Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Site İçi Sohbet Odası...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Site İçi Sohbet Odası...
Sayfa 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 20:31:48    Mesaj Konusu: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

Site İçi Sohbet Odası...

Her türlü sohbetlerinizi, selamlaşmalarınızı ve konu dışı mesajlaşmalarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz-yapabiliriz...

Sevgiler ve Hoş sohbetler... kırmızı gül

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 20:46:58    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

konu dışıdır inşallah şuan yazacağım şeyler

öncelikle yeni başlık hayırlı olsun..yaklaşık 2 aydır aktif olarak sitede bulunuyorum..(mesaj sayısı sizi aldatmasın)..benden önce foruma gelmiş, bilgi birikimini insanlarla paylaşmış,eğlenceli oyunlarla samimi bir ortam kurulmasını sağlamış olan askeri dil ile üstdevre arkadaşlara teşekkür ediyorum.değişik forum sitelerinde'de bulundum'da biliyorum bazı sitelerde yazdığınız bir yazı yaptığınız bir forum bazen anca 1 haftada cevap buluyor.burda ise aktifliğinden ve devamlılığından dolayı cevap bazen anlık olabiliyor.
anlık paylaşımları ve cevapları gözönüne alırsak ve insanların bazen espri yapmak,bazen kendini ifade etmek bazende birşeyler paylaşmak için ''nasılsa klavye önümde bana dur diyende yok istediğim gibi yazarım''düşüncesini engellemek için forum adminlerinin öncelikle siteye daha sık gelmelerini,bu tarz davranışlara anında müdahale etmelerini,buranın bir aile ortamı olduğunu ve sağlam dostluklar kurulduğu gibi önüne geçilemeyecek kin ve düşmanlıklarda olabileceğini hatırlamalarını ve daha aktif olarak siteyi yönetmelerini istiyor/temenni ediyorum

okuyanlara ve yöneticilere saygılar

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 12:49:06    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

Dün rica et öneri sun yönetime,bugün çözüm hazır..fazla söze ne hacet..TSKLER KUZEYİNOGLU... alkış

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 13:48:21    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

güzel olmuş ee artık susmayız daa hiç (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 13:59:19    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

başlasak mı elif sohbete:))

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 14:02:19    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

çok kalamayacağım
gidene kadar edebiliriz (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 14:44:02    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

eee nasılsın )

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 14:51:02    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

hocam nehaber ne yapıyon

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 14:53:41    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

iyiyim forumda turluyorum:) sen napıyorsun..nasıl geçiyo pazarın ..

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 14:55:08    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

valla aynı bi yaramazlık yok pazar işte herzamanki gibi..ev temizliği felan.. cam silmiyorum ama

Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 14:56:19    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

niye korkuyomusun camdan düşerim diye kahkaha mama yaptınmı yusufa

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 15:00:13    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

hayır bugün pazar annesi evde o yapıyor..ben hafta içi yapıyorrum kahkaha

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 15:13:56    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

bide bize uğrasana zafer temizliğe cam sildiririm ama (:

iyide para veririm kahkaha

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 15:19:49    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

cam silmiyorum dedim ya aaa boya badana işi varsa yapayım ama

Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Ocak 2009, Pazar 15:23:37    Mesaj Konusu: Re: Site İçi Sohbet Odası... Alıntıyla Cevap Ver

kahvaltı hazırlayacaksan bana gel:) hala açım

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki
1. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^