Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 19:06:15    Mesaj Konusu: DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

GÖNUL VADİSİ (Gönüllerin Vadisi)

Daha dün gibiydi parcalı karlı bir günün gecesi koşa koşa ebe çagırmaya gidiyordum.

Degerli yegenim, Gönüldaşım,Danışmanım ve aynı zamandada arkadaşım Bu gün çok güzel ve özel bir gün,çünkü senin dogum günün. Dogum gününü en içten dileklerimle kutlar,Bundan sonraki hayatının bütün isteklerin dogrultusunda ve en güzel şekilde geçmesini,bizleri yatan yüce rabbımden dilerim. Nice yıllara kalbı gönlü güzel ınsan,Mutlu yıllarrrrrr.

Seni tahmın edemiyecegin kadar çok sevıyorum.Nice yıllara

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 24 Aralık 2008, Çarşamba 20:19:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 19:39:40    Mesaj Konusu: Re: DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN Alıntıyla Cevap Ver

alkış sende iyiki doğdun gönül vadisi alkış
nice senelere...

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 20:37:46    Mesaj Konusu: Re: DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN Alıntıyla Cevap Ver

Dogum gunun kutlu olsun GÖNÜL VADİSİ nice mutlu senelere alkış alkış

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 23:12:50    Mesaj Konusu: Re: DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Gönül vadisi, sevgi dolu bütün yüreklerin toplandığı bu güzel yer senden ilham almış olsa gerek ki sevgi vadisi olmuş burası. Ve burda gördüm ki gönül adamı olmayı haketmişsin. Bana da bu güzel insanın ömür boyu bu sevgi dolu yüreğini insanlara açmaya devam etmesini dilemekten başka birşey düşmüyor. Hep sevgiyle kal kırmızı gül

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 24 Aralık 2008, Çarşamba 23:58:14    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Doğum günün kutlu olsun Sevgili "CENGİZ" kardeşim...Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara...
kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

(Not: Pastadan "GANİTA" yemezse memnun olcam) )))

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 00:04:31    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yeni yaşınız hayırlı olsun Gönül Vadisi

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 01:17:15    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

doğum günün kutlu o9slun geönüllerin abisi. mütevazi babacan kimliğinle benimde gönlümün abisisin.seni tanığım için çok onurlu hissediyorum kendimi.nice mutlu yıllara cengiz abim..

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 01:19:32    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

gönül vadisi doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 01:30:20    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Doğum günün kutlu olsun GONUL VADISI...nice yıllara...

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

HaZaN

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 01:44:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ERDAL-ÜLKÜ
Cengiz abim benim...Herkesin "GÖNÜL VADİSİ " ... Dogum günün kutlu olsun..Seni çok seviyoruz...
Başa dön

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 04:29:30    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

iyi ki Dğdun Gönül Vadisi ... seni seviyoruz ....

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 04:38:41    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Cok Sevileni Sevmek Sanirim zor bir meziyet ama ozlemle sevmek en guzeli olsa gerek....

O bir abi, O bir dost, O bir iyi arkadas... eminimki bu saydigim guzellikleri bir cok yurek seninle yasiyordur ve tatmisdir... Nice Guzel yaslara GoNullerin Mimari... kırmızı gül

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

_PiRYoZ_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: MeLBoUrNe"AUstRaLiA"

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 04:46:02    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir_Beyaz_Mendil demiş ki:

Bir beyaz mendil abicimmm Cok tatlisin:) Yuzumde Tebessume yol acitigin icin cok tesekkur ederim bu pastayi en cok beyenenlerdenim sanirim ama bil hassa uzerinde yazani...

Happy 18 Christine:)) allah iyiligini versin....

"Önceki güneşlerin hepsi battı ve gitti, bizim güneşimizse batmayacak ebedi" Seyyid Abdûlkadir-i Geylani
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

atun_beni_denizlere

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İSTANBUL

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 09:58:38    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun abicim.

<div align="center"><br>Evet hayat hep son sözü söyler ama<br>Benim de cümlelerim var !!!<br></div>
Başa dön

stratejik

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 25 Aralık 2008, Perşembe 10:22:24    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

her nekadar tanışamasakta,allahtan sana imanlı bir ömür diliyorum.sayın "gönül vadisi" saygılar.

<div>eğride tok,doğruda aç görmedim...<br>                                AREL ŞAHİN<br>
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^