Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Şehir Bilmece
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Şehir Bilmece
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 09 Eylül 2009, Çarşamba 22:29:14    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çanakkale ?

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 10 Eylül 2009, Perşembe 08:38:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

veya BALIKESİR olabilir mi acaba ?

soru

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 10 Eylül 2009, Perşembe 09:28:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

evet _NESİL_kutluyorum seni ÇANAKKALE'nin meşhur peynir helvasını hak ettin afiyet olsun.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Çanakkale'nin muthiş tatlısı firinlanmis veya firinlanmamis olarak ikiye ayrilir tadına doyum olmaz.
olsada yesek

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 10 Eylül 2009, Perşembe 12:54:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

oyoyoyy enasfe ya oruc agiz yapilirmi bu tatliya dayanamiyorum
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 10 Eylül 2009, Perşembe 13:38:47    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yiyin afiyet olsun anladınız ben tatlıyı çok sevdigimi. Oruclu iekende daha bi başka oluyor sanırım. Teşekkürler enasfe.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Eylül 2009, Perşembe 16:13:43    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ayyy _Nesil_ ben de imrendim doğrusu tatlına, oruçluyken de insanın tatlı iştahı bir başka türlü kabarıyor yaaaa...

Sana afiyet olsun, lakin göz hakkımızı ayırmayı unutma...

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 11 Eylül 2009, Cuma 14:31:08    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

nerede sin _Nesil_bak herkez tatlı istiyor sana kalmıyacak aynı zamanda yani şehir sorunu bekliyoruz.

''Allah'ım! Senden sevgini ve Seni sevenlerin sevgisini ve Senin sevgine beni ulaştıracak ameli taleb ediyorum...''
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 12 Eylül 2009, Cumartesi 02:02:16    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

enasfe, teknik sorun nedeniyle geciktim. Birçok kez içinden geçtiğim, 3 kez gezdiğim, 1. Dünya savaşı yıllarında binlerce şehit verdiğimiz toprakları bilmesem olmazdı.
Çok teşekkürler ikramların için enasfe kırmızı gül . Sana da teşekkürler FAYDIN. kırmızı gül O bir tepsi tatlıyı tek başıma yiyemem elbette. Buyrun hep birlikte yiyelim

* * *

Aşağıdaki resim hangi şehrimize ait?

Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 14 Eylül 2009, Pazartesi 12:17:12    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Acaba ESKİŞEHİR mi?

Ayrıca tatlı için sağolasın _Nesil_.

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 14 Eylül 2009, Pazartesi 13:26:57    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hangi Şehir bilemiyecem ama özene bezen işlenmış bir şehir bu planlamayı görünce coks evindim. Bu bana yeter teşekkürler Nesil.Buranın beledieysinede ımarcısınada teşekkirler. alkış

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 15 Eylül 2009, Salı 03:41:54    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eskişehir değil FAYDIN! Yanlış istikamet!

Resmi görünce ben de imarına dikkat etmiştim Halil abi, yeşilliklerle iç içe, düzenli bir görüntüsü var.

Şehri bulmanızda faydası olsun diye aşağıya aynı şehrin başka açıdan resmini ekledim.

Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 15 Eylül 2009, Salı 08:19:12    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

O zaman VAN mı...?

Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 17 Eylül 2009, Perşembe 02:39:10    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tebrikler FAYDIN alkış

Urartu Medeniyetine başkentlik yapan, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşıyarak birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındıran, kedisi, gölü, kalesi (Hoşap), şelaleleri ( Muradiye ve Bendimahi), adası(Akdamar), otlu peyniri, balığı (inci kefali)...ile meşhur Doğu'nun incisi VAN, doğru cevaptı.

"Van Kedisi", İyi bir yüzücü olan, gözleri mavi veya kehribar rengi veya biri mavi diğeri kehribar olabilen, beyaz renkli, nadide ve asil bir kedi ırkıdır. Bu kedi ırkından olan aşağıdaki küçük şirin kedicik senin olsun FAYDIN! Ona iyi bakacağına inanıyorum.

Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 17 Eylül 2009, Perşembe 08:34:24    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Van'la ilgili öz bilgiler ve güzel gözlü kedicik için de ayrıca teşekkürler _Nesil_, şimdiye dek hiç kedim olmamıştı...

İşte benim şehir sorum:

Başa dön

enasfe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 17 Eylül 2009, Perşembe 09:51:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Samsun olabilirmi soru

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
11. sayfa (Toplam 15 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^