Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - TRABZON AĞRI'NIN ZİRVESİNDE
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

TRABZON AĞRI'NIN ZİRVESİNDE

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Diğer Spor Dalları Diğer Spor Dalları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 15 Ağustos 2009, Cumartesi 22:12:24    Mesaj Konusu: TRABZON AĞRI'NIN ZİRVESİNDE Alıntıyla Cevap Ver

TRABZON AĞRI'NIN ZİRVESİNDE

Trabzon Özdil Doğa Aktiviteleri Spor Kulübü (ÖDAK) 3-8 Ağustos tarihleri arasında Ağrı-Doğubeyazıt bölgesinde gerçekleştirilen, Çevre Temizliği ve Zirve Tırmanışına 5 sporcusuyla birlikte katıldı.

Ağrı Dağında çevre kirliliğine “dur” demek amacıyla 80 dağcı 2 bin 200 metre rakımdaki Eli köyünden 3 bin 200 metredeki ilk kamp alanına tırmanışa geçti. Aynı gün 3 bin 200 rakımdaki kamp alanına ulaşıldı. Bir sonraki gün kamp alanı temizliği yapıldı. Yaklaşık bir saatlik bir çalışmanın ardından toplanan çöp poşetlerinin sayısı 160’a ulaştı.

Ekip daha sonra bir üst kamp yeri olan 4 bin 200 rakımdaki kamp alanının temizliğine başlanıldı. Burada da 1,5 saatlik çalışmanın ardından yaklaşık 80 torba, çöp çıkartıldı.

Yapılan temizlik çalışmalarından ardından zirve tırmanışına başlandı. ÖDAK’tan 5, ZİRVEDAK’ dan 12 sporcu ile saat 06.20’de başarılı bir tırmanış sonucu 5 bin 137 metre yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı’nın zirvesine ulaşıldı.

Ağrı Dağı’nın zirvesinde yaklaşık bir saat geçiren Trabzon ekibi, katkılarından zirveye Trabzon Belediyesi’nin bayrağını dikti.

Kaynak

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 15 Ağustos 2009, Cumartesi 22:20:50    Mesaj Konusu: Re: TRABZON AĞRI'NIN ZİRVESİNDE Alıntıyla Cevap Ver

gerçekten (ÖDAK) ıle gurur duydum. Başarılı çalışmalarınız ve başarılı tırmanışlarınız için çok çok teşekkürler ilimişz adına ilçemiz adına ve Özdil adına büyük gurur duydum.
Rahmetli karayelde ODAK dagcılık kulubunu kurma çalışmalarına başlamıştı ve ilk yürüyüşüde karlı bir günde sıncangaya ya yapmışlardı. Ömrü buna yetmedi. ÖDAK ve ODAK hem ismen hem yer olarak birbirine çok yakın derdi beraber güzelliklere ımza atacagız ODAK ta tırmanmaya başlayınca. Umarım ilerde olur.
sizleri yürekten kutluyorum ÖDAK üyelerü tebrikler. alkış

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 15 Ağustos 2009, Cumartesi 22:41:53    Mesaj Konusu: Re: TRABZON AĞRI'NIN ZİRVESİNDE Alıntıyla Cevap Ver

özdil doğa aktiviteleri derneğinin gönüllü üyesiyim..ancak işlerimden dolayı hiç bir aktivitelerine katılamadım..onlarla yaptıkları büyük işlerden ve başarılardan dolayı gurur duyuyorum alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

bektas61

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Stadthagen

MesajTarih: 16 Ağustos 2009, Pazar 11:16:28    Mesaj Konusu: Re: TRABZON AĞRI'NIN ZİRVESİNDE Alıntıyla Cevap Ver

tskler cevre dostlari özelliklon belediyesineede Imdat kardesime ve trabz
on belediyesine.sizleri hep zirvelerde görmek güzel.Asil güzel olansamesaj
verdiginiz verdiginiz mesaj.Insanlah insanimiz cevresine karsi daha koruyucu
olur yolunuzda basarilar selamlar Kenan alkış

Hayat cok garip....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Diğer Spor Dalları Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^