Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Yaşanmış komik diyaloglar :)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Yaşanmış komik diyaloglar :)

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Serbest Kürsü... Kategori Dışı...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 26 Ağustos 2009, Çarşamba 14:20:13    Mesaj Konusu: Yaşanmış komik diyaloglar :) Alıntıyla Cevap Ver

MERHABA BEN SERKAN NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM? - BENİM TELEFONDA Bİ PROBLEM VAR BANKOMATTA İŞLEM YAPAMADIM - PEKİ İLK ÖNCE TELEFONUNUZUN MENÜ" TUŞUNA SONRA DA 5 TUŞUNA BAŞIN... - EVET... TAMAM... - EKRANDA NE VAR ŞİMDİ? - SHOW TV... - ???

İYİ GÜNLER, NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM? - PARA ÇEKEMİYORUM BEN... - ŞİFRENİZİ YANLIŞ GİRİYORMUŞSUNUZ AHMET BEY!... - ŞİFRE Mİ? BENİM ŞİFREM HEP AYNIDIR, İSTANBUL UN KURTULUŞU... - LÜTFEN, BANA ŞİFREYİ SÖYLEMEYİN EFENDİM. - HAH, TAMAM HATIRLADIM, 1956!!! - EFENDİM O İSTANBUL UN KURTULUŞU DEĞİL AMA... - YAAAA!... KAÇTI İSTANBUL UN KURTULUŞU? - EFENDİM BEN MALESEF SÖYLEYEMEM BUNU SİZE. - NİYE SEN DE Mİ BİLMİYOSUN?... - BİLİYORUM, AMA GÜVENLİK AÇISINDAN BENİM ŞİFREYİ BİLMEMEM GEREKİYOR. - BEN SANA ŞİFREYİ SORMUYORUM Kİ!... İSTANBUL UN KURTULUŞUNU SORUYORUM. - EVET, AMA... ???!!!

ALO BEN AHMET, YA BENİM BU PRİNTER ÇALIŞMIYOR!... -WİNDOWS TA MI ÇALIŞIYOR? - EVET - BİLGİSAYAR PRİNTERI GÖRÜYOR MU AHMET BEY? - EVET, KARŞI KARŞIYALAR!...

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN BİR KAÇ SORU SORMAM GEREKİYOR. -DOĞUM YERİNİZ? - ERZURUM... - DOĞUM TARİHİNİZ? - 23 OCAK 1957 - ANNENİZİN EVLENMEDEN ÖNCEKİ SOYADI? - ANAMI KARIŞTIRMA BU İŞE

GÜNÜN GETİRMİŞ OLDUĞU YORGUNLUK VE DAYINILMAZ ÇENE AĞRILARI SONUCUNDA ŞU GÜN BİTSE DE GİTSEK YETER DİYEN BİR MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİN ALDIĞI ÇAĞRIYI BİR AN ÖNCE İŞİNİ HALLEDİP BAŞINDAN SAVMAK İÇİN HIZLI VE SERİ KONUŞAYIM DERKEN ARALARINDA GEÇEN KONUŞMA... - İYİ GÜNLER ŞİMDİ SİZE GÜVENLİĞİNİZ İÇİN BİR KAÇ SORU SORMALIYIM - TABİİ - ANNENİZİN SON KULLANMA TARİHİ - HEEE EFENDİM - BEYFENDİ PARDON ANNENİZİN KIZLIK SOYADI VE KARTINIZIN SON KULLANM TARİHİ OLACAKTI - ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLERİM .

TEMSİLCİ : MEZUN OLDUGUNUZ İLKOKULUNUZUN ADİNİ ALABİLİR MİYİM? - MÜSTERİ : NERDEN ÖGRENDİNİZ İLKOKUL MEZUNU OLDUGUMUZU?

TEMSİLCİ : CEP TELEFONU KULLANİYOR MUSUNUZ? - MÜSTERİ : GAZETEDEN KUPONLA ALMİSTİM ON GÜN SONRA GELECEK..

SİYAH EKRAN ÇİKTİ EFENDİM... - YAZIN KULLANICI ADINIZI. - YAZDIM. - PAROLANIZI DA GİRİN. - TAMAM. - GARİP KARAKTERLER AKMAYA BAŞLADIĞINDA KLAVYEDEN F7 YE BASIN. - ELİMLE Mİ?

BENİM SAYFALARIM GELMİYO. - ŞU AN YURTDIŞI ÇIKIŞIMIZI SAĞLAYAN UYDUDAN KAYNAKLANAN BİR SORUN VAR EFENDİM. - Bİ İLGİLENİVERSEYDİNİZ SİZ. - ŞEY, UYDU UZAYDA EFENDİM. - HAA, TAMAM O ZAMAN.

TEMSİLCİ : EVLİ MİSİNİZ ? - MÜSTERİ : HAYİR MÜZMİN BEKARİM. AMAN EVLADİM SEN SEN OL SAKİN EVLENMEYECEGİM DEME. BAK GÜZEL BİR İSİN VARMİS,BANKADA BİRİNİ AYARLA YASİN GEÇMEDEN BİR AN ÖNCE EVLEN. SONRA BİZİM GİBİ TURSUNU KURMASİNLAR. ABLA NASİHATİ !!!

ÇAĞRI MERKEZİ: NE ÇEŞİT BİR BİLGİSAYAR KULLANI YORSUNUZ? - MÜŞTERİ: BEYAZ !

ÇAĞRI MERKEZİ: BİLGİSAYARINIZIN EKRANINDA SOL TARAFTA BULUNAN "BİLGİSAYARIM" İKONUNA TIKLAR MISINIZ? - MÜŞTERİ: SİZİN SOLUNUZ MU BENİMKİ Mİ?

ÇAĞRI MERKEZİ: ŞİFRENİZ, KÜÇÜK HARFLE ‘A’ BÜYÜK HARFLE ‘V’ VE 7 RAKAMI - MÜŞTERİ: 7 DE BÜYÜK HARFLE Mİ YAZILACAK?

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 26 Ağustos 2009, Çarşamba 15:35:50    Mesaj Konusu: Re: Yaşanmış komik diyaloglar :) Alıntıyla Cevap Ver

Bu konuşmaların birçoğu eminim çok geç saatlerde yapılmıştır; bazen insanın beyni çalışmaz oluyor. Sonucu da komik diyaloglar.

Çok beğendim, paylaşım için teşekkürler Flowers Hocam. kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 00:23:28    Mesaj Konusu: Re: Yaşanmış komik diyaloglar :) Alıntıyla Cevap Ver

tesekkürler paylasiminiza tebessüm ettirici idi kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 02:00:29    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İletişimdeki sorunların ortaya çıkardığı komik durumlar!

Demek ki neymiş? Önemli olan duyabilmek değil, duyduğunu anlayabilmekmiş.

Eğlenceli bir paylaşım. Teşekkürler =FLOWERS=

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Serbest Kürsü... Kategori Dışı... Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^