Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Flatcast Türkçe Yardım Alanı Flatcast Türkçe Yardım Alanı
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 16 Mart 2008, Pazar 17:16:22    Mesaj Konusu: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

1. Yol : Dinlemekte olduğunuz radyodaki Giriş (Login ) butonuna tıklayın .
Sol üst köşede açılan küçük Flatcast Login penceresindeki
“I am new and want to register “ yazısına tıklayın ... ( Resim 1 )

Resim 1

2. Yol : www.flatcast.com’a girin ... Açılan sayfada “You are new ?..register here..” yazısına tıklayın ... (Resim 2 )

Resim 2
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Bu işlemlerden birini yaptıktan sonra ekrana yeni bir pencere gelecektir. Sırasıyla Resim 3’deki adımları takip edin.

Resim 3

Yeni üye adınız hayırlı olsun ...

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

nuran61

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 07 Eylül 2008, Pazar 04:25:11    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm ben nurgul radiyonuza girmek istiyorum ama nik alamDIM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ BEN HOLANDADA YASIYORUM TRABZON YOMRA SANADANIM BENIM MSN ADRESIM KAYIT EDERSENIZ BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ............... hayirli yayinlar dilerim
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 07 Eylül 2008, Pazar 08:32:54    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hos geldin sitemize ve radyomuza Nurgul hollandaya selamlar olsun.

ben sizin icin ^NuRGuL^ diye nick aldim msn nizide ekledim sifrenizi meil ile gonderdim. Umarim ulasmistir. Adresinizi buradan siliyorum. Bilgilerinize tesekkurler.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RUYAMMM

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 23 Eylül 2008, Salı 20:59:47    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

ZiFiN demiş ki:

1. Yol : Dinlemekte olduğunuz radyodaki Giriş (Login ) butonuna tıklayın .
Sol üst köşede açılan küçük Flatcast Login penceresindeki
“I am new and want to register “ yazısına tıklayın ... ( Resim 1 )

Resim 1

2. Yol : www.flatcast.com’a girin ... Açılan sayfada “You are new ?..register here..” yazısına tıklayın ... (Resim 2 )

Resim 2

Bu işlemlerden birini yaptıktan sonra ekrana yeni bir pencere gelecektir. Sırasıyla Resim 3’deki adımları takip edin.

Resim 3

Yeni üye adınız hayırlı olsun ...
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 23 Eylül 2008, Salı 21:06:48    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

H.GELDİN NUTGÜL SELAMLAR SEVGİLER HOLLANDAYA

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

TOPRAK61

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 29 Eylül 2008, Pazartesi 20:00:42    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

alkış
Başa dön

hasretceken

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 04 Ekim 2008, Cumartesi 15:21:08    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

RADYOYAÜYE OLAMIYOM YARDIMCI OLUNUZ
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 08 Ekim 2008, Çarşamba 20:36:02    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

yukarıda dki forumdakine bakarak üye olabilirsiniz eğer firefox yüklüyse bilgisayarınızda radyo açılmıyorsa. yüklemelerden sonra f5 basıp tekrardan denediğinizde sayfa açılmaktadır...

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 08 Kasım 2008, Cumartesi 11:58:55    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

eski nick'imi kaybettim hükümsüzdür kahkaha
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 09 Kasım 2008, Pazar 03:06:24    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

port ayarları uzaktan yardım ile alınırmı yoksa bilgisayarın kendi güvenliği ile ilgili bir problemmidir??yayınıma gelenler ya düşüyor yada giremiyorlar..düşenlerde bir daha giremiyorlar ağlamak yardım edermisinizzzzz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 28 Kasım 2008, Cuma 00:25:22    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar budakiler bilgiler eşiğinde nickleriniz alabilir ve bulabilirsiniz

Başa dön

eLif_61

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Vechta

MesajTarih: 27 Aralık 2008, Cumartesi 19:10:59    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 10 Ocak 2009, Cumartesi 10:25:52    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

<div align="center">"..Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..   Ya da yazmalı..<br>Kalemimle beraber bitene kadar "seni".</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

alkan_show61

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 12 Nisan 2009, Pazar 11:47:40    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

Başa dön

selman_ayas

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 28 Haziran 2009, Pazar 12:09:37    Mesaj Konusu: Re: Flatcast İçin Nick ( üye adı ) Almak Alıntıyla Cevap Ver

çok güzel ve gayet net bir şekilde analtılmış sağol
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Flatcast Türkçe Yardım Alanı Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^