Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - KARAYEL İÇİN
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

KARAYEL İÇİN
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ECRiN

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 11:52:32    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kırmızı gül ^^KARAYEL^^ (Yasemin Aktas) kırmızı gül

Seninle sohbetimiz olmadi ama sayildigin sevildigin belli buda senden kaynaklaniyor iyiliginden. Insan insanin aynasidir! Sunulanlarin karsiligini sevgi ve saygiyla almak cok güzel. Ben bu aciyi 2 ay önce yasadim nette cok iyi samimi oldugum arkadasimi kaybettim kanser hastaligindan ve bana dememisti bu hastaligini meraklanirken nerelerde diye birden ÖLÜM mailini almak cok kötüydü. Burdaki sevenlerine ALLAH sabir versin ilk basta ANNASINE BABASINA AILESINE. Geldigimiz yeri bilmek ve gidecegimiz yeride bilirsek biraz olsun göc edenlerimiz arkasindan aglamaktansa bir YASIN bir Dua cok daha iyi olacaktir. Belki bu bir tesselli olamaz tüm sevenleri icin. Ama göc edenlerimizde göz yasi agit lazim degil, onlarla sevindirebilirsiniz azabindan kurtarabilirsiniz lazim.
Bir FATIH´a okumak zor olmamali

MEKANIN CENNET OLSUN...!

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

MERCATOR

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: KIRIKKALE

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 11:55:18    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Kötü bir süpriz. Bunu bize yapamassın Karayel.... Allah rahmet eylesin. Halil Abi başımız saolsun. Teselli mümkün değil. Kendinize iyi bakın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

EFE-EGE

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 12:38:24    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Olmadı CANNNNNN olmadı,sevdiklerini bırakıp gitmek varmıydı?Ben ne zaman bu sitede olsam biliyordum ki sende buradasın.Beni bu radyoya üye yapıp senin bizi bırakıp gitmen oldumu cannn.Karadenize özgü kelimelerin anlamını şimdi ben kime soracağım?"Radyomun direktörü" diyerek ben şimdi kime takılacağım?
Yaşam denen yolun,çok kısa bir süresinde sana rastladım.Ama bu kısa süre içersinde dahi olsa varlığın ile bana sunduğun güzellikler için sonsuz teşekkürler.Seni daima güzelliklerinle anacağım.Elveda CANNNNNNNN...
Başa dön

dereden

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 13:55:22    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Gözyaşları gidenleri geri getirirmi bilmem ama ben tutamıyorum...Sular gibi akan cümlelerim edebiyat herşey bu noktada acizz yetersizz.içimde sadece kocaman bir sızı dilimde sürekli aynı dua...Senden öğrenecegimiz daha çok şey vardı.SENİİİİİİİİ ÇOOOOOOKK SEEVVVVİİYOOORUMMM...Ne kadar az söylemısım ınsanlara onları sevdıklerımı.Mekanın cennet olsunn Güzel Yürekliİnsan

ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи...уα нιç у&sig
Başa dön

MERCATOR

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: KIRIKKALE

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 13:59:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çok üzgünüm. Hatıran hep bizimle kalacak.
Başa dön

yildirim aydin

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 14:06:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

HALİL ABİM KARDEŞİMİZE ALLAHTN RAHMET DİLİYOR ACİNİZİ PAYLAŞİYORUZ ALLAH SABIRLIK VERSİN MEKANİ CENNET OLSUN
Başa dön

adalim

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 14:08:55    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yasemin kardeşimize ve olayda hayatını kaybeden tüm TEDAK üyelerine Allah'tan rahmet diliyoruz. Kederli ailelerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. T.COŞKUN Özdil Doğa Aktiviteleri Spor Kulübü
Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 14:43:47    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yol bittii....bir adim dahasi yok artik...Dualarimiz seninle ^^KARAYEL^^ ağlamak ağlamak
Başa dön

yenidunya

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 16:32:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

OOOOOOOOOOOOOyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ^^KARAYEL^^ boyle cekip gitmekte varmiydi??...Adini tum Filistindeki Gazze deki kiz cocuklarina verdim.Senin ruhun icin onlara yardim ediyorum.Ordaki YASEMIN ler yeniden cicek acacak.Ruhun Sad olsun.Mekanin cennet olsun. kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül üzgün Ayhan Aksoy
Başa dön

LaZKoPaT

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: Den Haag, NL

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 16:53:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Aktas ailesi sevgili kizini,oymalitepe buyuk bir degerini, bense cok degerli bir kardesimi kaybettim.KaRaYeL, mekanin cennet olsun.Evet ates hepimizi yakti ama en cok dustugu yeri yakti, Halil abi ve tum Aktas ailesi, acinizi yurekten paylasiyorum, allahim dayanma gucu ve sabir versin.

Yardim almaya alisanlar, emir almayada alisir.
Başa dön

bordobereli_61

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 17:57:31    Mesaj Konusu: Beklenmedik ayrılık... Alıntıyla Cevap Ver

Konuşmanın en zor olduğu biran. Ne denileceğini bilmediğim biran. Ne dersek acının yüreği yaktığı nokta. Karayel'i (Yasemin kardeşim) ebedi yolculuğuna yollarken ne diyeceğini bilememek çok üzücü. Kelimelerin şifa olamadığı bir durumda temenni ve dualardan başka yapacak bişeyimiz malesef yok.
Babası Halil AKTAŞ'a ve ailesine başta olmak üzere tüm sevenlerinin acısını paylaşıyorum. Mekanı cennet olsun.

Mehmet Salih ŞİMŞEK
Başa dön

laz_sofor

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 18:06:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

işte ablalarin bitanesi bana safak saydıyı gunler aklimdan hic cikmiyor unutamiyorum onu hele onunla ilktanistıgım gun varya cok mutlu olmustum ama ınanamıyorum hala ablacim seni cok seviyorum ağlamak ağlamak ağlamak cenabı allah seni bizden cok seviyormus anblacim seni yanina aldi mekanin cennet ruhun şad olsun ablacimmmm seni coooooooooook seviyorum:((( ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak
Başa dön

kenanbatki

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 18:09:36    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ateş düştüğü yeri yakıyor herzaman ne söylesek ne desek boş. Yapılacak tek şey dua etmek. Tüm Aktaş ailesinin başı sağolsun.

KARAYEL seni unutmayacağız.
Başa dön

AnGeLgIrL_61

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: PeLiTLi/TRABZON

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 18:20:43    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

YASEMİN AKTAS'İ TANİMİYORUM AMA ÇOK GÜZEL BİR ABLAYMİŞ.ONA ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE SABİRLAR DİLİYORUM.VE DİGER DAGCİLARİMİZA.yarisini taniyordum çok üzüldüm allah acimizi orda biraksin. üzgün üzgün üzgün üzgün üzgün üzgün üzgün üzgün üzgün üzgün üzgün

Herkes Aynıyqen ßn FarqLıyDm$imDi Herqes Farq Peshinde Bn yiné aynıyım
Başa dön

delimaviii61

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 26 Ocak 2009, Pazartesi 18:39:35    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sadece susuyorum çünkü hala inanamadım ya:(((( ağlamak Mekanın cennet olsun karayel...
Allah bütün sevenlerine sabır versin...
Seni çok seviyoruzzz
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^