Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - selamlaşma (:
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

selamlaşma (:
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 23:14:12    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bende sizleri özledim nasılsın aslıcım (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 23:19:27    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkürler canım iyi olmaya çalışıyorum sende iyisin umarım görüşmeyeli
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 23:21:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

şükür bizde iyi olmaya çalışıyoruz sizi ve sizli günleri özlüyorum o kadar (:

bugünlük bukadar benden herkese ankaradan selamlar

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 23:24:49    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sık sık gel özletme Elifçim
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 13 Mart 2009, Cuma 01:14:44    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhabalar "ELİF" seni yeniden burada görmek çok güzel... tekrar hoş geldin... fazla ara verip bayrağı başka arkadaşlara kaptırma... selamlar başkentimize...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 13 Mart 2009, Cuma 02:00:08    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ula elif ne zaman geldinde gittin..hoş geldin güle güle:)

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 13 Mart 2009, Cuma 16:49:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben öle arada gelir giderim sen kendine bak hiç gelmiyon yaaa (:
tekrardan merhaba

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 14 Mart 2009, Cumartesi 00:03:40    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

rahmetlinin kırkını bekledik sona yazmaya başladık elif..yine gelsede engin hoşgörüsüyle eksiklerimizi düzeltse ağlamak ağlamak

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 19 Mart 2009, Perşembe 12:54:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

herşeye rağmen hayat devam ediyor ve etmekte

çok sevdiklerimizle beraber bazıları son nefesini veriyor ama bizler halen o nefesi almaya devam ediyoruz

nefes almaya devam ettiğimize göre hayatta devam ediyorr
üzülüyor ağlıyoruz ama kaybımız geri gelmiyor hepimiz onu çok arayacağız

karlı bir ankara gününden selamlar hepinize (:

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 01 Nisan 2009, Çarşamba 11:00:17    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba arkladaşlar ilk önce size güzel bir haber vermekle yazmaya başlayayım hastanede çalışmaya başladım aralarda kaçamak yapabilecek yine sizlerle görüşebileceğim işte bu beni çok sevindiriyor (:

hepinizi çok özledim ben yokken siz neler yaptınız deyin bakem (:

ankaradan kucak dolusu sevgiler selamlar

Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 02 Nisan 2009, Perşembe 15:11:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sitenin en aktif üyesini yeniden aramızda görmek gerçekten de çok güzel. Internet problemini çözülmesine çok sevindim.

Hoşgeldiniz komşu kızı.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 02 Nisan 2009, Perşembe 15:25:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

s.a komşuoğlu nasılsın bakalım

açtığım anda birini bulmak güzel (:

Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 02 Nisan 2009, Perşembe 15:32:53    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bildiğiniz gibi ben yeni yeni aktif oluyorum, geç üye olduğum için eski konuları yavaş yavaş okuyup, elimden geldiğince katkı yapmaya çalışıyorum. Aslında yarım kalmış ve bence daha birsürü yorum yapılacak konu var. Fırsat buldukça cevap yazmaya çalışıyorum.

Onların dışında, iyiyim hamdolsun. Umarım Erdem de iyidir. Selamlar saygılar Ankara'dan Ankara'ya:) Konularda tartışmak dileğiyle.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 21 Nisan 2009, Salı 12:53:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

yine ben geldim ve görüyorum ki bir sessizlikdir sürüp gidiyor dee hadii gelinde iki konuşalım (:

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 05 May 2009, Salı 11:03:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

alt alta yazmayacağım ancak yazan kimse yoktur arada ne edem o kadar aradan sonra selam vermeden gidemeyeceğim (:

hepinizi çok özledim güzel başkent Ankara'dan hepinize selamlar
kucak dolusu sevgiler

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
5. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^