Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - trabzon-spor
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

trabzon-spor

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Trabzonspor Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 09 Kasım 2008, Pazar 03:31:42    Mesaj Konusu: trabzon-spor Alıntıyla Cevap Ver

sporu trabzondan ayırdım çünkü artık trabzondaki trabzonlular trabzonspor için spor yapmıyorlar.. takıma bir sürü takviye yapıldı bu takım bu kadrosuyla lig kupası değil şampiyonlar ligi kupasınıda alsa yine gönlüm onlarla ama buruk bir şekilde.dünyanın dört bir tarafına ,türkiyenin her bölgesi ve takımına futbolcu yetiştiren büyük bir camianın kadrosunda ve ya ilk onbirinde zaman oluyorki bir tane trabzonlu ile maça çıkılıyor.alt yapıya çok önem veriyoruz diye bağırıyorlar ama alt yapıdan yetişenleri ya kadroya almıyorlar yada uzun süre kulubede tutuyorlar.barış memiş ergin keleş gibi genç yeteneklerin kulubede oturmaktansa kadroya dahil olup her maç en az yarım saat oynamaları gerekir..özellikle barış memişin galatasaraylı arda turandan hiç bir eksiği yok ,üstelik top tekniği olarak belkide ondan daha üstün ama nedense halen kulübede tutuluyor..futbolu takımın değilde teknik direktörün oynadığı bir dönemi yaşıyoruz.kim ile yıldızı barışamıyorsa adam onu oynatmıyor ..bırakın süper bir yetenek olmayı ağzıyla kuş tutsa yinede fayda etmiyor.takımı sırtlayan ayakta tutan song-cale-colman-egemen-biraz serkan ve formasının hakkını vermek için oynayan hüseyin..gerisini at çöpe..artık paraya doymuş olan yattara'da,umutların bağlandığı umut'da,bizdede gol kralı olur diye alınan gökhanda boş ziro..bir maçımız hariç şu ana kadar oynanan tüm maçları rakip çok kötü olduğu için aldık..şuan lider ama böyle giderse çekirgenin en fazla iki sıçramasını daha görürüz..üçüncüde bırakın diğer üç büyüğü diğer anadolu takımlarının altında eziliriz..sonuç olarak kadrosuna trabzonlu futbolcuları katmasını orta sahaya en az iki takviye daha almasını ve ilerdede kalitesini ispatlamış bir forvetin olmasını temenni ediyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 09 Kasım 2008, Pazar 09:36:03    Mesaj Konusu: Re: trabzon-spor Alıntıyla Cevap Ver

Zafer sana katilmamak mumkun deyil bana cok eski yillari hatirlattin usut uste sampiyon oldugumuz yillardaki futbolcularimizin hepsinin Trabzonlu oldugu aklima geldi. Simdi oyleleri yokmu? Var daha fazlasi var. Atesleyecek ve takim kuracak kisi ve yoneticiler lazim. Bir takimin takim olmasi icin ona kazanma hirsi ve ruhu lazim. Bu varsa onu hic bir guc yikamaz.

Bunu bir animla kanitlamak istiyorum.
sene 1974 istanbulda askeriz. Muthis bir yagmur yagdi her taraf sel oldu. Bizim karargah bolugumuz istanbul kagithanede idi . su butun binalari basinca butun malzeler halice akti arkadaslarimiz masur kaldi. ve o anda sancagimizi eline alip kapidan cikamayan bir cavus arkadasimiz penceredeki 4 kose demirleri egerek onlarin arasindan cikip hem kendini hemde sancagi kurtarmisti. Bunu yerinde goren alay komutanimiz butun alayi toplamis ayni demiri cavus arkadasa veri bu demiri nasil olursa olsun egmesini istemisti ve arkadas butun ugrasmalar ragmen bu demiri egememisti.

Alay komutanimiz nasil orda ikisini saga sola egerek ciktinda birda omuzunla dizinle bile bu demiri egemiyorsun dediginde ise cevap suydu. Komutanim orda son noktamdi hem ben hemde sancagimiz gidiyorduk. Ben butungucumu toplayip allahima dua ederek o pencereden demirleri bukerek ciktim sahitim orda o ani bana yasatabilirseniz yien bu demiri bukerim demisti. Sonrasindada bir ay mukafaat izni almisti. iste bu ruhu takima yasatacaksinizki veya takim bu ruhu tasiyacak ki basarili olsun. para icin oynamayacak bu reuhu tasiyarak oynayacak bence. tesekkurler zafer ersor

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 09 Kasım 2008, Pazar 12:57:18    Mesaj Konusu: Re: trabzon-spor Alıntıyla Cevap Ver

Güzel bir konuya değildin Zafer ERSOY sana katılmamak mümkün değil.Tespitlerin yerinde faydalı futbolcular kısmına kısmen katılmasamda çok yerinde tespitlerin var her şeyden ötürü duyarlığından ötürü seni tebrik ediyorum.Eğer Trabzonspor gibi büyük takımların hocaları alt yapıdan futbolcu takımlarına sokamıyorsa uzun vadede başarılı olabilmeleri adete imkansızdır.Kendi öz evlatlarımıza sahip çıkmalıyız,onların varlığı bırakın sahada olmalarını, soyunma odasında olmaları bile yeterlidir.Bunun kanıtı sevgili ZAKDARİZA abimin bahsettiği anılarında mevcuttur.Biz TRABZONSPOR olarak üç büyüklerden farkımız alt yapıdır.Buradan büyük taraftarımıza seslenmek istiyorum.Tembellik yapmıyalım Ts Tarihine dönüp bir bakalım.

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 09 Kasım 2008, Pazar 13:17:34    Mesaj Konusu: Re: trabzon-spor Alıntıyla Cevap Ver

bu konuda söylenecek çok şeyler var.sivaspordan abdurrahman denizlispordan çağlar(trabzon alt yapısından yetişti). ankaraspordan özer hurmacı(trabzonlu leminin öz yeğeni)bugün trabzonun en ihtiyac olan noktalarında oynayan bu trabzonlu futbolcular nasıl elden kaçırılmıştır...

bugün yine birinci ligde bir çok trabzonsporlu oyuncu bulunmaktadır.bunlar izlenilmemektemidir acaba.

sorunun kısada olsa cevabı verilmiştir saygılar

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^