Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - konuk seçimi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

konuk seçimi
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 10 Haziran 2009, Çarşamba 02:24:15    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

haftaya uydu sistemi cokecekmis pcler tvler calismicakmis zafer net met bise kalmicakmis kahkaha
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 28 Haziran 2009, Pazar 00:41:33    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

bu haftaki konuk koltuğuna NESLİ yada BİR^^BEYAZ^^MENDIL i düşünüyorum..oylamaya ve ikisinden birinin gönüllü olarak ; ''otururum tabi bunda korkulacak ne var 7 kişi oturdu bizmi oturmayacaz''demesini bekliyorum

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 28 Haziran 2009, Pazar 01:09:48    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

evt katılıyorum zafer ikisinden biri olmalı kesinlikle tam destek sana kim dersen o

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 28 Haziran 2009, Pazar 07:29:49    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

Vallah colgin kalkacaga benzemiyor bakalim kalkarmi belki kalkmaz ))
bencede herkes oturmali ne guzel tanisiyrouz her yanimizla. Bence Nesli olsun. Benim oyum nesliden yana cunku beyaz mendilin cok isi var ona bir hafta yetmez. kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 28 Haziran 2009, Pazar 15:11:54    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok teşekkürler sevgili "Zafer"kardeşim beni değerli koltuğa uygun görmüşsün... kırmızı gül
Kırmızı koltuğa uygun görülmem benim için onurdur... Ancak değerli Zakdariza"'mında belirttiği gibi işlerimin yoğunluğundan bu sıra nete pek giremiyorum...Sizlerde çok iyi biliyorsunuzki sorulan sorular anında cevaplanmalıki soru sormak için sırada bekleyen öteki arkadaşlar ona göre sorularını sorsunlar...Ben sorulacak sorulara akabinde yanıt veremiyecek olmam itibariyle yanlış anlaşılmak istenmiyorum...Yoksa kaaliye alınmıyoruz diye bir sonuç çıkabilirki "ALLAH" korusun...Bana anlayış göstereceğinizi umut ediyor hepinize saygılarımı sunuyorum...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 28 Haziran 2009, Pazar 21:18:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ne zaman normale donuyo ıslerın abi kacma bence:))))

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 01:50:58    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

zafersoy demiş ki:
... birinin gönüllü olarak ''otururum tabi bunda korkulacak ne var 7 kişi oturdu bizmi oturmayacaz''demesini bekliyorum

''otururum tabi bunda korkulacak ne var 7 kişi oturdu bizmi oturmayacaz'

Haftaya görüşmek üzere... kırmızı gül

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 06 Temmuz 2009, Pazartesi 00:24:12    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

ne kadar koltukta oturacak kişiyi belirleyici bir rol üstlenmiş gibi gözüksemde koltuğa uturan kişilerin demokratik bir ortamda kendi hür iradelerine bağlı kalınarak seçildiğini belirtmek isterim
üstlenmiş olduğum köyün delisi imajımla her hafta yazı tura atıyorum,tarot falına bakıyorum ve koltukta oturacak kişiyi bu doğrultuda seçiyorum nesliden sonra koltuğa en yakın iki aday gecem-28 ve mavi deniz olduğunu düşünüyorum..şimdiden oylamalarınız ile katkıda bulunmanızı bekliyorum.bu arada hep bayan misafir aldık musti show veya koçero'da erkek adaylar olabilir kanısındayım

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 07 Temmuz 2009, Salı 23:26:31    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

zafer abi beni es gecsen hani diyorum..
su siralar cok yogun bi is temposundayim siteye ve formlara yeterince vakit ayiramiyorum
arkadaslarin sorularini cvpsiz birakmak istemem ve gec cvp vermek istemem
bu yuzden beni simdilik geri planda tutun

En son gecem tarafından 07 Temmuz 2009, Salı 23:33:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 07 Temmuz 2009, Salı 23:32:49    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Madem öyle gecem o zaman sana biraz mühlet verelim Mavi deniz olsun derim ben .
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 07 Temmuz 2009, Salı 23:36:57    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tesekkur ederim RaMLe kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 08 Temmuz 2009, Çarşamba 00:57:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sanki bunun sonu biraz bana doğru geliyo kaytaramazmıyım bence musti olsun

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 08 Temmuz 2009, Çarşamba 01:16:17    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

yok deniz bizde gectik o yoldan sizde geciceksiniz
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 09 Temmuz 2009, Perşembe 01:04:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Benim bir önerim daha var baylardan sevgili Bence ´yide haftanin konugu secebiliriz tabi kendiside uygun bulursa.
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 13:37:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hep bayanlar oturdu birazda erkeklerden görelim boylarının ölçülerini bir alalım musti koçero bence bunlardan birisi otursun tabi ilk tercihim bence olur biraz tanısak kendisini hadi zafer göster kendini oturt bakalım koltuğa bir erkek konuk

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
7. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^