Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - BOMBARDIMAN
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

BOMBARDIMAN

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Trabzonspor Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 11 Ocak 2009, Pazar 03:23:24    Mesaj Konusu: BOMBARDIMAN Alıntıyla Cevap Ver

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Yusuf transferi hakkında FANATİK´e konuştu, tarihi mesajlar verdi...

Biz etik davranmak için çok titiz çalıştık, ama Beşiktaş ve Bursaspor’a yaptıkları hiç yakışmadı. Ancak kulüpleri yönetenler bilsinler ki, büyük camialarda bu tip şeyler kolay kolay unutulmaz. En azından nezaketen haber vermelerini beklerdim. Artık 2 başkanla da sadece “Merhaba, merhaba...”

‘Hiç sportmence değil’
“İş bitti, imzaya geldi” denilen bir aşamada Yusuf Şimşek’in Beşiktaş’a gitmesi, Trabzonspor Yönetimi’nde büyük yankı buldu. Kulüp resmi site aracılığıyla konuya değinip, “Sportmenliğe yakışmadı” ifadesini kullanırken, Başkan Sadri Şener ise FANATİK’e bomba gibi açıklamalar yaptı. İşte, her fırsatta etik bir şekilde davrandıklarının altını çizip, “Mukavelesi olduğu için Yusuf’u değil, kulübünü aradık. Israr etmek yerine haber bekledik” diyen Şener’in gündem belirleyecek sözleri:

‘Yok olmaz, demezdim’
“Aslında artık söyleyecek bir şey yok. Bu oyuncuyu istediğimizi ilk günden beri saklamadık. Fakat etik kurallara uygun hareket etmek için çalıştık. Hem kişiliğime, hem de Trabzonspor’un başkanına defalarca ısrarı yakıştırmam. Alana hayırlı olsun. Ancak Beşiktaş ve Bursaspor kulüplerine bu yaptıklarını hiç yakıştıramadım. Keşke arayıp ‘Biz şu kadar veriyoruz’, ‘Bize bu teklif daha cazip’ gibisinden bir şey söyleselerdi. Gidip de olmaz diyecek halimiz zaten yoktu...”

Son soruya çarpıcı yanıt
“Sonuçta bu tip şeyler önemlidir. Belki küçük camialarda yaşanan böyle durumlar kolay unutulur ama büyük camialardan bahsediyorsak kolay kolay unutulmaz. Biz bundan sonra da doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz.” Başkan Sadri Şener ile görüşmemizin sonlarında bir soru daha yönettik ve “Bundan sonra Beşiktaş ve Bursa’nın kurmaylarıyla ilişkiniz nasıl olur?” dedik. Başkan da lafı fazla dolandırmadan net konuştu: “Ne olacak; bundan sonra sadece merhaba, merhaba!”

Serhat DEMİRTAŞ

Alıntı:

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 12 Ocak 2009, Pazartesi 11:24:09    Mesaj Konusu: Re: BOMBARDIMAN Alıntıyla Cevap Ver

ne olacak bu trabzonsporun hali

emeğine sağlık beyaz mendil (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 12 Ocak 2009, Pazartesi 19:03:14    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dünden daha iyi olacak TRABZONSPOR'a güvenin sevgili "ELİFERDEM" teşekkürler
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 12 Ocak 2009, Pazartesi 19:11:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ha bu smilara fener bayrağı ne diye eklemezlerki

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 13 Ocak 2009, Salı 10:32:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

benim için farketmiyor bir beyaz mendil ama seni böle durgun görmek olmasa sonunda ne hallleri varsa görsün diyecem (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 13 Ocak 2009, Salı 13:30:49    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

TS düşünüyorum--karadenizi düşünüyorum....hala düşünüyorum..

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^