Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - HAFTANIN 7.KANUGU CILGIN!!!!!!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

HAFTANIN 7.KANUGU CILGIN!!!!!!!!
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: almanya-ludwigshafen

MesajTarih: 22 Haziran 2009, Pazartesi 10:49:58    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar Bir Beyaz Mendil

Tesekkürler,demekki benden sonra koltuk sende;ben kalkarsam eger bulmusum bir koltuk hemde kirmizi birakirmiyim öyle kolay kolay

Pastalarin ve kahven ancak Ramlenin ve mavi denizin sorularini cevablamaya yetti bilesin

sadece   CILGIN
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 22 Haziran 2009, Pazartesi 10:53:38    Mesaj Konusu: Re: cilgin Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle koltuğun hayırlı olmasını dilerim. Sorulara hazırlıklı olduğunuz anlaşılıyor; ezber bozmak açısından, biraz farklı sorular sormaya gayret edeceğim.

1- Uzun senelerdir Almanya'da olduğunuzu belirtmişsiniz. İki kültürü de iyi bilen birisi olarak, özelliklerinizden hangilerinin Alman, hangilerini Türk kültürüne yakın olduğunu belirtirseniz sevinirim.

2- Prens ve prenseslerin ileride hangi meslekleri yapmalarını isterdiniz? Neden?

3- Oymalıtepe FM'deki sohbetlerden, hayal gücünüzün geniş olduğunu ve esprilere açık olduğunuzu anladığımı sanıyorum. Bence güzel bir senaryo da yazabilirsiniz. Oymalıtepe FM ve forumdaki kişilere, izlediğiniz ünlü bir filmdeki başrolleri ve karakter oyunculuklarını paylaştırmanızı rica ediyorum. Kimler, hangi rollere uygundur?

Şimdilik bu kadar, sorularıma devam edeceğim. Başarılar diliyorum. kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 22 Haziran 2009, Pazartesi 12:35:17    Mesaj Konusu: Re: cilgin Alıntıyla Cevap Ver

çılgın hanım önce saygılarımı sunuyorum...bi insana koltuk bu kadarmı yakışır.

soru-yek : hahahahahahahahahahaha yaparken pc başındada kahkaha atıyormusunuz

soru-du :benimle ilgili düşünceleriniz nelerdir

soru-se :en çılgın anını bizimle paylaşırmısınız

soru-çar :enişte ne işle meşgüldur site,radyo ve bizleri biliyormu neden hiç gelip selam vermiyor

soru-penç :oymalıtepefm ve site de tanıdığınız kişi sayısı kaçtır..msn veya nick olarak

tebrikler ve başarılar alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 23 Haziran 2009, Salı 11:25:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhablar tugrul gursoy,
hakkimda yaptiginiz izlenimler cok dogrudur.tesekkürler.

1- Uzun senelerdir Almanya'da olduğunuzu belirtmişsiniz. İki kültürü de iyi bilen birisi olarak, özelliklerinizden hangilerinin Alman, hangilerini Türk kültürüne yakın olduğunu belirtirseniz sevinirim
.

Uzun senelerdir Almanyada yasamaktan onlarin bir takim kÜltürlerini benimsemisiz.Bunu ayirmak bana göre zor olacaktir.Türkiyeden Almanyayi ziyarete gelen cok daha farkli gözle bakabilir.
En büyük fark iki kültürün arasinda almanlari kesinlikle planli ve düzenli yasamalari-calismalidir.
Türklerin yolda yürürken tanimadiklarina bile selam verebilmesi;Almanlarda ise bazen tanimazliktan bile gelebilir.
Türklerin misafirferverligi.
Türklerin temizligi.
Türklerin merhamet ve acima duygusu.
Türklerin biz ve aile düsüncesi;Almanlarda ise herkes 18 yasindan sonra bir bireydir kendi ayaklari üzerinde durmasi gerektigidir.
Almanlarin kesinlik kuralci olmalaridir.
Almanlarda hukuk düzenin oturmus olmasi.(herseyi kagida dökmeleri).
Almanlarin hizliyasayip genc ölmek gibi bir ilkeleri yoktur.
Almanlar otobüsyada tranvayda yaslilara yer vermek istediginde sana dik dik bakarlar ve ben yaslimiyim ayakta duramayacak kadar diye bir bakis ile size bakarlarki asla bu hareketin tekrari olmaz
Kuralci olduklarindan biraz robot hayati vardir.
Almanlarin yalan konusmamalari.Bazen bizim tabir ettimiz kücük beyaz yalanlarda dahil.
Almanlarin patetesin her cesit yemegini bilmeleri
Herkes hesabini kendi ödemesi.
Almanlarin ihtiyaclari kadar alis veris yapmasi.
Almanlarin senede bir kac defa tatile cikmasi.
Cocuklara ve genclere gereginden fazla özgürlük verilmesi.
Gereksiz okul tatileri.
Sadaka, zekat ve hakkini helaletmenin ne oldugunu bilmemeleri.
Havasi gibi insanlarin sicak kanli olmamasi.
Bir baska dine ve topluma acik olmalari.
insanlara saygi ve yasamin kiymetini bilmeleri.
Kadin ve erkek ayrimi cok azdir.Sadece insan vardir.

