Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - FADİME'DEN E-POSTA...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

FADİME'DEN E-POSTA...

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 02 May 2008, Cuma 02:44:39    Mesaj Konusu: FADİME'DEN E-POSTA... Alıntıyla Cevap Ver

FADİME'DEN E-POSTA...
Şubat ayının soğuk günlerinde, ikisi de Amerika'nın değişik bölgelerinde, ayrı ayrı iş gezilerinde olan Dursun'la karısı, Florida'da buluşup yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede, bir kaç gün geçirmeye karar verirler.
Eşi, Dursun'dan önce gider Florida'ya ve ertesi gün için Dursun'a da yer ayırttıktan sonra, ona bir e-posta gönderir. Fakat mesaj, adreste bir harfi yanlış yazdığı için, Dursun yerine, bir gün önce karısı ölen Temel'e gider. Yaşı da epeyce ilerlemiş bulunan Temel, bilgisayar ekranında mesajı okuyunca, korkunç bir çığlık atar ve düşüp bayılır. Zaten çok üzgün olan Temel'in bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve herkes yerde yatan Temel'e yardım için koşuşturmaya başlar.
Temel, bir süre sonra kendine gelir ve niçin çığlık attığını soranlara, bilgisayar ekranını gösterir:
"Sevgili Kocacığım,
Bugün, buraya ulaşır ulaşmaz, önce yarın senin gelişinle ilgili tüm işlemleri tamamladım, sonra da bana ayrılan yerime yerleştim. Burası gerçekten de dedikleri gibi çok sıcak... Seni dört gözle bekliyorum..." (Karın)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Mehmet_URAL

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 02 May 2008, Cuma 10:03:13    Mesaj Konusu: Re: FADİME'DEN E-POSTA... Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha kahkaha VE kahkaha
Başa dön

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 03 May 2008, Cumartesi 14:16:32    Mesaj Konusu: Re: FADİME'DEN E-POSTA... Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha kahkaha soz konusu fadıme olunca gulmemek keske makbul olsa elıne saglık ramle cok yasa emı

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 03 May 2008, Cumartesi 18:52:50    Mesaj Konusu: Re: FADİME'DEN E-POSTA... Alıntıyla Cevap Ver

_PiRYoZ_ demiş ki:
kahkaha kahkaha kahkaha soz konusu fadıme olunca gulmemek keske makbul olsa elıne saglık ramle cok yasa emı

evet piryoz fadime ve temel sözkonusu olunca gülmemek eldemi ... kahkaha
Başa dön

bahar

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 03 May 2008, Cumartesi 22:41:30    Mesaj Konusu: Temelin aklı Alıntıyla Cevap Ver

Azrail Temelin canını almak için gelir. Temel'se Azrail'den kurtulmak için hemen bir çare bulur.

İşaret parmağını ağzına sokar ve "aguk guguk" sesleri çıkartarak bebek taklidi yapar.

Azrail durumu anlayıp Temelin oyununu bozmak istemez ve gider.

Azrail ertesi gün Temeli almak için geldiğinde Temelin kendisine bir emzik bile aldığını ve yerlerde emeklediğini görür ve Temele seslenir:

- Temel, gel attaaaa gideceğiz...

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 04 May 2008, Pazar 09:45:23    Mesaj Konusu: Re: Temelin aklı Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha oyy bahar cok güldüm saolasin
Başa dön

bahar

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 04 May 2008, Pazar 17:45:38    Mesaj Konusu: Re: Temelin aklı Alıntıyla Cevap Ver

sende sogol ramlem.. ben hala gülüyorum.. kahkaha kahkaha kahkaha

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^