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ADANA

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 12:37:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

harika... kahkaha alkış
Başa dön

LaZKoPaT

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: Den Haag, NL

MesajTarih: 28 Ağustos 2008, Perşembe 20:25:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bizim hepimizde biraz temellik vardir aslinda dimi...

Birgun bir kahvehanede yozgatlinin biri, bizim eglenceli halimize ortak olmak icin, yan masadan, espiri olsun diye, lazlarin kafasi ogleden sonra calisirmi diye sordu.Yanindaki hemserileride basti kahkahayi.
Bende bozuntuya vermeden, "dogru soyluyorsun hemserim be, bizde zaten beyin yokki" dedim... kahkaha iki katina cikti.
Devam ettim; "ula bizde oyle bi cevher varki, beyin diyipte seninkinin seviyesine indurmem oni"...
Aynen mort...

Yardim almaya alisanlar, emir almayada alisir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

By_AKINCI

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 11:44:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

LaZKoPaT demiş ki:
Bizim hepimizde biraz temellik vardir aslinda dimi...

"ula bizde oyle bi cevher varki, beyin diyipte seninkinin seviyesine indurmem oni"...
Aynen mort...

Ağzına sağlık amcaoğlu, sen aklınla yendin arkadaşları, aynı şey bizimde başımıza gelmişti, fazla diyaloğumuz olmayan bi grup aynı lafı attı cafede, "sizin kafanız gece 12 den sonra çalışmıyormuş" dedi, bende dedim " o küçük kafanı patlatırsam seninkide çalışmaz" .)ama bunda şiddet ve kabullenme var, senin ki güzel olmuş, not aldım)

"Yazılan gelir başa..."
Başa dön

huzuncicegi

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29 Ağustos 2008, Cuma 11:48:21    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hastayımtemelın zekasına kahkaha
Başa dön

LaZKoPaT

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: Den Haag, NL

MesajTarih: 30 Ağustos 2008, Cumartesi 14:35:36    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ekraba, aklinda olsun, hep aklinda bulunsun...meyve veren agac taslanir.O yuzden fikra, espiri ve elestiriler vazgecilmez degerlerimize saldirmadiktan sonra hic komleks yapmadim, yapmamda.Birak ugrassinlar bizdeki cevheri cozmeye, kapasiteleri yeterse tabi.

Yardim almaya alisanlar, emir almayada alisir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^