Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 1. haftamızın konuğu abimiz>>> ZAKDARİZA <<&a
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

1. haftamızın konuğu abimiz>>> ZAKDARİZA <<&a
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 23:09:58    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Halil abi öncelikle böyle güzel bi forumda bizleri sevgi dostluk arkadaşlık adına bir araya getirdiğin için çokkk teşekkürler Bu aile içinde olduğum ve hepinizi tanıdığım için çokkk mutluyum
Ayrıca yüreğindeki sevgiyi bizlerle paylaştığın her fırsatta sevgiyi anlattığın ve sevgi dolu kocaman yüreğinde bizlere de yer açtığın için teşekkürler

Soruma gelince yazdığınız şiirler çok güzel sevgi ve hasret yüklü bu kadar güzel dizeleri yazmanıza gurbette olmanız mı.? Yoksa zaten sizde böyle bir yetenek varmıydı..?

Bizlerde seni sevgi dolu yüreğini çokkkkk seviyoruz Halil abi kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 01:37:00    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dostluk, kardeşlik ve sevginin adresi oymalitepe.net'i kurarak bize bu sıcak, samimi ortamı kazandıran yüreği sevgi dolu değerli büyüğümüz, abimiz Halil Aktaş'a, burada gönüllü konuk olarak bize onu yakından tanıyabilme fırsatı verdiği için, sevgili eliferdeme de böyle güzel bir fikri uygulayarak, bu imkanı sağladığı için tesekkürlerimi sunuyorum. kırmızı gül

"Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim" diyebilecek kadar ince ruhlu, hoşgörülü Halil abim, Seni tanımış olmaktan dolayi çok memnunum. iyi ki varsin ! kırmızı gül

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 14:50:31    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Oncelikle asli Guzel goruslerin icin tesekkur ediyorum. Ne mutlu bizlereki bu kadar guzel bir aile olduk ve buyumeyede devam ediyoruz. Hepinize katkilarinizdan dolayi tesekkur ederim.

Siir yazmama gelince benin icimde var ilk okul siralarinda senaryo bile yazmistim bir aski canlandirmistim bu hep siirlerle besliydi sonra onu bir firmaya yolladik dayimin oglu ile. kopyasinida almadik. Oyle kaybolup gitti cocuk akli pek bilmiyorduk.

Cocuklugumda acikli olaylara olumlere destan yazar ve yaylamizda kalabalik toplumlara okurdum. Duygusal okudugum icin butun bayanlar aglardi. Bazilarinin eski yazimla karayelde durdugunu saniyorum.
Yani cocukluk yillarimdan beri yazarim ama toplamadim. son 10 yilda toplamaya basladim.Yinede hepsi yoktur elimde.

tesekkurler asli.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 14:55:24    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

içten cevaplarınla konuk olmayı kabul ettiğin için tekrardan teşekkür ederim abim

çok özel olmazsa cevapla

herkesin bir aşk hikayesi vardır derler senin eşinle olan hikayen nasıl başladı?

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 14:58:25    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nesli sonsuz tesekkur ediyorum.

Eger bir kisiyi bir insani beni sevsin diye severseniz o tam anlamiyla sevgi olmuyor cunku ucunda cikar ve beklenti var. Ama bakin hic tanimadan burada birbirimizi sevdik iste bu cikarsiz bir sevgi ve buyumeye layiktir. Eger cikara dayali ise kisa surede sona erecektir bunun orneklerini bu site ve oymalitepe fm de bir cok arkadasimiz la beraber gorduk.

Her ne olursa olsun sevmek cok guzel sey.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 15:13:42    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Güzel bir platform açtığı için öncelikle, Elif Erdem'e teşekkür etmemiz gerektiğini belirtmeliyim.

Değerli ZAKDARİZA abimize benim de kısa bir sorum olacak.

Hayatı çocukluktan itibaren yeniden yaşama fırsatınız olsaydı neleri farklı yapmak isterdiniz?
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 15:24:40    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok özel olmazsa bir soru daha sormak istiyorum...

Sizi en çok ürküten şey nedir..?kanınızı ne dondurabilir..?

Tşk ederim..

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 16:58:17    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sorular çogaldı arkadaslar.Tesekkürler hepinize samımı bir şekilde cevaplamaya çalışacagım hepsini.Önce elifin sorusuna cevap vereyim.

