Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - BAŞSAGLIGI
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

BAŞSAGLIGI
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

pamuk-61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ADANA

MesajTarih: 23 Ağustos 2009, Pazar 23:46:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Mesajların hepsini ağlayarakk okudummm üzgün( Bizlere çeşitli şekilde ulaşarakk, Acımızı paylaşann tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler...Allah hepinizden razı olsun...Pamuğun bu kadar sevilebileceğini hiç düşünmemiştimmm...Sevgili Halil abimmm,benim karadenizli canlarım için kullandığımm, canımın kuzeyli yarıları tabirimmm ne kadar doğruymuş bana hak verdin şimdi değil miii?İyi ki varsınız...Desteğiniz beni ayakta tutuyooo üzgün( Cümlemizinn ölmüşlerinin mekanı cennet olsun...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 24 Ağustos 2009, Pazartesi 00:49:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Pamuk unutmakı bu sevgıyı sen hak edıyorsun. Inan bütün arlkadaşlar çok üzüldüler. Oyle bir sevgi oluşmuşki sana samımı söylüyorum isim vermıyorum burda bir arkadaşımız hüngür hüngğr agladı ve kendisini telefonda teselliş etmeye çalıştım ve bir kez daha burdaki güzel ailemizin ne kadar iyi oldugunu anladım. Oysaki o kişi daha senin yüzünü bile görmemiş ama sana kardeşim demiş bi kere. işte sevgi işte sevilmek. Bütün arlkadaşra acınızı yürekten hissetti hepsine teşekkürler.
Buradan tekrar Rambo ferigim pamuk61 ve bütün ailenin acılarını paylaşıyor yüce rabbım sabırlar versin diyorum. Bütün çlenlerimizim mekanları cennet olsun.Amin kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 24 Ağustos 2009, Pazartesi 13:54:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Pamuk 61,Ferigim61, Ramazan Aktas ve tüm yakınlarına sabır diliiyorum..YÜCE ALLAH annenizin mekanını cennet eylesin..Tüm ölmüslerimize ALLAH rahmet eylesin..Acımızla yasamaya alısacagız, ölüm acısı yasamayanlar zamanla unutacagımızı sanıyor ama zamanla acımızla yasamaya alısıyoruz sadece..ALLAH hepimizin yardımcısı olsun..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^