Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - KARAYEL ablam için
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

KARAYEL ablam için
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 28 Ocak 2009, Çarşamba 19:58:11    Mesaj Konusu: KARAYEL ablam için Alıntıyla Cevap Ver

KARAYEL

Gün oldu adına şarkılar yazdım…

4 lükler biriktirdim hece hece

Sana ömrümün en güzel anlarını verdim

Feda ettim her şeyimi

Seni sevdim….

Hani sahte sevgiler olur ya…dünyada

Bu böyle değildi rüzgarım…

Hicrin Karadeniz dalgamdın…

Sevdiğim değer verdiğim tek insandın…

Seninle tanışmamız ne güzeldi oysa…

Hiç unutamam ya

Bana pembe dedin patiklim dedin ya

Bittim o an sana yandım…

Çok güzeldi seninle günler

Saatler mevsimler bambaşka güzeldi..

Cıvıl cıvıldın neşe saçardın dünyamıza..

Benim hep gülmemi isterdin ya..

Örgendim de gülemedim…

Hani sen İstanbul’a gitmiştin ya

Söylemiştim sana ..

Karadeniz sensizliğe ağlıyor…

Sen yoksun Kara denizin dalgası durulmuyor!!!

Meğer simdi yine sen gittin ya

Ondanmış bu deli azgın dalgaların anlatmak istediği

Meğer gidişini haber vermiş tüm kara denize…

Trabzon’a Giresun’a İstanbul’a Okyanuslara..

Kısaca dünyaya…

Karayelim;

Kuzeyden esen sert rüzgarım…

Seni Çok seviyorum

Seni aldı ya bizden zigana dağları

Seni o deli dağlardan geri isterim

Biterim sana ablam…

Simdi şiirlerimi kim okuyacak _?

Kim bana Pembe patiklim diyecek_?

Kim senin gibi öpecek _?

En çokta kim benimle gülüp ağlayacak_?

Seni çok özleyeceğim ablam…

Simdi sensiz olan her yer karanlık

Her yerde yağmur var

Her yer seni anlatır bana…

Kim derdi ki ;

Karayelim kim derdi ki;

Ben diye ölümü beklerken

Sana geleceğini L

Ben ölecektim..

Bu kelimeyi ağzıma hiç yakıştırmıyordun…

Deme öyle patiklim diyordun…

Bana her şeye rağmen gülmeyi aşılamıştın…

Ben nasıl gülerim ağalar…

Biliyorum beni hissediyorsun;

Zaten hiç yüreğimden gitmedin ki L

Mekanın cennet olsun Karayelim …

Seni çok seviyoruz ve hep kalbimizdesin…

Tüm oymalı tepe senin için ağlıyor

Bizi unutma

Seni unutmayacağız…

Biricik kardeşin…

İsterdim ki sana o sevgi dolu şiirlerimden yazayım…

Hiç beklemediğimiz anda bıraktın elimizi ne yapalım…

Ölüm Allahın emri katlanırım

Yattığın yerler cennet olsun

Cennetin gülüm…

kırmızı gül Mekanin cennet olsun Ablacim...İsterdim ki sana en güzel diirimi yazayim..Fakat Hayat seni bizden cok erken aldi...Seni hiç unutmayacagiz Pembe patiklin... kırmızı gül ağlamak

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 28 Ocak 2009, Çarşamba 20:20:45    Mesaj Konusu: Re: KARAYEL ablam için Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkürler pembe patikli çokkk güzel yazdın okurken çok duygulandım ağlattın be patiklim ağlamak

Evet karayeli asla hiç birimiz unutmayacağız o hep dualarla kalplerimizde yaşayacak ağlamak kırmızı gül

HERKESİN SEVGİLİSİ KARAYEL MEKANIN CENNET RUHUN ŞAD OLSUN ağlamak kırmızı gül
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 28 Ocak 2009, Çarşamba 20:51:06    Mesaj Konusu: Re: KARAYEL ablam için Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 28 Ocak 2009, Çarşamba 21:52:17    Mesaj Konusu: Re: KARAYEL ablam için Alıntıyla Cevap Ver

Yuregine saglik pembe patikli....
^^KaRaYeL^^ seni asla unutmicaz...
Mekanın cennet olsun.. ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
ağlamak

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

eseslilaz

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: oLdCity

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 00:16:27    Mesaj Konusu: Re: KARAYEL ablam için Alıntıyla Cevap Ver

Mekanın Cennet Olsun YASEMiN ABLACıM... kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

kapadokyali

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 00:27:30    Mesaj Konusu: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

Allah rahmet eylesinn kalanlara sabir varsinn basimiz sagolsunn
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 00:32:12    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak ağlamak

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

delimaviii61

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 01:36:55    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

Söyleyecek söz yok hepimizi çok üzdü çok..Mekanı cennet olsun... ağlamak
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 11:24:48    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

hiç tanışmadık onunla..sesinide duymadım..ne gariptirki resminide sadece onun için tören düzenlendiğinde göğsüme astım..siyahbeyaz tebessüm eden bir yüz ağlamak ..resmede sadece bir kez bakabildim..al bayrağa sarılı tabutu başında dua ederken sanki orda yatan o değilmiş gibiydi..belkide az sonra gelip yazdığım yazıyı alkışlayacak.. :agla:nur içinde yat^^karayel^^..toprağın bol,mekanın cennet olsun ağlamak

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 13:50:20    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak hiç tanışmasakta sadece radyoda ve forumda yaptığımız konuşmalarla tanıdım seni şimdi böyle ayrılmak ne kadar acı sei özleyeceğiz güzel kız mekanın cennet olsun ağlamak

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

burak

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ızmıt

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 20:46:08    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

________________________________________________________________mekanın cennet olsun ablacığım ağlamak
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger

esmerelda

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 23:43:55    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

karayel ablam allah rahmet dılıyor mekanın cennet olsun olum sana yakısmadı aıle sabır dılıyorum. ağlamak
Başa dön

MERCATOR

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: KIRIKKALE

MesajTarih: 30 Ocak 2009, Cuma 11:49:02    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

Sensizlik fikri katlanılır gibi değil. Allah rahmet eylesin. Dualarımız hep seninle olacak. Ahrette görüşmek dileği ile. Selamlar ^^KaRaYel^^.
Halil abi Allah sana sabır versin. Umarım kendini toparlayabilirsin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

bozbey-Y

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 09 Şubat 2009, Pazartesi 00:22:25    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
pembe patiklimmmmmmmmm kalbine saglikkkkkk yuregimii okumuususun
yarinlarrrrrrrrrrrrrr karardiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

<div><em> Yasamanin  guzelligi sevilince  anlasilir.<br>sevginin guzelligi saygi dulunca anlasilirrrrr.<br>Sayginin guzelligi  sadik kalininca anlasilir</em></div><br>
Başa dön

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 19 Şubat 2009, Perşembe 23:05:29    Mesaj Konusu: Re: basimiz sagolsun Alıntıyla Cevap Ver

ölüm sana yakismadi ^^KaRaYel^^ yakismadii simdi seni dilesem daglardan esip gelirmisn söyle gelirmisn su garip gönlüme haberini aldigim gunden beri perisanim varmiydi böyle gitmek varmiydi:( mekanin cennet olsun hep seninleyim ^^KaRaYel^^im

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^