Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - UNUTAMADIKLARIMIZ..! :)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

UNUTAMADIKLARIMIZ..! :)
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Serbest Kürsü... Kategori Dışı...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 01 Eylül 2009, Salı 15:37:04    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Gerçekten çok komik ve güzeldi. Diger arkadaşlarımızdanda bekliyoruz unutamadıkları anılarını. Kesinlikle harkesin vardır böyle güzel anıları. alkış

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 01 Eylül 2009, Salı 16:57:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

))) harika paylaşımlar..süperdi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 03 Eylül 2009, Perşembe 11:49:34    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bi küçük hikayede benden olsun

lise 4 deyiz (okulumuz 4 yıllıktı ve hazırlık olarak geçmiyordu ilk sene)
ilk iki ders acil bakım dersinden yazılımız var .sonrası normal dersler .bizde samimi arkadaşım Fidan'la planladık ilk saat sınava girip sonrasında okulu kıracağız ve pikniğe gideceğiz 4 arkadaş iyi mi iyi

neyse çantalarımızı hazırladık içinde giyeceğimiz kıyafetler var üzerimizde okul formaları yazılıdan çıktık üzerimizi değiştirdik ve gittik pikniğimize

tabii ben de o aralar araba kullanmayı öğrenmek istiyorum acayip hevesim var dedim arkadaşıma yaa göstersene bana şu zımbırtı(araba) nasıl çalışıyor
tamam dedi kırmadı beni sağolsun
neyse oturdum şoför koltuğuna tabi bu ilk oturuşum arkadaşım anlattı şu fren şu gaz şu debriaj işte şöyle şöyle yapacaksın dedi anladın mı anladım

tamam o zaman hadi dedi kontağı çevir .ben elimi uzattım kontağa başladım gülmeye ama nasıl gülüyorum krize girdim arkadaşlar bana bakıyor ne olduğunu anlamaya çalışıyor. sakinleştirmeye çalışıyorlar beni bir müddet güldükten sonra geldim tabi kendime

hemen sordular ne oldu yaa olay ne niye gülüyorsun böylee
ben elim halen kontakta dedim

'' bu kontak ne tarafa çevrilir''

sonrasında onlar başladılar kahkahalarla bana gülmeyee......

Flowers senin gibi bir hikayede bende var

çalışıyorum sadece hafta sonu hemşireliği yapıyorum
bir hafta sonu işe gitmedim izinliyim evdekilere dedim hafta içi gideceğim onun yerine tabi yine plan proje bir piknik hazırlığı o güne

ben evden işe gidiyor gibi çıktım iş çıkış saati eve dönmeyi planlıyorum
aksilik bu yaa o haftada bizim bir akraba ameliyat olmuş pansumanı var
bende işten geç çıkıyorum. babamda demiş kendi kendine gideyim iş yerine söyleyimde erken göndersinler
geliyor bakıyor tabiki ben yokum diyorlar ordanda izinli

kızın tabiri caizse yedin mi ayvayı

eve geldim ben tabi işten gelir gibi bişey yok.
evde herkesin surat bir karış diyorum içimden acep ne oluyor bişey demediler
gittik pansuman için eve babam dedi orda ''ya kusura kalmayın işten anca geldi izin istemeye gittim erken gönderin diye ama yollamadılar''

deyince başımdan kaynar sular döküldü dönüşte çok yorgunum dedim hemen odaya kaçtım
sabahında bir sürü baba nasihatı dinledim

ama şimdi olsa yine yapardım (:

devamı gelecek

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^