Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Mutlu Yıllar HaZaN...***
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Mutlu Yıllar HaZaN...***

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 12 Kasım 2009, Perşembe 13:07:31    Mesaj Konusu: Mutlu Yıllar HaZaN...*** Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

İyi ki…

1998 yılının Nisan ayının benim için özel olan bir gününde, özenle seçilmiş ve güzelim tebessümlerle bana ikram edilen bir armağan içerisindeki küçük bir kâğıda “Bugün senin ilk yaramazlık yaptığın gün… Mutlu yıllar…” yazmıştın ya hani… İşte bugün senin dünyaya hoş gelip, etrafındakileri hoşnut ettiğin gün canım… İyi ki doğdun ve iyi ki varsın gülen yüzlü, güzel yürekli Ülküm…

Seninle; ilk okul çağımızdaki sıradaşlığımızı, çocuk kalbimiz ve aklımızla bir sınıftan başka bir sınıfa iltica edişimizi, yaylamızın yaylimlarındaki (otlak) çobanlığımızı, güneşli havalarda sineklenen sarıkızın peşinden koşmalarımızı, tipili havalarda çayır çisesinden dizlerimize kadar ıslanmış ayaklarımız ve soğuktan kızarmış ufacık ellerimize rağmen kendimizi cayır cayır yanan bir sobanın yanında hayal edişimizi, beştaş, çelik, gulunç ve dere kenarındaki evcilik taşımızdaki oyunlarımızı, çamurdan heykelcikler, eti puf kutucukları ve krem kutusu kapaklarına yaptığımız yemekleri, lapaza yaprağından sarmalarımızı, ilmek ilmek, zincir zincir ilk elişilerimizi, zakdariza yeme fasıllarımızı, kavuna olan ortak düşkünlüğümüzü, uyku öncesi muhabbetlerimizi, sırdaşlığımızı…. Kısacası seni çok seviyor ve özlüyorum…

Yıllar öyle ya da böyle geçip gitmekte iken, bir yanımız yeri doldurulmaz eksilmeler yaşarken aynı zamanda da hayatımıza bizim sevgi ve şefkatimize muhtaç günahsız yeni nefesler dahil olmakta iken temennim; sağlık, mutluluk ve huzurun her daim seninle olmasıdır CINIMMM…
Kuzeyli yanın, kuzeyli yarın ve yârinle, yeni dünyasına uyanan ‘KUZEY’inle nice mutlu yıllara…

Sevgilerimle…
kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 12 Kasım 2009, Perşembe 14:01:11    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar HaZaN...*** Alıntıyla Cevap Ver

Sevdiklerinizle beraber, refah ve huzur içinde, sağlıklı uzun bir ömür dilerim. Nice yıllara. kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 12 Kasım 2009, Perşembe 14:09:13    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar HaZaN...*** Alıntıyla Cevap Ver

Doğum gününüzü kutlar sevdiklerinizle birlikte sağlık,mululuk ve huzur dolu nice yıllar dilerim.iyiki doğmusun sevgili hazan kırmızı gül

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Askin-Elif-Hali

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: izmir_

MesajTarih: 12 Kasım 2009, Perşembe 14:58:04    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar HaZaN...*** Alıntıyla Cevap Ver

Hayırlı uzun ömürler Dogum günün kutlu olsun...Dilerim gülen yüzün hic solmasın HAZANNN...Her sey gönlünce olsun... kırmızı gül
Başa dön

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 12 Kasım 2009, Perşembe 15:45:01    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar HaZaN...*** Alıntıyla Cevap Ver

Canım arkadasım, dostum FAYDIN..Bana bu güzel içten satırlarınla bir dakika içinde neler yasattın bilemezsin. Bütün hayatım gözümün önünden geçti. Güzel günlerimizi bir daha yasadım. Tesekkür ediyorum sana canımm..Bu güzel çocukluk günlerinden sonra ayrılmıstık seninle ve senin mektuplarını nasıl beklerdim, uzaklardan gelen bir mektup beklerdim. O heyecanı anlatamam kesinlikle..Hayatım boyunca bana eslik ettiğin için sana tesekkür ediyorum ben de..Sana 98' de yazdıgım mesajı hatırlaman da çok mutlu etti beni..Canım ^^KaRaYeL^^ im de bana söyle yazmıstı geçen yıl: "Cınımm, iyi ki pat diye doğdun.Seni çok seviyorum. Kasımpatı cınım nice yıllara" Hayatımda olan bütün güzel insanlar için sana şükrediyorum ALLAH'ım..FAYDIN' ım çok tesekkürler seni çok seviyorum..

musti_show, gursoyt ve Aşkın-Elif-Hali..Güzel dilekleriniz için çooook tesekkürler..
Başa dön

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 12 Kasım 2009, Perşembe 18:24:37    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar HaZaN...*** Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Hazan, bu ismin sana neden bu kadar çok yakıştığını düşünürdüm arada, demek bu mevsimle bütünlüğün zaten doğuştan geliyormuş
Lafı daha fazla uzatmadan sadede geleyim Doğum gününü kutlar sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim...

