Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - KARAYEL İÇİN
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

KARAYEL İÇİN
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

PIRLANTAKIZ_52

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 21:38:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ateş dustugu yeri yakiyor sende bizim yuregimizi yaktin ^^KaRaYeL^^
ALLAH Mekanını cennet eylesin...
seni asla unutmicaz
Halil abi acini tum yuregimle paylasiyorum rabbim sabirlar versin ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

bozbey-Y

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 22:20:20    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

RABBIM NE KADAR BUYUK BIR ACIII
CAN DOSTUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ALLAAHIMM YAVRUNA GANI GANI RAHMETTT SNADA BUYUK CE SABIRLAR VERSINNNN
SEVGI DOLU KARDELENNNNNNNNNNNNNNNNNNN SEVGI YUCESIIIIIIIIIIIIIII UNU TULMAYACAKSINN
ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak

<div><em> Yasamanin  guzelligi sevilince  anlasilir.<br>sevginin guzelligi saygi dulunca anlasilirrrrr.<br>Sayginin guzelligi  sadik kalininca anlasilir</em></div><br>
Başa dön

AYDIN

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 23:08:08    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

^^KARAYEL^^ senin için neler yazmak istiyorum neler kalbim elvermiyor senin vefat ettigine..: ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
seni hep kalbimizde yasatacagız, derin üzüntüler içindeyim kederli ailesine allahtan sabır bassaglıgı diliyorum allah mekanını cennet eylesin ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
Başa dön

alkants61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 23:29:36    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

İnanamiyorum hala şoktayım, gerçek olamaz dıyorum üzgün(keske oyle olsaydi. ^^KaRaYeL^^ e yuce Allah tan rahmet ailesine ve sevenlerine sabir diliyorumm. Karayell canimm derdinn bana hani nerdesinn canini nasil biraktinnnnn sensiz bu can nasil yasarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.: ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
Başa dön

hepsen

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 27 Ocak 2009, Salı 09:36:02    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"İnna lillahi ve inna ileyhi raciun "
Her nefis ölümü tadacaktır.
Allah (c.c) geldik dönüş "O" nadır.
Kardeşimize gani gani rahmetler, yakınları başta olmak üzere sevenlerine
Sonsuz sabr-ı cemil niyazlarımla
Kıymetli Abim Halil AKTAŞ' a da başsağlığı diler acılarını paylaşırım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Nil_HaYaT

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 27 Ocak 2009, Salı 12:23:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

K eşkeler ne kadar anlamsız kalıyor bu boyutta...
A ma zaman geçiyor durmadan ne yazık…
R uhunu bir beyaz gelinlikle yolladık soznsuzluğa…
A nılar kaldı senden bize bu yalancı dünyada…
Y ürekler buruk, gönüllerde bir derin acı var…
E lveda demeden tutabilseydik zamana inat yüreğini ellerimizle…
L idersin sevdiklerinin kalbinde... ELVEDA YASEMİN ELVEDA KARAYEL...HERZAMAN KALPLERDE YAŞAYACAKSIN...

NiL_HaYaT & Mavi güvercin
Başa dön

eseslilaz

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: oLdCity

MesajTarih: 27 Ocak 2009, Salı 12:27:43    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Allah rahmet eylesin yasemin ablam Bu Kalp attıgı sürece UNUTULMAYACAKSIN... kırmızı gül ^^KaRaYeL^^ kırmızı gül

Halil Aktaş Abimin ve Ailesinin Başı sagolsun Allah sabır versin...Acılarını en derinden paylaşıyorum...mekenanın Cennet Bahcesi olsun..Selvi Boylu Güsel İnsan... ağlamak

<div><strong>  `     Kuzeyin Rüzgari Sert Eser, Nefesinizi Keser...     ´</strong></div><br>
Başa dön

atun_beni_denizlere

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İSTANBUL

MesajTarih: 27 Ocak 2009, Salı 15:00:01    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ela gözlü tatlı melek
Cennetteki meleklerin dünyadaki temsili
Kanatsız misali
Dünyadaki güzelliklerin emsali
İnsanların kalplerindeki sonsuz sevginin sahibi
Sonsuz mutlulukların tek sebebi
Ela gözlü kanatsız melek
Onlar kadar özel
Onlar kadar eşsiz güzel...

