Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Mutlu Yıllar "Dj ZaKDaRiZa"
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Mutlu Yıllar "Dj ZaKDaRiZa"

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 08 Haziran 2008, Pazar 23:22:01    Mesaj Konusu: Mutlu Yıllar "Dj ZaKDaRiZa" Alıntıyla Cevap Ver

Oymalıtepe.NET, Oymalıtepe FM ailesi ve O'nun ailesi olarak Dj ZaKDaRiZa'nın doğum gününü kutlarız... Nice mutlu, sağlıklı, kalabalık ve birlikte geçecek yıllara kırmızı gül

Varlığın ve yaptıkların için teşekkürler

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 08 Haziran 2008, Pazar 23:24:13    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar "Dj ZaKDaRiZa" Alıntıyla Cevap Ver

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül Doğum günün Kutlu Olsun kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül Seni çok seviyoruz Dj-ZaKDaRiZa kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 08 Haziran 2008, Pazar 23:29:34    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar "Dj ZaKDaRiZa" Alıntıyla Cevap Ver

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 09 Haziran 2008, Pazartesi 16:24:17    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tesekküğrler kere teşekkürler.
Buradan , Oymalıtepe fm ekranlarından, Telefonla Maılle Dogum günğmü kutlayan arkadaşlarım dostlarım hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. Sizlerle olmak çok güzel bu güzel dostlukların Daimi olması en büyü dilegımdir. Tesekkiürel Kuzeyinoglu, Teşekkürler Zifin ve RaMLe rabbım sizide hep güdürsün. kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 10 Haziran 2008, Salı 15:34:33    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

her gecen gün, her geçen yıl insanı daha olgunlastırır ve daha değerli kılarmıs..önemli olan bu değeri paylasmak bu olgunluğu aktarmaktır.bu değerlerin vuku bulduğu bu güzel insanla tanışmak ve bir arada olmak fevkalade mutluluk benim için.sevdiklerinle beraber sağlık,mutluluk ve huzur dolu nice yıllar temennisiyle kırmızı gül kırmızı gül hep mutlu ol halil abim..

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 07 Haziran 2011, Salı 18:21:40    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yüreği gibi hayatı da sevgi dolu olan, kalbindeki sevgi pınarından herkese sunan, sevilmek için değil de "sevmek" için seven, sevgiyle çalışan, sevgiyle üreten, hayata her dem sevgi ve umutla bakan Sevgili dayıcığım;

SEVGİNİ YAŞAYABİLDİĞİN VE YAŞATABİLDİĞİN NİCE YILLARA...

Sevgiyle inşallah...

...Seni çoook seviyorum...

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 08 Haziran 2011, Çarşamba 00:40:47    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Doğum gününüz kutlu olsun Halil abi kırmızı gül
Sağlık, huzur dolu daha nice yıllar geçirmenizi dilerim

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 08 Haziran 2011, Çarşamba 15:02:24    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sonsuz teşekkürlers evgili yegenim, öok güzel bir ben öizmişsin ben yazsam yazamazdım. Yüregüne saglık. bana ölünce n,ye bu kadar çok sevdin veya sevmiyenleri niye sevdin diye sormuyacaklar.
sevecegimmm bennn ınadına sevgiiiiii kırmızı gül

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 08 Haziran 2011, Çarşamba 15:05:22    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Nesil sonsuz teşekkürlerrrrr. Pastamda süpermis her zamanki gibi cok incesin. selam ve sevgi ile teşekkürler.

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^