Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - SENSİZ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

SENSİZ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 04 May 2009, Pazartesi 20:26:50    Mesaj Konusu: SENSİZ Alıntıyla Cevap Ver

~ SENSİZ~

Ben seni sevdim,sevginle dogdum.
Iyiki sevmişim,çünkü seni sevmek çok güzel.
Yaratılan her şeyi seviyorum.
Ama sen başka,seninki özel.
Sen benim herşeyimsin,seni sevmek çok güzel.

Sen baharımsın benim.Baharsız olurmu yaz?
Sana kalbımi vermişim,al senin olsun.
Sevgin bana yeter,Ver verebildigin kadar.
Işıgın,Güneşin içime dogsun.
Sana her seyimi versem,Canımı bile,yine az

Her şey seninle güzel, sensiz hayat sanki boş
Sen varsan hersey güzel ve tatlı
Sensizken durgun her şey,Sen var isen suratlı
Sensizlige alışmak çok zor geliyor bana.
Senle hayat bir başka,Seninle yaşamak hoş

Her zaman benimle ol,benimle kal ne olur.
Sensizlik cok aci,sensiz hayat boş
Sen kalbim,nefesim,kanım, canım gibisin.
Bunlardan biri yoksa ben yaşayamam,ölürüm.
Ayrılıklar bitsin, kavuşalım ne olur.

Halil Aktaş

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 04 May 2009, Pazartesi 21:13:41    Mesaj Konusu: Re: SENSİZ Alıntıyla Cevap Ver

mükemmel bir siir abicim... alkış yüregine,kalemine saglik kırmızı gül

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 04 May 2009, Pazartesi 22:31:53    Mesaj Konusu: Re: SENSİZ Alıntıyla Cevap Ver

alkış o güzel yüregine saglik abicim....... kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 05 May 2009, Salı 02:49:43    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir insanın sevgisini ifade etmek için söyleyebileceği en güzel kelimelerden, cümlelerden oluşturduğunuz bu hoş şiiri paylaştığınız için teşekkürler Halil abi kırmızı gül Beğenerek okudum, yüreğinize sağlık !

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 05 May 2009, Salı 07:21:02    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Guzel yorumlariniza sonsuz tesekkurler. Sevginin gucu cok buyuk anlatilamaz hic bir zaman. Cunku rabbim onun insanlara vermeseydi hayatin tadi ve anlami kalmazdi. Neyi kimi ve neleri sevebilecegimizi ise bizim ozgurlugumuze birakmis ve sevgiyi oyle bir vermiski parmak izlerimiz gibidir sevgi birine verilen bir baskasina olani etkilemez kucuktmez azaltmaz.
tesekkurler arkadaslar. kırmızı gül

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 05 May 2009, Salı 09:04:33    Mesaj Konusu: Re: SENSİZ Alıntıyla Cevap Ver

Her zamanki gibi, güzel yüreğinizden taşan duyguların, muhteşem ahengini bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler Halil Bey. kırmızı gül Şiirdeki dileklerinizin, tüm hasretlik çekenler için gerçek olması, ayrılıkların son bulması dileğiyle.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 05 May 2009, Salı 10:25:17    Mesaj Konusu: Re: SENSİZ Alıntıyla Cevap Ver

emeğine yüreğine sağlık abim çok hoş (:

seni sevmek çok güzel kırmızı gül

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Sevim Aydın

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 05 May 2009, Salı 17:07:26    Mesaj Konusu: Re: SENSİZ Alıntıyla Cevap Ver

Şiirlerin döküldüğü gönlüne sağlık. Tüm şiirlerin gibi buda harika. Üç Boyutlu Hayat şiirinide paylaşman dileğiyle. Sevgi ve selamlar S.Aydın
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 05 May 2009, Salı 19:16:46    Mesaj Konusu: Re: SENSİZ Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkürler Bütün yorum yazan arkadaşlarıma. Bir siir yazarı deyilim duygularımı sizlerle paylaşıyorum. Sıncangaya o şiiri uzun süre paylaşmak istedim kasın dedim. Ama paylaşacagım. Teşekkürler heepinize

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^