Tabiki herkesin bir aşk hikayesi var bu kesin. Ama benimki çok daha başka. Bunu sanırım okyunca anlayacaksınız.
7 veya 8 yaşlarındayım yaylada halamın ve eşim kuzeyyıldızı nin avlerinin yanında simdi cocuk parklarında çocukların kayması için yaılmış kayaklar varya ona benzer bir taş var 2,5 metre kadar kayabilecegimiz bir yerı var. halamın çocukları ile orada oynarken kuzeyyıldızını yani eşimi gördüm oda orada çocuklarla oynuyordu. O an çocuk olmama ragmen onu begendim ve aklıma koydum. Artık ondan sonra onu koruyor onunla oynamak istıyor onu diger çocuklardan müthış kıskanıyorudum.
Yıllar çabuk geçti 12 yaşlarımızda birbirimize olan bu sevgimiz tam bir aşka dönüştü. Artık arkadaşlarımızda bunu anlamıştı. Ama onunda benimde hayranlarım vardı. Mücadelenin bundanb sonraki bölümü zor olacaktı. Bazan onlar aralarında kavga ederken bende öteki tarafda sevgim ugruna her seyi sonuna kadar hısablıyordum.
Yayla bizim için en iyi yerdi köyde pek görüşemiyorduk. Büyüdükce hayranlarımız artmasına ragmen biz birbirimizi sevıyorduk. Güveniyorduk. benim en şanslı yanım abım ortandagı eşimin ablasını sevıyordu ve o bunu uzun tutmadı ve yengemi kaçırarak evlendi. Bu benim en şanslı yanımdı. Köylerde büyüyünce sevdigınizle bulşusmanız cok ayıptır. ya dügünlerde görürsünüz yada toplu eglencelerde o zamanlar.
Son yıllarda mücadele dahada artınca ben yengemle eşime mektup gönderdim ve bundan sonraki sevgimiz çok daha başka oldu her an birbirimizden haberdardık. Belkıde birbirine o zamanlarda en çok mektup yazan ikiliyiz. Mektuplarımız hep sevgi kuralları içinde ve dürüstu.
Krızler artıp kaçmayı planladıgımız bir günde kabul haberi aldık ve evlendik ama mücadele çok zor ve uzundu. Kuzey yıldızı buna degerdi. Ben ona hala o günkünden daha fazla aşıgım. Çünkü süper bir eş, Süper bir anne, süper bir insan. Ben onu her yil yılın annesi ilan ediyorum. Ona hala daha 7 yaşındaki gibi aşıgım.

En son ZaKDaRiZa tarafından 19 Ocak 2009, Pazartesi 17:15:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 17:07:44    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence bende Elıfe ve arkadaşlara teşekkür ettikten sonra senın sorunu cevaplamak istiyorum.

Benim kardesim Muzaffer aktaş derki abi bizim nesil 300 sene yaşadı. Buna katılmamak mümkün deyil. Bu açıdan yaşamımdan memnün ve mutluyum her nesilin görmedigi şeyler gördük.

Eger şu an hayata bir çocuk gibi başlasam en çok sevdigi iletişim. Onun için basın yayın okur çok iyi bir yazar ve televızyoncu olurdum. Yazabildıgım kadar kitap yazardım. Ayrıca güzel bir araştırmacı olmayıda çok isterdim. Bütün bunları gençligi bilgilendirmek ugruna karşılık beklemeden yapardım.

Gecmiste ön planda ögretmen olmak vardı şimdi en büyük istegim televızyoncu ve arastırmacı yazar olmak. Bunun için gereken her şeyi yapardım.

En son ZaKDaRiZa tarafından 19 Ocak 2009, Pazartesi 17:13:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 17:10:50    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam teşekkürler sanırım en kısa cevabım bu olacak. En çok tıksındıgım yılan. Görünce kanın durur. Bu ilk anda sonra her şey normale döner. Yemeklerde bamya ve karıtes. Görmek isteme.;)))

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 17:13:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

şiirle bütünleşmiş gerçek ve zorlu bir sevda hikayesi iyiki vazgeçmemişsiniz mücadeleden ki böyle güzel evlatlarınız olmuş hepsi birbirinden değerli onlarıda bu sevgiyle çok güzel yetiştirmişsiniz alkış alkış

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 17:20:25    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Evet kuzeyyıldızı da bende çocuklarımızla bazan arkadas bazan onlar bizim biz onaların danışmanı oluruz çogu kez bazanda çocuk anne ve çocuk baba gibiyiz ama en çokta arkadaş gibiyiz. Çok güzel bir duygu böyle çocuklara baba ve anne olmak. tesekkürler Elif.

Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 23:39:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

öncelikle cok güzel bir fikir eliferdemi kutluyorum.
bende bir kaç kelimeyle yazılarınıza iştirak etmek istiyorum.

size çok garip gelebilir ama sanki ben zakdariza abimi dogdum doğalı tanıyorum sanki onla alakalı herşeyi biliyorum.
aslında tanışalı cok kısa bir süre oldu,ve de hakkındada cok az sey biliyorum.
belki garip gelecek ama ben bu gizemli halinle her zaman sevmek istiyorum.

ama yinede cok küçük bir soruyla eslik etmek istiyorum.
en cok sevdiğin yemek nedir abim?

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 00:10:17    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mustim cok cok tesekkur ederim.
sanki cok eski taniyorum demende haklisin. bende seni cok eski taniyorum gibi oysa ilk ramazanda karsilastik. Ama neden taniyordum biz gurbetciler sevdiklerimize arkadaslarimiza cocuklarimizdan bahsederiz. evlerimizdede iyi arkadaslarimizdan hep soz ederiz oyleki cocuklarimiz onlari gormeden tanir ve bilirler. iste babanla olan yillarca suren gurbet arkadasligi ve dostlugumuzdan ben seni sende babanin anlatimlarindan bizleri tanir gibiydin sanirim bu olsa gerek.
Acaba yaniliyormuyum.?

yemeklerin bir cogunu severim ama sogumus isinmis huliya yaninda soganda olacak degme keyfime. lahana sarmasinada bayilirim. tatlilardan baklava boreklerden sigara boregine dayanamam. hic sevmedigim yemekleri de yukarda yazmistim. baska butun yemekleri severek yerim. Birde hazanin pastalarina bayiliyorum.

Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 00:16:02    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hiç şeytana uymak istediniz mi..?( size yanlış gelen bir eylem ) nerde ?ne zaman ? nasıl engellediniz kendinizi..?

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^