Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 12 May 2008, Pazartesi 12:35:59    Mesaj Konusu: YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY Alıntıyla Cevap Ver

> Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka tarafa biner.....
> şöför...
> - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der....
> yolcu
> - ben Azrailim..canını almaya geldim der......
> şöför alaycı bir tavırla
> - sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....
>
> yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der...
> ve ekler yolcu
> - inanmadın bana öylemi der....
>
> şöför
> - inanmadım tabii der......
>
> yolcu
> - o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.....
> gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır.
> ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da > enteresanlaşır.....
> şöför yanındakine...
> - ee sen klimsin nereye gidersin der....
> öndeki
> - abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım felanca der......
> şöför
> - yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifi hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....
> öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....öndeki
> - abi arkada kimse yokki.....
> şöför hışımla arkaya bakar ve
> - körmüsün be adam arkada oturuyor ya der.....
> öndeki arkaya bir daha bakar ve
> - abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...bu sefer arkadaki söze girer....
> - gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der şöföre. şöför bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....
> arkadaki şöföre...
> - hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam der..... şöför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.....
> sonra....
> sonra ne olmuş biliyormusunuz?????
> adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar...)
>
>

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 12 May 2008, Pazartesi 12:40:38    Mesaj Konusu: Re: YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY Alıntıyla Cevap Ver

BEN OKURKEN ÇOK HEYCANLANDIM SONUNDA DA ÇOK GÜLDÜM.

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 12 May 2008, Pazartesi 18:43:19    Mesaj Konusu: Re: YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY Alıntıyla Cevap Ver

Böyle ustaca bir araba hirsizligi ben hayatımda görmedim. Çok zeki hirsizlar türedi iyiki söför deyilim kahkaha

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 12 May 2008, Pazartesi 23:21:57    Mesaj Konusu: Re: YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY Alıntıyla Cevap Ver

bunu baska bir forumda okumustum yaa insanlar ne yapicaklarini sasirmislar Allah islah etsin böyle art niyetli insanlari gülermisin aglarmisin .... kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 13 May 2008, Salı 03:25:34    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

üzgün Dünyanın nereye geldiğinin göstergesi sanki bu yazı ... "iyilikten maraz doğar" lafını haklı çıkaran bir hikaye ...
Oysa bizim örfümüz adetimiz yardımseverlik. Ama artık kimsenin kimseye merhamet edip arabasına alamayacağı dönemleri yaşıyoruz .. Öyle ya hırlı mı-hırsız mı , terörist mi yoksa gerçekten azrail mi ? Bilmiyoruz ...

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 13 May 2008, Salı 09:13:57    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hangi noktada olduğumuzu gösteriyor iyiliklerin karşılığı bu kadar adice olmamalı hem komik hemde düşündürücü bir hikaye teşekkürler enasfe alkış
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^