Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - medusa-Yalvaririm
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

medusa-Yalvaririm

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Türkçe ve Yabancı Şarkı Sözleri Türkçe ve Yabancı Şarkı Sözleri
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 10 May 2008, Cumartesi 23:44:24    Mesaj Konusu: medusa-Yalvaririm Alıntıyla Cevap Ver

tek biR maceRa ya$ansa bitse..geRide kaLsa günLeRimde sende iLksn bnm için ya$ama son veRiLse gökyüzüm kaRaRsa,duyguLaR köReLse beLki anLaRim...kimse buLamaz anca ben içimde ya$aRim... tek biR canLa ya$adim oysa tek biR gündü waRsa yoqsa...tek 1 peRde,,tek 1 sahne,, tek 1 saniye...ben snndm oysa sen bnmdn heRzmn payLa$iLmaz asLa vaRLiin satiRLaRimda paRlayan içimde haykiRan 1 sestin önce sen $imdiLeRde çirpinan 1 çagResiz ahh ben RüyaLaRimda göRdüm hep yanimda yoktun ki ,,RüyaLaRda saRiLdim uzaktin ya sen... LiRikLeRimde hep ya$a ba$ka cagRe yokh...avunuRum vaRLiinLa sancim cokh...agLasamm mi? sence yoqsa saRiLip Resmine yaLvaRip istesem kaLbini kaLbime...

yaLvaRiRim beni buLL kendine hapset içinde kayboLayim...biRtek ben biRtek sen hadi teRkedeLim bu koca dünyayi...

terkedip gidende bendm arkasindan agLayan,,ordu maglup komutaniydim armasinda parlayan.. yaz gününde titriyorsan kis gününde karlayan ,platonizme mahkum oLdun sen günümde az dayan...bir resimde can bulur mu? sende mutlu olsan..bir cwpla bulsam önce bende kusku yoksa,, yürek harabelerde simdi buz tutanda bir kapi ,nomrukanda duygularda mekan yutar kabir cani.
sen benim deildin amma beLqi bende ben deiL.. olsa mutlu bi diyarda aska baska renk gelir..Tanri ruha tasma taksa çünkü çokda dengesiz, kayiplarda mülteciyim smdi sorma nerdesin.Kör kemanciLar bu yolda gözlermde yas her ortamda aglamakLi sözlermde yas, günahkar bi kuLdum oysa korkularda gaflet.,kalbi kalbe wermek olmaz sorgularda affet..

yaLvaRiRim beni buLL kendine hapset içinde kayboLayimm...biRtek ben biRtek sen hadi teRkedeLim bu koca dünyayi...

hastaym bu parcaya

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Türkçe ve Yabancı Şarkı Sözleri Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^