Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - KARAYEL İÇİN
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

KARAYEL İÇİN
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 25 Ocak 2009, Pazar 22:17:14    Mesaj Konusu: KARAYEL İÇİN Alıntıyla Cevap Ver

ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten çok üzücü o kadar acı bir kayıp olduki ama o bizle her zaman ona olan sevgimizle yaşıycak o sevgi dolu hayat dolu birisiydi allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine sabırlar versin dayanma gücü versin yüce rabbim seni çok seviyoruz yasemin

BİR KARAYEL KARA Bİ HABERLE YAKTI ÜZDÜ ESTİ VE GİTTİ.....((((
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 Ocak 2009, Pazar 22:48:54    Mesaj Konusu: Re: KARAYEL İÇİN Alıntıyla Cevap Ver

neler oluyor anlamadımüzgün radyo neden kapalı,bakımda mı acaba diyordum:((şimdi anladımki KARAYEL:(

Topraktan geldik Toprağa Gideceğiz, Yaşadığımız Hayatın hesabını Toprakda Vereceğiz,Allahım amelini güzel olanlardan eylesin.. Acınızı Yürekten Paylaşıyoruz halil abi üzgün Başınız Sağolsun.. Mekanı cennet ruhu şad olsun:(..Allah size sabırlar,dayanma gücü versin:(

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 25 Ocak 2009, Pazar 23:07:19    Mesaj Konusu: Re: KARAYEL İÇİN Alıntıyla Cevap Ver

KaRaYeL seni asla unutmicaz mekanin cennet olsun...

Rabbim aktas ailesine ve yakinlarina sabir ve dayanma gücü versin...

Kelimeler yetmiyo icimizdeki aciyi anlatmaya ağlamak ağlamak

Halil abi basiniz sagolsun acini yurekten paylasiyoruz..

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 25 Ocak 2009, Pazar 23:08:49    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

HEPİMİZİN BAŞI SAOLSUN..DEĞERLİ ^^KARAYEL^^ YASEMİN AKTAŞ'A ALLAHTAN RAHMET ...AİLESİNE'DE SABIRLIK DİLİYORUM

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 25 Ocak 2009, Pazar 23:24:01    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İnanın şoktayım ne diyeceğimi bilemiyorum ve o kadar çokkkk üzüldüm ki kelimelerle anlatamam ve hala inanasım gelmiyor ağlamak ağlamak

Halil abi hepimizin başı sağ olsun acını hepimiz yürekten paylaşıyoruz

SENİ ASLA UNUTMAYACAĞıM KARAYELL

En son ASLI tarafından 25 Ocak 2009, Pazar 23:46:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön

OzcanCabbar

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 25 Ocak 2009, Pazar 23:25:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

degerli kardesim halil yuce allahtan yarunuzarahmet sizlere muyuk sabir diliyoru mekani cennet olsun amin uzuntumuz sizler kadar buyuktur saygilarimla ozcan cabbar
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 25 Ocak 2009, Pazar 23:48:33    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

karayel güzel insan sende nazar olduğuna inanıyorum.şu anda anlatabilecek bir kelime yada ruhu kendimde bulamıyorum.bana verdiğin öğütleri bir hazine gibi saklayabileceğimi ancak yazabiliyorum.MEKANIN CENNET OLSUN ABLACIĞIM...

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

kobra61

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 01:07:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ALLAH ölenlerin mekanlarını cennet eylesin yakınlarına serin sabırlar versin,yaralı kurtulanlarada acil şifalar diliyorum.Bazan insanlar duygularını yazıya dökemez ya şuanda o duyguları yaşıyorum,Halil abi ve tüm aktaş ailesine ve tüm oymalıtepe net ailesine bu ve bunun gibi büyük acılara dayanma gücü vermesini ALLAH'tan diliyorum.
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 02:30:42    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ölüm her zaman derin ve manalı bir hadisedir. Hayat mucizesinin hakiki kilidi odur. Ölümsüz olmanın sırrı "toplum" olmakta yatar. Cemaat'te , toplulukta fert gibi ölüm yoktur , süreklilik vardır. Çünkü toplum hayatı, kendisi için olduğu gibi fert içinde ölümü yener.
SENI UNUTMAYACAGIZ .... Rabbim tahsilatini affeylesinn...Allah geride kalanlara hayirli uzun ömür nasip eylesin..sabir ihsan eylesinn.....
Başa dön

_BuTKa_

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 04:14:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Seni taniyamadim ama seni taniyan guzel yureklerdeki biraktigin guzellikleri anlayinca gercek insan olabilmek icin takip edecegim kisilerden biri oldugunu anladim. Yaradan, senin O'nun yaninda olmani istedi ve bizleri ogreneceklerimizden eksik birakti.Kelimelerin yetersiz kaldigi bir an. Mekanin cennet sana eslik edenler melekler olsun. Basta ailen olmak uzere yureginde guzellikler olan herkesin basi sagolsun Allah sevenlerine sabirlar versin. GULE GULE KARAYEL...
Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 09:27:02    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

NE DİYECEGİMİ BİLEMİYORUM.. ..

KATEYEL ARKADAŞIMIZA... ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE SABIR DİLİYORUM....

HALA ŞAŞIRIYORUM... ağlamak

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

atun_beni_denizlere

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İSTANBUL

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 09:44:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak Rabbim sevdiği kullarını yanında görmek ister...KARAYELİMİZİDE BİZDEN COKK SEVDİ.. KARAYEL MELEKLERIN YANINDADIR..RABBİMM SABIR VERSİN BİZLERE VE TÜM SEVDİKLERİNE...

<div align="center"><br>Evet hayat hep son sözü söyler ama<br>Benim de cümlelerim var !!!<br></div>
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 10:40:51    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

inan ne diyeceğimi ne yazacağımı bilemiyorum
dün haberlerde izlerken bizlerin arkadaşların tanıdıklarıda olabilir mi acaba diye düşünüyordum ama bu kadar yakınımdan gideceğini hiç düşünmemiştim
halil abime ve aktaş aliesine allahtan sabır diliyorum mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin

sen hep bizde yaşayacaksın karayel ağlamak ağlamak ağlamak

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

mesut

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ordu

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 10:50:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ölümün ne kadar yakın olduğunu bir kez daha hatırlattı yasemin kardeşimiz

rabbim mekanını cennet eylesin sevenlerine de büyük sabırlar versin

Silbaştan başlamak gerek bazen
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 11:43:42    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Dün gece rüyamda Trabzon'a gittiğimi görmüştüm. Halit Bey'in halıcı dükkanındaydım, o yoktu, fakat çok kalabalıktı. Halil Bey'i de gördüm ve şaşırdım Trabzon'a gelmesine.
Bu denli acı bir olayı işaret ettiğini ancak biraz önce öğrendim.
Yüce Allah'tan vefat edenlere rahmet, ailelerine başsağlıüğı diliyorum.
İnşallah mekanları cennet olacaktır.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^