Benim aklima gelenler simdilik bu kadar bayagi yaza bildim gülmeden yakinda rekorumu kirabilirim galiba
Diger Almanyada yasayanladan yardim bekliyorum unuttuklarimi eklemeleri icin.simdiden tesekkürler.

2- Prens ve prenseslerin ileride hangi meslekleri yapmalarını isterdiniz? Neden?

Keske benim istedigim gibi olsa!
Prens ve prensesimin elektronik yada bilgisayar uzerine uzmanlik yapmalarini isterdim.Benim gözümde gelecegi olan tek meslekler.
Büyük prensim lisan üzerine cok yatkin.Türkceyi ve Almancayi birbirine karistirmadan konusa biliyor.
Kücükprens ise Almanca agrlikli ne yazikki am zamanla düzelicegine inaniyorum.
Prenses icin ise yine ayni meslegi düsünüyorum.Bircok meslekde erkek veya kadin ayrimi kalmadi.
En önemlisi hangi meslegi yaparlarsa yapsinlar;ellerinden gelenin en iyisi yapmaya calissinlar

3- Oymalıtepe FM'deki sohbetlerden, hayal gücünüzün geniş olduğunu ve esprilere açık olduğunuzu anladığımı sanıyorum. Bence güzel bir senaryo da yazabilirsiniz. Oymalıtepe FM ve forumdaki kişilere, izlediğiniz ünlü bir filmdeki başrolleri ve karakter oyunculuklarını paylaştırmanızı rica ediyorum. Kimler, hangi rollere uygundur?

Kurtlar vadisinde; polat
Yaprak dökümünde;cevriye hanim olurdum.
Bin Bir Gecede; sehrazat olmazdim.
Ben soruyuu yanlis anlamisimm yaaaa
Bu sorunuzu simdi degil ama en kisa zamanda cevablandiracagim. kırmızı gül

Merhabalar zafersoy,hanimda oldum yakinda aga bile olurum

soru-yek : hahahahahahahahahahaha yaparken pc başındada kahkaha atıyormusunuz

cevab-yek:Cogunlukla evet mecbur degilsem eger sesiz gülmeye
Bazi zamanlarda gözyaslari icinde bile bu kahkahalari yazmisimdir.

soru-du :benimle ilgili düşünceleriniz nelerdir

cevab-du: kahkaha Gencsin,yakisiklisin ama daha iyi bir evhanimi olabilirsin kahkaha
Saka biryana hayata dair benden cok farkli tecrüblerin olmus.zamansiz gelen faturalara karsi yinede yasamayi seven birisin

soru-se :en çılgın anını bizimle paylaşırmısınız

cevab-se:En cilgin bir animi cünkü birtane degil birkac tane ama bir tanesini paylasa bilirim.Önce cilginin anlamini bulalim.Cünkü benim icin cilginlik olan bir olay baskalari icin günlük bir olay sayila bilir.
Cilgin:bulundugu ortamin disinda(aykiri) hareketler sergileyen.
Bir zamanlar oymalitepefm de dj gülo vardi.Almanyada ayni sehirde kaliyoruz.Sadece radyodan konusmuslugumuz var.Ayni semtlerde oturdugumuzu ve bazi ortak arkadaslarimizin oldugunu anladik.Gülo beni arastirmis calistigim adreside vermistim zaten güloya.Bir sabah büyük prensimle ise giderken bir araba yanimda durdu camini indirdi ve sen "cilginmisin?" diye seslendi,anlayamamistim?Efendim "ne dediniz?" dedim."sen cilgin degilmisin?"diye tekrarladi.Evet dedim ve gülmeye basladim.Sonra yine yoluna devam gitti.Büyük prensim anne bu radyodan dimi demisti.Gülmekten cevab veremiyordum kahkaha Böyle bir olay kac kisinin basina gele bilirdiki

