Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - konuk seçimi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

konuk seçimi
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 17 Ocak 2009, Cumartesi 20:31:33    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

kim seçildi halen belli değilmi..elifimi ilk önce soru sağnağına tutacaz soru

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 11:36:56    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar bide sizlerden isteğim
dilek düşünce ve şikayetlerinizide bu kanaldan yapalım konuk başlığı altındaki arkadaşımızın sayfasından yapmayalım ki
orası o kişiye özel olsun (:
her hafta böyle başlık başlık devam edelim 1. konuk 2.konuk gibi
saygılar ...

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 15:41:07    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

evet bencede konuyu saptırıp dağıtmayalım sona o başlıkları toparlar kişilerin otobiyografisini çıkarırız..istihbarat dökümanları için

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 15:44:40    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

zafer senide orda görmek istediğimizi söylememe gerek var mı? bunu sen zaten biliyor musun?

bende senin aday olup bizleri cevaplamanı istiyenlerdenim
söyle bakalım şimdi ne dersin haftayada sen misafirimiz olmak ister misin?

istemem demek gibi bir şık yok belirteyim çok iyi ısrar ederim n'olur

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 15:47:16    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

farketmez elif olurum..gizli saklı hiç bir şeyim yok.bir şey haricinde

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 15:50:32    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

seni gidi seni merak uyandırma politikası haa tmm (:

başlayalım şimdiden sorguya o bir şey nedir kahkaha kahkaha

senide ekliyorum gönüllü listesine bakalım kim olacak (:

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 15:56:21    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

o bir şey denmez işte..ekle tabi pilavdan dönenin...

Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 19 Ocak 2009, Pazartesi 21:05:16    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

Bence once eliferdem sonra zafer ersoy sonrada flowers olmali konuk listesinde.
Bu paylasim elifin fikriydi önce o kendini tanitmali bizim sorularimizla diye dusunuyorum....
Elif gercekten cok guzel bir fikir daha once yazmistim bu dusuncemi emegine saglik..
İlk konugumuz super bence devamida cok guzel olucak... alkış

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 00:23:14    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

geceme katılıyorum..ELİF ERDEM ZAFER ERSOY ve başkası beni pas geç tim..

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

MaviNick

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 00:36:42    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

Başkasi kim flowers.Ben hiç karşılaşmadım burda:))
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 10:10:19    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

foruma katılım esasına göre konuk sıralaması olması lazım yani birinci elif ikinci flowers üçüncü ben dördüncü şair vs.vs.

Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 10:12:48    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

en sonda ben olayım )

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 10:15:24    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

benim sıralamama göre sen altıncı sırada görünüyorsun ama bir atak yaparak üste çıkabilirsin

Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 10:21:58    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

benim için farketmez ama avukatım olmadan konuşmam haberiniz ola kahkaha kahkaha

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 10:26:10    Mesaj Konusu: Re: konuk seçimi Alıntıyla Cevap Ver

ölese önce senin avukatı sorguya alacaz kahkaha

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
4. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^