Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Site İçi Sohbet Odası...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Site İçi Sohbet Odası...
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

_-_AkRep_-_

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 20 Nisan 2009, Pazartesi 19:35:39    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası...c, Alıntıyla Cevap Ver

cc
=FLOWERS= demiş ki:
Olabilir..yarın mı belli olacak..?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

_-_AkRep_-_

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 20 Nisan 2009, Pazartesi 19:38:22    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

evt
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 21 Nisan 2009, Salı 12:48:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

nasıl gidiyor bakalım forum ahalisi (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 12 May 2009, Salı 18:30:55    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iyi gidiyor "ELİF" haftanın 2 nci konuğu olarak seni bekliyoruz...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 12 May 2009, Salı 19:35:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ey gidi osman abi neleri bulup getirmişsin..hep çikmişti aklımdan bunlar..bencede elifi mercek altana alalım artık

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 13 May 2009, Çarşamba 09:55:37    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çok zor sorular sormazsanız gelebilirim evinize konuk olarak şimdiden anlaşalım (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 14 May 2009, Perşembe 06:50:30    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

valla elif beni tanıyosun az buçuk en ince ayrıntıya kadar sorarım ..sen hazırlığını yap seni pazartesi sorgu odasına alalım

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 14 May 2009, Perşembe 08:19:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

pazartesi gelirim ama diğer pazarteside sen gelirsen

yoksam yokum (:

Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 22 Ağustos 2009, Cumartesi 01:18:05    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Herkese Hayırlı Ramazanlar...

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 23 Ağustos 2009, Pazar 00:33:48    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkürler nesli, Ramazan ayının güzellikleri her yanımızı sarsın sarmmalasın... kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 23 Ağustos 2009, Pazar 00:50:37    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tesekkürler Neslicim sizlerede hayirli ramazanlar ..
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 25 Ağustos 2009, Salı 08:45:51    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hayırlı ramazanlar (:

Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 08:04:11    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Günaydın... Aranızda yeniden olmaktan mutluyum. Yanlız dikkatimi çeken birşey var '' Kuzeyinoğlu'nuda '' aktif olarak görmek istiyorum,eminimki forumdaki tüm arkadaşlarımızında isteği ve arzusu bu yöndedir...

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 Ağustos 2009, Perşembe 12:13:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Günaydın değerli "FLOWERS"..Hosgeldiniz...

"Kuyzeyinoglu" da sizin gibi uzak kalma hakkını kullanıyor sanıyorum:))
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 30 Ağustos 2009, Pazar 17:54:10    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki
12. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^