Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - konuk seçimi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

konuk seçimi
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

selman_ayas

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 14:22:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

işinize karışmak veya bu güzel seçim kavgalarınızı bölmek gibi bir niyetim olmadığını belirterek sitedeki mesaj sayısı sıralamsına göre konuk olmaları bizede onları yani bu kadar yorum yapmış kişileri daha yakından tanıma fırsatı sunacaktır.
. Idea
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 15:48:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Selman ayas aslında düşnceniz güzel ama daha iyi bir düşüncem var diyebilirim:)Sitedeki mesaj düzeyi yüksek olan insanlar az da olsa tanınmışlardır..Hem daha iyi tanımak hemde düşük olan msaj seviyelerini yükseltmek foruma olan katkılarını artırmak için yeni gelen arkadşlarımızı koltuğa oturtmamız daha manidar olacaktır,ne dersin? kahkaha

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 15:54:01    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

mustafa abim sana katılıyorum .bence bu daha mantıklı

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

selman_ayas

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 16:20:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

iyi güzel ama ben iki üç haftalık üyeyim ve galiba beni kimse tanımıyor beni tanımayan insan bana ne kadar soru sorabilir burda bir sorun yaşanabilir
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 21:18:35    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kadınlar haklı...aynı zamanda selman ayas'da haklı
..musti..dostlarınla vedalaş,hepsinden helalik al,yarından itibaren koltuğun yeni sahibi sensin..sana göre sağlam bi koltuk nerden bulacaz bilmem ama..bulamasakda el yapımı yaparız

şimdiden hayırlı olsun musti_show..yarın saat 17:00'dan sona görüşürüz

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 22:01:47    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Evet mustim hayirli ugurlu olsun simdiden cok guzel secim zaferum alkış mustiya ben cok soru sormiyacagum az ve oz sadece sorualri okuyacagim ama cok bosda kalmam tekrar kolayliklar mustim. alkış

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 12 Temmuz 2009, Pazar 12:42:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

NESLİ bir hafta daha taht'da kalacak..ondan sonra mustiyi geçirecez..

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 12 Temmuz 2009, Pazar 12:44:21    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha kahkaha musti kacacak yer kalmadi.... kahkaha kahkaha

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 12 Temmuz 2009, Pazar 13:07:02    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zafer askeri suçlularda sivil mahkemede yargılanacak bundan sonra hatılatmak isterim kahkaha kahkaha zamansız son gülen iyi gülermiş kahkaha kahkaha selman ayas maksat zaten insanları tanımak burda,o yüzden ne kadar az tanımak o kadar cok soru demek,sende psikolojik olarak kendini hazırla istersen,ayak seslerini duyuyorsun sanırım.Koltuk birazdaha yaklaştı sana kahkaha kahkaha

Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 12 Temmuz 2009, Pazar 13:15:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ha bu arada koltuğum deri olsun,sağımda solumda Bulent ersoy un yelpazelerinden isterim kahkaha unutmadan zafer ersoy saçmamı olsun tek misketmi kahkaha kahkaha

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 12 Temmuz 2009, Pazar 13:32:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

domuz dolusu derler bizim köyde kahkaha anca o öldürür

Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 12 Temmuz 2009, Pazar 15:01:09    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar "MUSTİK KARDEŞ" kırmızı koltuk ta seni görmekte varmış hayırlı uğurlu olsun…Sorulara makul ve mantıktı cevaplar bekliyoruz ama istersende kıvırabilirsin nasıl olsa bu defa yalan makinesini yanımda getirdim... kahkaha

Şimdiden kolaylıklar,başarılar diliyorum... kırmızı gül

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 12 Temmuz 2009, Pazar 19:44:01    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

zafersoy demiş ki:
NESLİ bir hafta daha taht'da kalacak..ondan sonra mustiyi geçirecez..

Konuk bölümü karar merci'imiz zafersoy öyle diyorsa lafım yok

* * *

Konuk olmada, gönüllülük esas olmalı. musti_show'u pek gönüllü görmüyorum. Sıramı gönül rahatlığıyla devretmek isterim.

Yayında gönüllü olabileceğini belirten sunucumuz -KoÇeRo- ya , koltuğumu(mecazi anlamda) memnuniyetle devredebilirim.

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 13 Temmuz 2009, Pazartesi 07:21:59    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bencede KoCeRo ona buyuk bir koltuk hazirla nesli iki haftada kalkamayacagi hatta ayrilmak istemeyecegi bir koltuk olsun. Simdiden hayirli olsun KoCeRo )))

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Temmuz 2009, Cumartesi 16:43:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

mustiyle kontrat yaptım..koçero ilede gelecek hafta için..gönül işi kalktı artık..darbe ile koltuğu devralıyoruz

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
8. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^