Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Dubaide gezelim mi ?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Dubaide gezelim mi ?

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kültür - Sanat Forumu Kültür - Sanat Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 03 Eylül 2009, Perşembe 14:29:21    Mesaj Konusu: Dubaide gezelim mi ? Alıntıyla Cevap Ver

Dunaide bir su oteli/ Birlikte gezelim.

KISIM 1

Evet arkadaşlar yorumları size bırakıyorum. Burası Dubai de arapların Medineti melai dedikleri yer. Su altı su üstü su ile eglence merkezleri ve ötel odaları. Akvaryum gibi deniz gözünüzün önünde. Bende cidde de böyle bir yere gittim ama buradaki küçüktü. Denizi seyretmek o kadar güzelki tadına doyum olmuyor. Su altında bambaşka bir Dünya var. Insanın o oksijenlede yaşayası geliyor yorumlar sizin.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 03 Eylül 2009, Perşembe 15:36:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 03 Eylül 2009, Perşembe 14:49:11    Mesaj Konusu: Re: Dubaide gezelim mi ? Alıntıyla Cevap Ver

Zenginlik+Akılcı yatırımlar >> Dubai

Paylaşım için teşekkürler ZaKDaRiZa...

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 03 Eylül 2009, Perşembe 15:20:26    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iç mekanlar

KISIM 2

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 03 Eylül 2009, Perşembe 15:33:55    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SU ALTI ODALAR

KISIM 3

Evet arkadaşlar yorumları size bırakıyorum. Burası Dubai de arapların Medineti melai dedikleri yer. Su altı su üstü su ile eglence merkezleri ve ötel odaları. Akvaryum gibi deniz gözünüzün önünde. Bende cidde de böyle bir yere gittim ama buradaki küçüktü. Denizi seyretmek o kadar güzelki tadına doyum olmuyor. Su altında bambaşka bir Dünya var. Insanın o oksijenlede yaşayası geliyor yorumlar sizin.

Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 03 Eylül 2009, Perşembe 17:11:16    Mesaj Konusu: Re: Dubaide gezelim mi ? Alıntıyla Cevap Ver

Gerçekten bolca parayı iyi kullanmışlar, oteller de, su altı odaları da muhteşem. Tabii ki, birkaç kişilik bir ailenin, bu otellerde konaklama ücretleri, stüdyo daire fiyatına eşdeğerdir diye biliyorum. Sıradan Araplar ve turistler, ancak gezi ücretini verip görebilirler.

Paylaşım için çok teşekkürler Halil Bey. alkış kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 03 Eylül 2009, Perşembe 18:19:05    Mesaj Konusu: Re: Dubaide gezelim mi ? Alıntıyla Cevap Ver

harika yapilmis ama biz bakmakla yetiniriz )ne diyelim tesekkürler Halil abi kırmızı gül
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 04 Eylül 2009, Cuma 01:32:24    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Rabbimizin bize bedava sunduğu doğal güzellikler kullanılarak pahalı bir seyir oluşturulmuş. Bu açıdan bakılırsa ilginç fakat; şunu da söylemek gerekir ki, manzaralar hayranlık uyandırıcı bir güzellikte. İç mekan tasarımlarına ve özelikle de su altı odalarına bayıldım! Süper!

Paylaşım için teşekkürler ZaKDaRiZa kırmızı gül alkış

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 04 Eylül 2009, Cuma 08:13:27    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Dubai'de bu otelde OYMALITEPE buluşması yapılsın..HALİL BEY'e duyrulur Benden teklif gerisine karışmam Tşkler kırmızı gül

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 04 Eylül 2009, Cuma 10:57:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

insana iç çektiren muhteşem güzellikteler

bizler sadece fotoğraflarına bakıyoruz işte (:

emeğine sağlık abim tek kelimeyle harika kırmızı gül

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 04 Eylül 2009, Cuma 16:16:19    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Evet neden olmasın Flowers hocam biz onlardan kesinlikle asaga deyiliz. Fakat biz tarbzonda hereksin ayagının dibinde yapıyoruz bir çogo gelmiyor. Oysa adam 3 aktarma ile dubaiye zaten gelmez. Yoksa ben düşünürüm felekten bir gün çalar bütün üyeler

Ama gerçekten süper bir mekan Su ötelden giriyorsun su kanllarına ve döne döne gez işte. beni su hiç eglemez ama burasını denemek isterim. Bunlarda yaşıyor bizde. Ama biz yinede bizden geriye bakalımç Moralınız bozulmasın.
para Topraktan çıkarsa ne yapsın adamlar. Harcayacaklar. Ama nere kadar onu bilemem.

