Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - anka-Elimi tut
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

anka-Elimi tut

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Türkçe ve Yabancı Şarkı Sözleri Türkçe ve Yabancı Şarkı Sözleri
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 25 Nisan 2008, Cuma 17:26:35    Mesaj Konusu: anka-Elimi tut Alıntıyla Cevap Ver

Bir el tutmak istersin ya bazen, yada birine sarılmakİşte tamda öyle bir anda, tamda öyle bir gecede Öylebi soğuk olurki dünya, öylebi donarki kalbin cehennem bile Çözemez artık o buzları

Heryer karardı, korkma sarıl bana, dunya yalan ama boşver elimi tutHerşey bitebilir, korkma sarıl bana, herşey yalan ama boşver elimi tut Herkes kalleş, korkma sarıl bana, bugece çok soğuk boşver elimi tut Yine yalan atmadım, haydi darıl bana, son birkez olsada nolur elimi tut

Dünya boşa dönebilir ama ben geri dönemem yapamam birdaha ölemem Gözlerim üstüne çığ gibi yaşlar dökülür ama ben yine seni sevemem Olmaz yarim yalancısın sen, olmaz yaren çıkarcısın sen Sen yine deligibi gel beni sev ama beni benden çok sevme sakın Yalanının üstüne mum yaktım ben sakın onu söndürme ben yanarım Ağlamaklıyım, fayda varmıki, ateşlerdeyim çare varmıki Gecelerin üstüne gün doğarmıki, buz tutan kalplere kor düşermiki Yalanlı dünya kahpe değilmisin, beni benden eden sen değilmisin. Heryer karardı, korkma sarıl bana, dunya yalan ama boşver elimi tut Herşey bitebilir, korkma sarıl bana, herşey yalan ama boşver elimi tut Herkes kalleş, korkma sarıl bana, bugece çok soğuk boşver elimi tut Yine yalan atmadım, haydi darıl bana, son birkez olsada nolur elimi tut

Kalbimin üstüne kumarlar oynadım, aşklar yalanmı yalanada doymadım Üstüme geldiler ama kalp kırmadım, çektim derdimi sabrettim yine Sıktım dişleri, saklanıp ağladım, hergece yatağıma kederim yorgan Hayalime sarılıp adımı bir ansan, ah birde sorsan nasıl geçiyor ömür Durdur BENİ hadi ellerim yazmasın, güldür hadi beni gözlerim yanmasın Mutlu son olmasada arada sırada gel benim elimi tut neolur sanki Yine benim ol yine, yine bana gel yine, yine beni sev yine yeniden başa dönKaranlığın üstüne bir ışık yakalım, cigaram söndü yenisini yakalım.
Heryer karardı, korkma sarıl bana dunya yalan ama boşver elimi tut
Herşey bitebilir, korkma sarıl bana herşey yalan ama boşver elimi tut
Herkes kalleş, korkma sarıl bana, bugece çok soğuk boşver elimi tut
Yine yalan atmadım, haydi darıl bana son birkez olsada nolur elimi tut.

SON BİRKEZ OLSADA NEOLUR, NEOLUR ELLERİMİ TUT.

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 25 Nisan 2008, Cuma 19:17:42    Mesaj Konusu: Re: anka-Elimi tut Alıntıyla Cevap Ver

youtube dan dinledim güzelmiş.. teşekkürler Pembe-Patikli

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 25 Nisan 2008, Cuma 20:50:33    Mesaj Konusu: Re: anka-Elimi tut Alıntıyla Cevap Ver

beyenmene svndmmmm

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Türkçe ve Yabancı Şarkı Sözleri Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^