Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :)
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :)
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 27 Nisan 2008, Pazar 03:44:47    Mesaj Konusu: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti...

Vuramaz Kİ... Tıkla...

Vuranlar vurduğuna dair resmi koysun...

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 27 Nisan 2008, Pazar 04:05:05    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

kahkaha kopya ile çözdüm

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 27 Nisan 2008, Pazar 12:11:51    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyinoglu demiş ki:

Vuramaz Kİ... Tıkla...

adam yay gibi dans ediyor kursunlar uzerine deysede bisi deyismiyor...

vurdum ama resim cekmeyi unuttum ....

Hem ben zaten veceteryanim... ben seni ganitada caya gotureyim kuzeyinoglu kırmızı gül

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 28 Nisan 2008, Pazartesi 17:55:52    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

olmaz... rüşvet kabul etmiyorum

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 29 Nisan 2008, Salı 23:14:14    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyin oglu bu ne kurtlu kovboyya ortaligi delik desik ettim yinede vuramadim itiraf ediyorum bide gecmis karsima dalga geciyor bu kovboy sana bana vuramazsinki der gibi yok sinirlerim bozuldu .sen cekte koy su resmi vurulmus halini görmek istiyorum ben bu kovboyun
Başa dön

bahar

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 29 Nisan 2008, Salı 23:36:50    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

yok anam yok olmadı ortaligi talan ettim yinede olmadi piyano cam çerçeveyi indirdim kowboyu 10 dakka havada tuttum yine olmadi yorulup yere düşer diye çok bekledim fayda etmedi ))) ama bu gece sabaha zor çikar bu kowboy , çiksada artik ondan bi halt olmaz bundan sonra kahkaha kahkaha

Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 29 Nisan 2008, Salı 23:57:04    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

vurulmuş halinin resmini koymayacağım ama bir ipucu vereyim; bu kovboy sizi sıkmadan vurulmaz

Başa dön

bahar

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 30 Nisan 2008, Çarşamba 00:28:21    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çok keskin nişancıyım fakat acıdım zavallı kovboya vurmadım paketledim
buyur Kuzeyinoglu kahkaha kahkaha

Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 30 Nisan 2008, Çarşamba 01:03:11    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

alkış valla kutlarım bahar.. ipucu işe yaradı galiba tebrikler... sözümdeyim

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 30 Nisan 2008, Çarşamba 07:33:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tebrikler bahar kırmızı gül
Başa dön

Mehmet_URAL

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 30 Nisan 2008, Çarşamba 11:22:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Yerinde durmuyork vurayım. Hele bi dursa bakın nasıl vuruyorum
Başa dön

bahar

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 30 Nisan 2008, Çarşamba 11:48:55    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyinoglu demiş ki:

Vuramaz Kİ... Tıkla...

teşekkürler Kuzeyinoglu. bir hafta yemek yemeden gelecem körfeze yandin.. kahkaha kahkaha kahkaha

teşekkürler ramlem .

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 30 Nisan 2008, Çarşamba 14:32:07    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

off biz bu ziyafetten mahrum kaldik bi köfte ismarlayan bile yok anneme küstüm
Başa dön

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

MesajTarih: 30 Nisan 2008, Çarşamba 16:44:30    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

bahar korkutamazsın öyle

RaMLe benim için problem değil bahar izin verirse

Başa dön

bahar

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 30 Nisan 2008, Çarşamba 23:15:53    Mesaj Konusu: Re: Bu Kovboyu Vurana KÖRFEZ'de Köfte Ziyafeti... :) Alıntıyla Cevap Ver

kuzeyinoglu demiş ki:
vurulmuş halinin resmini koymayacağım ama bir ipucu vereyim; bu kovboy sizi sıkmadan vurulmaz

RAMLE hala geç kalmış sayılmazsın, ipucu burda buyur tut ucundan ,sende hak et körfezde köfteyi , emek vermeden yemek olmaz öyle degilmi .

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^