Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - BABA SEVGİSİ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

BABA SEVGİSİ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

selamtugba0854

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: istanbul artvinşavşat memleketim

MesajTarih: 21 Haziran 2009, Pazar 09:04:12    Mesaj Konusu: BABA SEVGİSİ Alıntıyla Cevap Ver

Eksikligi doldurmuyacak kadar kocaman bir boşluk bırakır insan hayatında.Hele kızlar için babalar başka en azından(Benim için babam herşeyimdi)Baba canım babam herseyim seni çok özledim senin yokluguna alışamadım keşke mezarına geldigimde sen kalksan beni görsen sana sarılıp doya doya öpsem kokunu duysam Allahım tek istegim şey bazen neden benim babam diyorum benimde ona ihtiyacım var ama allah onu çok sevmişki yanına aldı ama baba yanına gelecegim gün olacak beni tanıyabilecenmı ozaman işte ozaman ben sana sıkı sıkı sarılıp doya doya öpecegim seni hiç bırakmıyacagım sana yakışır bir evlat oldumsana beni çok benzetiyorlar babam herzaman senle gurur duydum iyiki benım babamsın baba sevgisini dünyaya degişmezdim eger hayatta olsaydı bana canını ver deselerdi düşünmeden evet derdim babam benim canım allahım bütün ölmüş babalarımızın günahlarını af et cennet kapılarını bahşet onları sana verdik allahım . Baba sevgisini koru. Osevgiyi kesip atarsan,tanrı da senın mutluluk ışığını söndürür. koklanacak gül açılacak gonca yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan babalikliminden tasasızlık sevgisinden cesaret ve gözlerinden esaret aldıgım günleri yaşamak istiyorum.Ateşin yaktıgından,günesin hareket ettiginden,gerçegin bir yalan bir yalan oldugundan kuşkulan;Ama çocukların babalarını sevdiginden asla kuşkulanma.Sen güçlü bir çınar gibisin ne zaman sırtımızı babamıza yaslasak sanki dünyayı fethedebiliriz çünkü bize hep güç verirler...Hayatın anlamını tüm güzelliklerini,bizlere sevgili babalarımız ögretti.baba ve annelerimizin kıymetini herzaman bilelelim tek karşılıksız sevgi onların bize verdikleri sevgidir. TÜM BABALARIMIZIN BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^