Ah KARAYELİMM Ahhh... şimdi kim trabzonda gezdirecek beni.. kiminle boztepeye gidecegim.. kiminle oymalitepede yürüyeceğimm..kim bana trabzonda tramisu alacak...hani Altan abim albüm yapınca ilk imzayı almak için kapısında bekliyecektik..yazın trabzonu gezdirecegim sevdireceğim sana demiştinn..agustostaki yayla şenliklerine gideriz diyordu ne olacak şimdi..Ben bunları tek başıma yapamam KARAYEL yapamammmmmmmm ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak

Allah mekanını cennet eylesin .. ağlamak ağlamak ağlamak

<div align="center"><br>Evet hayat hep son sözü söyler ama<br>Benim de cümlelerim var !!!<br></div>
Başa dön

stratejik

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 27 Ocak 2009, Salı 18:32:46    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

KELİMELERİN KİFAYETSİZ KALIP,DUALARIN ANLAM KAZANDIĞI AN BU AN.TÜM AİLESİNE SABIR,KENDİSİNE ALLAHTAN RAHMET DİLERİM.

<div>eğride tok,doğruda aç görmedim...<br>                                AREL ŞAHİN<br>
Başa dön

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 27 Ocak 2009, Salı 19:21:42    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

üzgün inanmiorum yhaaa:( seni cok seviyorum ablam mekanin cennet olsun üzgün görüsmek nasip olmadi seni cok özlicem kalbimdesin:(

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

gusbida

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 27 Ocak 2009, Salı 19:54:26    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kırmızı gül sevgili yasemin kardeşim aramızdan ansızın ebediyete göçtün gittin kırmızı gül şüphesiz doğuma inandığımız gibi ölümede inanmak durumundayız kırmızı gül fakat misafir olarak adlandırıldığımız bu fani dünyadaki tüm sevenlerini göz yaşlarıyla baş başa bıraktın kırmızı gül haci halil abinin delaletiyle tüm aktaş ailesinin acısını yüreğimde hisseder ::yasemin kardeşimin bu kırmızı gül kırmızı gül lerin gerçek sahipleri olan sevgililer sevgilisi peygamber efendimizin kırmızı gül kırmızı gül lerine komşu olmasını canabuallahtan niyaz ederim : AMİN : kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

yazyagmuru

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 27 Ocak 2009, Salı 20:11:49    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak seni cok özleyecegim ben... ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak

<strong><div align="left">    <em>Yağmurlar sadece saçını ıslatmazki insanın..yüreğinide ıslatır...</em></div><br><br></strong>
Başa dön

DeliYuereK

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: e

MesajTarih: 28 Ocak 2009, Çarşamba 05:40:09    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak ağlamak ağlamak mekanin cennet olsun degerli karayelum ağlamak ağlamak ağlamak
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger

ReiS

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 28 Ocak 2009, Çarşamba 23:21:43    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

s.a tüm Oymalitepe üyelerinin basi sagolsun yasemin(Karayel) kardesime Allahtan rahmet Ailesine sabirdiliyorum selam veduaile Reis ağlamak ağlamak
Başa dön

musti_show

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: istanbul(sessiz şehir)

MesajTarih: 29 Ocak 2009, Perşembe 19:51:40    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sözün bittiği iyi amellerin ve duaların anlam bulduğu yerdir ebedi hayat.rabbim en güzel en iyi yurekli kullarından birtanesini yarattı yıllar once ve onu en sevgi dolu çağında aldı aramızdan.kim bilir belkide rahmeti ve bereketi sonsuz olan rabbim o nu bizden daha cok seviyordur.artık yapacak fazla bir şeyimiz yoktur.ona verebileceğimiz en güzel hediye duadır,dualarımız hem acımızı azaltacak hemde varlığımızı ona hissettirecektir.sevgili kardeşime yüce rabbimden rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim.seni unutmak cok zor olacak,istesekte unutamayacagız,mekanın cennet olsun.
bir KARAYEL imiz vardı yüreklerimize ılık ılık işleyen,kader onu bizden alsa bile sıcaklığı hep yüreklerimizde ağlamak

<div>OYUN BİTİNCE ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KOYULUR!!!!</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^