Başa dön

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 05 Eylül 2009, Cumartesi 14:38:23    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Çok güzel gerçekten.Topraktan fışkıran parayı iyi kullanmaları
yetmemiş bunları görmek için dünyanın başka yerlerinden gelen insanların paralarını da hortumluyorlar.

3 yıldızlı otellerin bir kişi için fiyatı 550 Eurodan başlıyor.
Havaalanı vergisi, ören yerleri (yani bu mekanlar ) hesaba dahil değil.

Onlar hortumluyorlar da peki bu fahiş fiyatlara aldırmayıp sırf "dubai'deydim,şunu da gördüm " diyebilmek
için onca parayı sanki bizde de topraktan çıkıyormuş gibi araplara akıtanlara ne demeli.

Temel fakir.Köyden İstanbul'a ilk defa gelmiş.
Merakla dolaşırken farkında olmadan lüks villalara ait
bir satış ofisinde bulmuş kendini.

Görevli delikanlı uyanık. İçinden, "şu amca ile biraz kafa bulayım" diye geçirmiş.

Bütün sevimliliğini takınarak "buyrun efendim,evlerimiz çok
güzel ve uygundur.Gelin sizi gezdireyim" demiş.

Temel, içine düştüğü durumun farkına varmış ama davete de icabet etmiş.

Derken delikanlı evi büyük bir iştahla gezdirmiş. Geniş bir salon,yatak odaları,harika mutfak,garaj,bahçe,jakuzili banyolar...
Eksik yok.Herşey düşünülmüş.

Gezi sonunda Temel, "Peki evladım ne kadar bu evin fiyatı" diye sormuş.
Delikanlı "1 milyon dolar efendim" diye cevaplamış.

Temel: " Tamam evladım ama bu evin ahırı nerede? " diye sormuş.

Delikanlı şaşırarak " olur mu amca böyle lüks bir evde ahır olur mu hiç " deyince temel hemen cevabı yapıştırıvermiş.

"Bu eve, bu kadar parayı verecek olan inek nerede yatacak diye merak ettim de..."

Kalkınmasını tamamlamış,bütün vatandaşlarının refah seviyesini yükseltmiş ülkelerde,
bu lüks ve gösteriş düşkünlüğünü göremezsiniz.

Bence, bu kısmi ve geçici zenginliklere özenmeyip ülkemizdeki ve dünyadaki bütün insanların mutlu bir hayat
sürebileceği asgari yaşama standardını yakalamasını temenni edelim...

.....
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 06 Eylül 2009, Pazar 22:11:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Dunyanın en lüks bınalarını yapsalar içlerinde altın muslukdanda su aksa ki akıyor degişmeyen bir şey vardır. Kendilerini yukarda görmek yanı buna kibirlikmi derler gururlulukmu siz söyleyin. Ben cogu zaman onlardan daha mutluyum. Tabur tabur hizmetcılerı olanları gördüm. amaa... Bizim yaşantımız başka bir şey.. Degişmem degişemem kırmızı gül

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 07 Eylül 2009, Pazartesi 06:34:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben o yasantidaki insanlarin mutlu olduguna inanmiyorum Rabbim az verip aratmasin cok verip azdirmasin kararinda olmasi kanisindayim .
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 11 Eylül 2009, Cuma 09:01:47    Mesaj Konusu: Re: Dubai de gezelim mi ? Alıntıyla Cevap Ver

Bence demiş ki:

...
"Bu eve, bu kadar parayı verecek olan inek nerede yatacak diye merak ettim de..."
...

İsrafa yönelik harcamalar için Temel'in söylediğinin üstüne lafa ne hacet? Muhteşemdi Bence. alkış kırmızı gül

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kültür - Sanat Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^