soru-çar :enişte ne işle meşgüldur site,radyo ve bizleri biliyormu neden hiç gelip selam vermiyor

cevab-car:Eniste Mc Donals´da calisiyor.Oymalitepefm ve sizleri ayrintilari ile biliyor ilk girdigimde ince detaylari ile anlatiyordum.Zamanla anladimki anlattiklarimin yarisini dinliyor Simdi cok önemli olaylar olunca anlatiyorum.Kles abi il canli yayinda yapmisti bir zamanlar eniste.Neden hic selam vermiyor?Klavye ile cok basirsik degilde ondan.

soru-penç :oymalıtepefm ve site de tanıdığınız kişi sayısı kaçtır..msn veya nick olarak

cevab-penc:Msnde 200 kisiden fazla kisi var.Bu demektirki en az 200 kisi taniyorum.Ama oymalitepefmde daha fazla olabilir cünkü msnleri bende olmayan dostlarda var.

Insallah cevablarim memnun edicidir,devamini beklyiorum sorularin.

sadece   CILGIN
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 23 Haziran 2009, Salı 16:50:19    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba cilgin ! Haftanın konuğu koltuğuna hoşgeldin.
Klasik sorularıma şimdi de senin vereceğin cevapları bekliyorum.

1) Çevrenizdekilerin, sizi tanıyanların sizce hakkınızda söyleyebilecekleri olumlu ya da olumsuz özellikleriniz nelerdir? / Dışarıdan nasıl göründüğünüzü düşünüyorsunuz?
2) Sizi en çok ne güldürür?
3) Sizi en çok hangi davranış ya da durum sinirlendirir?
4) Doğaya dair seyretmeyi sevdiğiniz manzarayı ya da manzaraları bize tasvir eder misiniz?
5) Mutsuz olduğunuzda neler yaparsınız?
6) Hayvanları sever misiniz? Beslediğiniz hayvan var mı?
7) Arkadaşlık - Dostluk ilişkilerinde, sizce olmazsa olmaz denebilecek değerler nelerdir?
8) Kendinize hangi konularda çok güvenirsiniz?
9) Etkilendiğiniz ve örnek aldığınız, tarihten, günümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişi var mı?
10) İçinden çıkamadığınız zor bir durum olsa, ilk kime danışırsınız?
11) Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
12) Hangi ortamlar, kişiler, olaylar siz de can sıkıntısı oluşturur?
13) Takıntı ya da batıl inançlarınız var mı?
14) Gezip görmek istediğiniz ülkeler, şehirler, tarihi-turistik yerler var mı?

Bu da sana küçük bir teşekkür ikramım

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 24 Haziran 2009, Çarşamba 09:40:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sorumun cevabını daha tam olarak alamadım ama, bir ek daha yaparak soruyu daha kapsamlı hale getirmek istiyorum.

Radyoda ve forumda eski olmanız, neredeyse radyodaki herkesi tanımanız dolayısıyla, çoğumuz hakkında detaylı bilgi sahibi olduğunuzu biliyorum. Bu yüzden, sizden radyodaki nickleri, Yeşilçam aktör ya da aktrisleriyle eşleştirmenizi rica ediyorum ki, sizin ünlü kahkahanız bizlere de bulaşabilsin.

Saygılarımla.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 24 Haziran 2009, Çarşamba 11:50:17    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

BU güzel ortama bir iki soruyla bende katkıda bulunmak isterim.

cilgin en güzel hangi yemeği yapar?
Bu cilgin nickini nasil icat ettin?
çilgin normal yaşantısındada nette olduğu kadar hareketli ve konuşkanmıdır?

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 24 Haziran 2009, Çarşamba 12:27:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar cilgin; afiyette olmanız dileğiyle ben de bir kaç soru sorma arzusundayım. Tabii öncelikle gerek radyodaki, gerekse de soruları cevaplamadaki samimiyetinizden dolayı teşekkür ediyorum. alkış

Naçizane sorularım:

1- Yurt dışında olmanın sizin açınızdan olumlu ve olumsuz yönlerinden 5'er tanesini belirtir misiniz?

2- Vatan ve akraba hasreti haricinde Türkiye'ye dair özlediğiniz en öncelikli şeyler nelerdir?

3- Yurt dışında çocuk yetiştirirken kültür, inanç, anlayış ve hayat biçimi konularında karşılaşılan zorluklar size göre nasıl aşılır?

