Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - TRABZONSPOR'UN UMUT'U
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

TRABZONSPOR'UN UMUT'U

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Trabzonspor Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

^^KaRaYeL^^

Miss Admin
<b>Miss Admin</b>

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 12 Ekim 2008, Pazar 11:51:02    Mesaj Konusu: TRABZONSPOR'UN UMUT'U Alıntıyla Cevap Ver

DOĞUŞTAN FANATİK "UMUT AKTAŞ"

Ramazan ve Özlem(Pamuk61) AKTAŞ çiftinin 8 Ekim 08’de, dünyaya gelen erkek çocukları UMUT, doğuştan fanatik çıktı.

TEBRİKLER ve TEŞEKKÜRLER "UMUT"

^^KaRaYeL^^
"Kişinin Rütbe-i Aklı Görünür Eserinde"

En son ^^KaRaYeL^^ tarafından 13 Ekim 2008, Pazartesi 02:24:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 12 Ekim 2008, Pazar 12:20:34    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Maşallah Allah analı babalı büyütsün ömrü uzun sağlık sıhhatlı olsun kırmızı gül trabzonspor'a bi fanatik daha geldi hoşgeldi umut getirdi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 12 Ekim 2008, Pazar 19:50:14    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hoşgeldin umut.ALLAH uzun ve güzel ömürler versin.ALLAH analı babalı büyütsün.Umutların hep daim olsun.

Oy oy fanatik kardeşim benim

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 12 Ekim 2008, Pazar 20:41:16    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Maşallah !

Ne tatlı şey o öyle (bütün bebekler gibi)
Allah uzun ömür versin,

Hoşgeldin dünyaya Umut bebek, Umutsuz kalmaman dileğiyle...

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

sozakyuz

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 13 Ekim 2008, Pazartesi 09:43:15    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Öyle masum ve öyle güzel ki...
Yüce Rabbim annesine ve babasına bağışlasın.
Güzel anne PAMUK 61'e
Geceleri kesintisiz uyuyacak ama her kalkışımda seni öpme duygusunu tadamayacaktım.

İstediğim her akşam, sinemaya, bara, dürüm yemeğe, sahilde dolaşmaya gidebilecektim ama "anne bende geleyim" diye bacaklarıma yapışan minik ellerinin sıcaklığı ısıtmayacaktı yüreğimi...

Yeni boyanmış duvarlarımda kalem izi ve yemek izi olmayacaktı ama ben silerken "anneciğim ne kadar iyisin" diyen sesini duymayacaktı kulaklarım...

"'üzülme ben seni çok seviyorum" diye beni göğsüne bastırmayacaktın...

Belki başım daha az ağrıyacak, daha az yorgun olacaktım ama kanepeye uzanıp minik ellerinle yaptığın o büyülü dokunuşların etkisiyle dirilemeyecektim...

Kendime ayıracak param daha çok olacaktı ama senin salça kavanozunda biriktirdiğin bozuk paraları birlikte sayıp sevinç nidaları atamayacaktık...

Kakanı temizlemek zorunda kalmayacaktım ama temizlerken kokudan dolayı minik ellerinle hem kendi burnunu hem de benim burnumu kaparken "anne burnunu kapatayım, iğrenç kokuyor" diyen uyarını bilemeyecektim...

Bir çocuk sahibi olmanın ne demek olduğunu asla öğrenemeyecektim...

Her gece bana sarılan minik kollarını, burnumun üst kısmına yerleştirdiğin o fındık burnunu duyumsayamayacaktım...

Ocak ayları bu kadar sıcak olmayacaktı...

Hastane odasında, lohusa kurdelası ile çekilmiş fotoğraflarım olmayacaktı....

Otobüse bindiğimde kimse yer vermeyecekti...

Arabama her binişinde 'sana kocaman bir araba alacağım' diyen olmayacaktı...

Her giyindiğimde hayran gözlerle bakıp, "tam istediğim gibi nefis olmuşsun" diyen iltifatınla coşamayacaktım...

Her gece bıkmaksızın baktığın düğün fotoğraflarıma belki yılda bir kez bakacaktım...

Annemi bu kadar sevdiğimi anlamayacaktım...

"Seni seviyorum" demeyi hep erteleyecektim...

Annelik duygusu ile donanamayacaktım...

Rujlarımı, farlarımı ve göz kalemlerimi yıllarca kullanacaktım..

Doğum izni prosedüründen haberim olmayacaktı...

Aynı cinsin rekabetinin ne demek olduğunu anlamayacaktım...

Çocuklarla ve ebeveynlerle ilişki kurabilmenin bu denli kolay olduğunu anlamayacaktım...

Elim senin elinde dolaşırken bir sahil kenarında, dalga seslerinin bize şarkılar mırıldandığını duyamayacaktım...

Gece senle ilgili korkulu rüyalar görmeyecek, ızdırapla uyanıp yatağının yanına gelip, derin derin nefes alışını izleyemeyecektim...

Hangi yemekte ne kadar protein, vitamin, fosfor, kalsiyum v.s. var hiç bilmeyecektim...

Her ay bir çocuğun kaç santim uzaması, kaç gram alması gerektiği umurumda bile olmayacaktı...

38.5 derece ateş beni de yakıp kavurmayacaktı...

Hangi dişlerin ne zaman çıkacağı konusunda derin bilgilere dalamayacaktım..

