Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - SEVGİLİ KAZIM KOYUNCU
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

SEVGİLİ KAZIM KOYUNCU

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Trabzonspor Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 20:15:19    Mesaj Konusu: SEVGİLİ KAZIM KOYUNCU Alıntıyla Cevap Ver

Trabzonspor camiasıyla özdeşleşmiş sanatçılarımızdan birisi olan Sevgili Kazım KOYUNCU yu aramızdan ayrılışının üçüncü yılında milyonlarca seveni gibi bizde saygıyla anıyoruz.Seni unutmayacağız BORDO MAVİLİM.Ver elini kalk gidelim oy gidelim ziganaya.Toprağın bol olsun sevgili renktaşım. kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 22:17:37    Mesaj Konusu: Re: SEVGİLİ KAZIM KOYUNCU Alıntıyla Cevap Ver

allah rahmet etsin toprağı bol olsun..yanlız ölüm yıldönümü 25 haziran diye hatırlıyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 07 Kasım 2008, Cuma 23:31:27    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

7 Kasım 1971 onun doğum tarihiydi, 37 yıl önce bugün doğmuştu KAZIM KOYUNCU ve iyi ki doğmuştu, ben de saygıyla anıyor ve onun için Allah'tan rahmet diliyorum.
Mekanı cennet olsun... kırmızı gül

Hatırlatmayı buraya taşıyarak, Trabzonspor taraftarının vefalılığını gösterdiğin için teşekkürler Bir_Beyaz_Mendil

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 08 Kasım 2008, Cumartesi 01:46:27    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bir beyaz mendil tşk ediyoruz unutturmadın sayende bizlerde hatırladık bizde ts li olmasakta seviyoruz onu rahmetle anıyoruz
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 08 Kasım 2008, Cumartesi 09:21:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

allahım rahmet etsin mekanı cennet olsun saygıyla ve elimizden onun için gelen tek şeyle dua ile anıyoruz.....

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 08 Kasım 2008, Cumartesi 16:00:42    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Mavi Deniz güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.Seni yakından tanıyan birisi olarak Ts li değilim sözüne katılmadiğimi belirtmek istiyorum.Bu renkler için seninde içinde kıpırdanmalar olduğunu biliyorum.Bence Ts li olmak için çoktan ilk adımı atmış, nişanı yapmışındır.Allahım tamamına erdirsin.Geçte kalmış sayılmazsın... alkış

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 08 Kasım 2008, Cumartesi 22:09:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Evet burada kucuk bir yanlislik var. 7 kasim dogum gunu 25 haziranda ise aramizdan ayrildi. Allah gani gani rahmet eylesin biz her yil 25 haziranda ozel yayin yapariz kazim koyuncu anisina. Bir beyaz mendil tesekkurler. Trabzon spora gonul verenler hep boyle olsa ne guzel olurdu. helede insanlara guzel insanlara gonul vermek cok daha baska bir sey. tesekkurler kırmızı gül kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 08 Kasım 2008, Cumartesi 22:55:46    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

seni hep özeyeceğiz şair ceketli çocuk.aklında olsun bu aksamda zor bela yendik,hala lideriz.biliyoruzki trabzonspor senin liginde çoktan şampiyon olmuşş.

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 09 Kasım 2008, Pazar 13:03:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ALLAH RAHMET EYLESİN. çok sevdiği trabzonsporun şampiyonluğunu göremeden bu dünyadan göç etmesi çok üzdü bizi.o gerçek bir trabzonspor taraftarıydı

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^