Cevaplarınız için şimdiden yürek dolusu şükranlar...

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

bordobereli_61

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 24 Haziran 2009, Çarşamba 18:11:49    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba cilgin öncelikle koltugun hayirli olsun buldun yerini daha kimse gelemez sanirim şimdilik sorum yok malum çamasirlarla ugraşiyon ilerki yillarda sorarim ama kırmızı gül (_)? buda cayin soru olmadiği icin cay biraz fakir işi oldu
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 24 Haziran 2009, Çarşamba 18:30:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çılgın niki nerden aklına geldi yada bu nicki kim buldu?

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 Haziran 2009, Perşembe 15:14:53    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yeniden merhabalar Gursoyt,nerede kalmistik bir daha bakalim

Defalarca severek izleye bilecegim Schrek2 filmine ne dersiniz.

Schrek :Atesin prensi
Essek :Cilgin;baska kimseyi bulamadigimdan degil kahkaha
Fiona :Nesli
Yakisikli prens :Tugrul gursoy
Kral Harold :Bir Beyaz Mendil
Kralice Lilian :Mavideniz
Pinokya :Piryoz
Cizmelikedi :Eliferdem
Muffinadam :Ramle
Demiraskerler :Gelen misafirler
Umarim herkes üzerne aldigi rolü beyemistir.

Merhabalar nesli
Çevrenizdekilerin, sizi tanıyanların sizce hakkınızda söyleyebilecekleri olumlu ya da olumsuz özellikleriniz nelerdir? / Dışarıdan nasıl göründüğünüzü düşünüyorsunuz?

1)Arkandan konusulanlari pek duyamiyorum.Cevremde dürüst oldugum,cok kosturmama ragmen iyi bir anne oldugum.Kendimde beyenmedigim olumsuzluk neden bu kadar cok calistigim(hayatin icinde olusum).Bu zor bir soruydu bu sorunun cevbaini bence Halil Keles abi ve hanimi verebilir.Beni gercekde ve sanalda taniyan biri olarak.Kisa boylu, biraz tombulca ama girdigi ortama cabuk uyabilen hossohbet olan biri olarak görüyorum.

2) Sizi en çok ne güldürür?

Prenslerimin toplumda cok az konusmalarina ragmen yerinde espiri yapmalari

3) Sizi en çok hangi davranış ya da durum sinirlendirir?

Yalanin her türlüsü.

4) Doğaya dair seyretmeyi sevdiğiniz manzarayı ya da manzaraları bize tasvir eder misiniz?

Denizin üzerinde günesin dogusu ve günesin batmasi (denizin üzerinde).Türkiyedeki tek ilde günes denizden dogar ve batar(sinop).

5) Mutsuz olduğunuzda neler yaparsınız?

Gönül dostuma kosarim,imkanim yoksa gönül dostumla telefonda görüsürüm.

6) Hayvanları sever misiniz? Beslediğiniz hayvan var mı?

Hayvanlari encok resimlede severim! Simdilik besledigimiz bir hayvan yok. Büyük prense sözüm var 15 yasina geldiginde kedi yada köpek beslemesi icin izinvere bilirim..Gelcekde beslemecegim diyemiyorum.

7) Arkadaşlık - Dostluk ilişkilerinde, sizce olmazsa olmaz denebilecek değerler nelerdir?

Sadece yalan,yalan konusuldugunda bütün dostluklarim biter,mesafe koyarim.

8) Kendinize hangi konularda çok güvenirsiniz?

Her konuda kendime cok güvenirim.Basladigim isi mutlaka basari ile birakmaliyim.Sadece arabalardan pek anlamam.

9) Etkilendiğiniz ve örnek aldığınız, tarihten, günümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişi var mı?

Hayata en cok dedemi sevdim ve simdi daha iyi anliyorum dedemin bana biraktigi miraslarin degerini.

10) İçinden çıkamadığınız zor bir durum olsa, ilk kime danışırsınız?

Önce büyüklerime veya gönül dosttuma.

11) Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?

Bos zaman nasil bir sey benim hayatimda bos bir zaman bulamadim daha,gennellikle birseyleri basarmaya calisarak

12) Hangi ortamlar, kişiler, olaylar siz de can sıkıntısı oluşturur?

Benim oldugum ortamda kimsenin canisIkilmaz ama gönül dostlarimin sIkintisi oldugunda bende üzülürüm.