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 12 Kasım 2009, Perşembe 20:05:31    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar HaZaN...*** Alıntıyla Cevap Ver

Tesekkür ederim %Fatma% iyi dileklerin için..Evet sonbahar da doğdum bu yüzden midir bilmem sonbaharı da çok severim. Doğustan Hazan ha alkış
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 13 Kasım 2009, Cuma 01:01:47    Mesaj Konusu: Re: Mutlu Yıllar HaZaN...*** Alıntıyla Cevap Ver

Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice güzel yıllara Hazan kırmızı gül
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 13 Kasım 2009, Cuma 02:11:32    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yeni yaşın hayırlı olsun HaZaN kırmızı gül Sevdiklerinle birlikte nice sağlıklı, mutlu yıllar geçirmeni dilerim.

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 13 Kasım 2009, Cuma 21:27:31    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Güzel bir sonbahar günüydü bu gün 12 kasım. Oymalıtepede sonbahar bütün güzelliginin yanında hüznünü de gösteriyordu. Yada bana öyle geliyordu. Sonbaharı hüzünlü görmemle beraber müthiş severim.

Yine böyle çok güzel bir gündü. daglarda kar parçalı bulutlu güzel bir hava. Sen bahçesi sarı güz papatyaları ile tarlası mısr horomları ve kanarları yaprakları sararmış elma armut agaçları ile süslü güzel bir köy evinde Dünyaya geldin. Senin müjdeni aldıgım saatleri hala hatırımda bu günkü gibi hatırlıyorum. Bazı sevenlerim yine kız oldu dediginde bana çok anlamsız gelmişti. Çünkü gelen sendin ve benim için digerleri oldugu gibi sende çok önemliydin. Her zaman rabbime şükrediyorum ve hep edecegim. iyiki dogdun iyiki varsın iyiki rabbim seni bize vermiş Ona şükürler olsun ve Canımmm dogum günün kutlu olsunnnnn. Seni seviyorumm canımmmm. (HaZaN'ım)

Selmanur M. Aktaş'ın fırçasından HAZAN'ın dogdugu ev

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 14 Kasım 2009, Cumartesi 22:31:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Canım babacığım sana çoook tesekkür ediyorum bu güzel satırları yazdığın içinn..Evet sonbahar hüzün gibi de olsa nedendir bilmem ben de çok seviyorum bu mevsimi..Doğduğum evin resmini görmek te iyi geldi epeydir dede memleketini de görmemistim..Sinirlendiğimde bana hep derlerdi " sen düzlük te doğmussun huyun da aynı anneannen " diye..İşte ben de asıl buna sinirlenirdim:)) Canım babam, beni bu dünyayla tanıstırdığınız için anneme ve sana çok tesekkür ediyorum ve sizi çooook seviyorum..Deligiz HaZaN
Başa dön

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 14 Kasım 2009, Cumartesi 22:32:52    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ASLI ve NESIL çok tesekkür ederim sizlere iyi dilekleriniz için..
Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 12 Kasım 2010, Cuma 13:06:28    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Geçen 12 Kasım'dan bu yana akan zamanın senden götürdüklerinden çok daha fazlasını sana vermiş olması dileğiyle doğum gününü kutluyor; sevenlerin ve sevdiklerin, hayatında olmazsa olmazlarınla birlikte daha nice mutlu yıllar yaşamanı temenni ediyorum canım *HaZaN* kırmızı gül ım, arkadaşım, dostum, sırdaşım, halden anlayanım...

Seni çok seviyorummmm güzel kasımpatımmm, mutlu yıllar...

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 11 Kasım 2011, Cuma 16:29:49    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çocukluğumuza dair anılarımızı yad ederken sık sık telaffuz ettiğimiz "Yıllar su gibi akıyor" deyimini kullanamıyorum artık biliyor musun; suyu tutabiliyor, dokunabiliyorsun ama zaman öyle değil... Hiç bir an, bir diğeriyle aynı değil, aynı anda cereyan etmiyor hiç bir şey, anlar toplanıyor zaman oluyor, zaman dakika oluyor, saat oluyor, ay-yıl oluyor... Herkesin kendine tahsis edilmiş bir anlar kesesi var ve bu yekünde ömür oluyor... Kiminin an kesesi büyük, kiminin ise küçücük... Bazılarının küçük olan an keselerinde kıymetçe ağır büyük işler varken; bazılarının görüntüde devasa olan anlar toplamı torbalarında pek kıymetsiz, boş, zarar-ziyan meşgaleler bulunmakta...

Uzun lafın kısası Sevgili *HaZaN* kırmızı gül cığım; yaşlanmadığın, sadece bir yaş daha aldığın bu doğum gününü en kalbi hislerimle kutluyor, yüreğimizin eksik ve acıyan yanlarına rağmen sana sevdiklerinle birlikte nice nice sağlık, huzur, mutluluk dolu yıllar diliyorum ve diyorum ki "an"larını dopdolu yaşayasın inşallah...

Mutlu yıllar güzel kasımpatım
...

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^