Kayınvalidemi, oğluna neden bu kadar düşkün diye anlamamakta inat edecektim...

Anneler gününde kimseden hediye alamayacaktım ama ertesi gün bana küsüp geri hediyesini isteyen bir kıza gülümseyemeyecektim...

Sabrı, merhameti, önseziyi, özveriyi, duyarlılığı, öğrenmeyi, öğretmeyi tam randımanlı kullanamayacaktım...

Gece 4:30 da gözü kapalı mutfağa kadar gidip, bardağa su doldurup yine gözü kapalı dönme yeteneğini kazanamayacaktım...

Minicik evimi mama sandalyesi, otomobil koltuğu, ana kucağı, rengarenk emzikler, muhtelif boyda biberonlar, onlarca çeşit barbie, yapbozlar, tüylü-tüysüz envai çeşit oyuncakla ve şişelerce çocuk ilacı ile doldurmayacaktım...

Her çıktığım alışverişten sana alınmış paketlerle dönemeyecektim...

Hamilelik esnasında 81 kiloya kadar çıkıp, tartıyı kırma eğilimi gösteremeyecektim...

Doğum sonrası günlerce aç kalıp, rejim yapamayacak ve yemek yemenin bir lütuf, yiyememenin işkence olduğunu bilemeyecektim...

Çocuk konusunda ahkam kesemeyecektim...

Çocuk doktorları ile ilişkim, sokakta gördüğüm tabelalardan ibaret olacaktı....

Aşkın ve sevginin bir erkekle kadın arasında yaşanan o önlenemez sevgi olduğunu sanacak ve yanılacaktım...

Kirpiklerime kadar sıçrattığın ilk muhallebinin tadına bakamayacaktım...

Yaşanmış tecrübeleri, deneyimleri bilmiş bir tavırla reddetmeye devam edecektim...

Daha çok bildiğimi sanıp ama daha az bilecektim...

Yüreğim bu kadar derin atmayacaktı...

Kalbim bir ömür boyu birine ait olmayacaktı...

Baleye gitmen, bir enstrüman çalman, doktor olman, mühendis olman, v.s. konusunda sonradan edinilmiş görgüsüzlüklerim olmayacaktı...

"Anne bak dişimi fırçaladım" diye ağzını açıp koklamak için uzandığımda burnumu yanlışlıkla ısıran, kan oturtan bir çocuğum olmayacaktı...

Beni bu dünyada en çok annem seviyor sanacaktım...

Göz ameliyatı sonrası gözlerim bandajlı eve geldiğimde, babaannesinin bacaklarına yapışıp hıçkıra hıçkıra saatlerce ağlayan ve benim için üzülen küçük bir erkeğe sahip olmayacaktım...

Torun bakma şansım olmayacaktı...

Gelinime zulmetme, hayatı zehretme zevkini yaşayamayacaktım...

Tam yemek yerken, salondan koşarak gelip, "anne burnumdaki sümüğü lütfen alır mısın?" diye bana bu zevki bahşeden biri olmayacaktı...

Ben kanepede sızmış uyurken, koşa koşa yatağının örtüsünü alıp, üzerime sermek için nefes nefese kalışını göremeyecektim...

Her sabah 6 da baş ucuma gelip, ses çıkarmadan yatağa girmek için benden onay bekleyen biri olmayacak ve senin geldiğini ruhani bir güçle anlama yeteneğine sahip olmayacaktım...

Çocuk hikaye kitapları ve çocuk gelişimi ile ilgili kitaplarla ilgim, kitapçı raflarıyla sınırlı kalacaktı...

İlkokul ve ortaokul yıllarında veda ettiğim, pastel boya, gazlı kalem ve kuru boyalarla bir daha karşılaşmayacaktım...

Çocuk bezinin olduğu bölümlerinin aslında bütün büyük marketlerde var olduğunu bilemeyecek ve maxi, midi, mini boylarına anlamsız gözlerle bakacaktım...

Üzümün çekirdeklerini tek tek çıkarmak için insanüstü bir uğraşa asla girmeyecektim...

Sulu köftenin köftelerini fındık büyüklüğünde yapmak için sabrım hiç olmayacaktı...

Kimseye bu kadar sık sarılamayacak ve yalayıp yutarcasına opemeyecektim...

Sen olmasaydın eğer ben asla 'ben' olmayacaktım...

Bir çocuk doğduğu anda Bir anne doğmuş olur.
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 13 Ekim 2008, Pazartesi 09:54:01    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hoş gelmiş umut bebek...
Allah analı babalı büyütsün..yeni bir bebek yeni bir hayat güzel günler görür inşallah umut bebek...

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

pamuk-61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ADANA

MesajTarih: 13 Ekim 2008, Pazartesi 17:59:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar,bu güzel dilekler için herkese teşekkürler...Saadet ablacığım bu muhteşem yazı beni o kadar duygulandırdı ki,ağlayarak okudumm.Tek kelimeyle muhteşemmmm...teşekkürler...İyi ki varsınız...
Başa dön

pamuk-61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ADANA

MesajTarih: 13 Ekim 2008, Pazartesi 18:12:26    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Babası şimdi ki Trabzonsporlu Umut tan memnun değilmiş)) Biz UMUDUMUZU Trabzonspora forvet olarak yetiştirecez...Trabzonsporun gelecekteki umudu " UMUT AKTAŞ " alkış alkış alkış
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Trabzonspor Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^