13) Takıntı ya da batıl inançlarınız var mı?

Sadece nazara inanirim.Kahvefali baktimayi severim maksat muhabbet olsun

14) Gezip görmek istediğiniz ülkeler, şehirler, tarihi-turistik yerler var mı?

Cok ülkeler gezdim,gördüm avrupada.Ama ülkemden daha güzelini bulamadim.Aklimda kalan tek biryer var görmek istedigim Trabzon,yomra,oymalitepe en yakin zamanda insallah.
Cavablarimdan memnun kalman dilekleri ile nesil.

Merhaba gursoyt bu sorunuz cevabi hazir galiba ama kendime birazdaha zaman tanimak istiyorum

sadece   CILGIN
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 25 Haziran 2009, Perşembe 18:01:11    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

cilgin

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 Haziran 2009, Perşembe 18:13:45    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar mustishowww

cilgin en güzel hangi yemeği yapar?

Engüzel "cökertme kebabi" yaptigim söylenir etrafimdaki arkadaslardan.

Bu cilgin nickini nasil icat ettin?

Oymalitepefm sohbetler hostu gercekten cok gülüyordum.Hic kimsenin kendisiyle alay ettigimi düsünmesini istemezdim.Zaman oluyordu varada yoguda gülüyordum.Öyle bir bik olmaliydiki rahatlikla konusup espirelerimi yapabilmeliydim.ilk basta deli üzerine bir nik almak istiyordum.Deli agir bir kelimedir fazla akildan olur.Bende de okadar akil olmadigina göre ancak ".cilgin"olabilirdi.

çilgin normal yaşantısındada nette olduğu kadar hareketli ve konuşkanmıdır?

Nette en sakinhalindeyim oturarak yaziyorum. Normal hayatimda nettekinin iki kati hareketliydim.Simdilik prenses sayesinde birazcik daha sakinyasiyorum.Bir kac ay evveline kadar calisiyordum ayni zamanda hoby mi cok yogun bir sekilde sürdürüyordum.Sorumlu oldugum üc prens vardi bunlara ragmen oymalitepefm de olmaya calisiyordum Cok konuskanmiyim konusunda sadece iyi bir pazarlamaciyim diyorum Gerisini siz düsüne bilirsiniz.

Bu güzel sorularin icin tesekkürler musti showw devamini beklerim.Cevablarimla tatmin ede bilmisimdir insallah.

sadece   CILGIN
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 25 Haziran 2009, Perşembe 18:46:53    Mesaj Konusu: Re: cilgin Alıntıyla Cevap Ver

cilgin demiş ki:

Schrek :Atesin prensi
Essek :Cilgin;baska kimseyi bulamadigimdan degil kahkaha
Fiona :Nesli
Yakisikli prens :Tugrul gursoy
Kral Harold :Bir Beyaz Mendil
Kralice Lilian :Mavideniz
Pinokya :Piryoz
Cizmelikedi :Eliferdem
Muffinadam :Ramle
Demiraskerler :Gelen misafirler
Umarim herkes üzerne aldigi rolü beyemistir. [/color][/i][/b]

Bu soruyu soran, alacağı her türlü cevaba razı olmalıydı ki, oldu da zaten. Her ne kadar yakışıklı prensin, karakteri zayıf olsa da. Gerçekten beklediğim gibi, esprili bir cevaptı. Teşekkürler cilgin. kahkaha kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 Haziran 2009, Cuma 10:39:16    Mesaj Konusu: Re: cilgin Alıntıyla Cevap Ver

çılgın canım çok güzel gidiyorsun vaktim olmadığı için ziyaret edemedim sorularla bunaltamadım seni ama geç sayılmaz bende bir kaç soru sorayım

soru Aşk Acısı Çektiniz mi?

soru En çok ne yapmak hoşunuza gider?

soru En büyük hayalin?

soru En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?

soru Nasil bir Kisilige sahibsiniz?

soru Sevdiğin için neleri göze alırsın?

soru Bir gününüz nasıl geçiyor?

soru Evde yokluğunu hissettiğin şey?

soru Hayatta en çok kıymet verdiğin şey?

soru Aşağıdakiler senin için ne ifade ediyor/kısaca tanımlar mısın?
Aşk:
Sevgi:
Hayat:
Dostluk:
Para:
Ölüm:
İş:

soru Hayatta asla yapmam dediğin şey ?

soru Susmak mıdır konuşmak mı ?

soru Sence "sen" nasıl bir insansın?

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^